TRON 2.0

markoca

Poznat
Poruka
7.190
Jel neko igrao ovo? Ja imam problem sa zvukom u igri. Uopste se ne cuje zvuk govora likova a sve ostalo je OK. Proverio sam u Speech Options i na maximumu je. Inace ovaj problem mi se desava u svim igrama koje pokrece Jupiter engine (TRON 2.0, NOLF 2, Contract JACK). Ima li neki audio codec koji bi mogao da ispravi ovaj problem?
 
Kakav Jupter?
Igra koristi Lithtech engine koji je npr. i u AvP2 i NOLF 2.

Igra je zaista fenomenalna i nesto najoriginalnije (ako ne i najoriginalniji FPS) sto sam igrao sa sjajnom idejom i primesama RPG elemenata. Obaveza literatura za sve koji vole FPS.

Zaista nemam ideju sto nema zvuka kod tebe. Sad ce ponoviti sve ono sto je 1000 puta receno tipa: drajveri, u dxdiagu smanji hardware acceleration level, probaj sa drugim setovanjima zvuka u samoj igru.....
 
jedno vreme sam se zarazio njome, sada mi je muka kada pomislim. Nisam ni ja imao zvuk, ali ako se dobro secam za nju i Halo sam radio sledece. Odes u control panel, na sound and audio device..onda odes dole desno na advanced (volume - opcija), zatim otvoris performance pa hardware acceleration isljucis na none, zatim ok bla bla, udjes u igru i eto zvuka. Ali mozda nije isti problem kao sto sam ja imao, probaj nista ne gubis.
 
probao sam ali nece... Na taj fazon mi je proradio zvuk u Second sight, al u tronu nece jbga... Kakva je igra kasnije? Jel si je obrnuo do kraja?
 
bilo je to davno...kasnije sam je malo igrao "na silu", onaj frizbi ume da smori...posle ima dosta rokanja, sve u svemu svidece ti se ako ti se svideo pocetak. Imas par puske vise, frizbi je uvek tu... Ma lepo kazem, ako ti se svidi u prvih 10-ak minuta igranja, odigraces je do kraja ;)
 
nije mi se nesto pretjerano svidjela na pocetku, pogotovo sto nema glasova! :p
ustvari, ne znam jesam li se istripovao ali cini mi se kao da postoje neki glasovi, ali da su strahovito utisani (naravno da su u opcijama pojacani, nisam toliki bilde)
A grafika je slicna ko u halou, tj nema grafike, ko u halou. Cini mi se da je ova pucacina bila najlaksa za napraviti, zvuka nema(mislim ima, ali ko da nema), teksture ne postoje, samo mi nije jasno sto zauzima 2 diska.... Vjerovatno cu je igrati na silu, pa koliko budem mogao....
 
box-l.jpg
 

Back
Top