us5

****** vas boyo bendovi zapocnite jos i Backstreet Boyos N sinc 98 digries... Pa da se svi zajedno vataju. Nerviraju me ti likovi alo devojke slusajte nesto normalno ne gledajte samo lepa lica slusajte Rock punk SKA... A ako jos jednu ovakvu temu vidim stvarno su da puknem
 
i metal...
ma te boy bendove nijedna ne slusa,nego gleda.Npr.da pitas neku od tih jel voli US5 nece sigurno reci: "da,volim njihovu muziku,textove,super su",nego ce 100 % reci "jao,bas su slatki"...
da ja samo slusam bendove koji su slatki,sta bi to bilo...
 
COB_girl:
i metal...
ma te boy bendove nijedna ne slusa,nego gleda.Npr.da pitas neku od tih jel voli US5 nece sigurno reci: "da,volim njihovu muziku,textove,super su",nego ce 100 % reci "jao,bas su slatki"...
da ja samo slusam bendove koji su slatki,sta bi to bilo...

pa to ja i rekoh ovima sto gotive hotel,a ova rece
"pa meni se njihova muzika svidela i pre nego sto sam videla kako izgledaju,bla bla"..

jeste da je dobro kad clanovi bendova koje volis super izgledaju,ali to nije najbitnije,naravno..
ma daj,naloziti se na grupu samo zbog izgleda..jadno..
 
to se i kod mene desavalo, sve dok nije izasao novi Bravo :mrgreen:
one nove slike su ih dotukle..... izgleda da su se malo predomislile... Bill vise nije najlepsi (thanks the Lord)..........
 
behemoth:
pa kada devojku pustis da bira najbrzi ili najlepsi automobil... Naravno da ce izabrati najlepsi iako je iznutra krs.
ja bih izabrala neki sa obe karakteristike...ferrari F50...

Ja nisam od tih,ja volim i da je nesto dobro i lepo.mada kada bih morala da biram ,ne bih izabrala lepo :twisted:
 
COB_girl:
ne citam Bravo,kakve slike???
uhh.... da vidis kako izgleda onaj Bill....
videla moja drugarica naslovnu i pita:"Ko je sad ona?".... kada sam joj rekla da je u pitanju musko, htela je da umre od smeha...
jer, "onaj" je pustio kosu, stavio tonu gela, nasminkao se, stavio neku belu ogrlicu sa glavom lava, neku sivu usku majcu... izgleda dore nego sto sam ikada mogla i pretpostaviti... mislim, to moras da vidis... nabavi nekako taj Bravo...
 
Pa ja sam ih prvo cula i svideli su mi se,a onda sam ih i videla i svideli su mi sejos vise(mislim tokio hotel)!
A meni je bill ovako bas presladak!
 

Back
Top