Tezina,,,,,

cLick - OR - Die:
pusti drolje brate.. koji ce ti tenAk u krevetu! Znam da bi neke volele i da im lupa$ $amare dok pu$e, ali $ta ce ti takve. To za mene nisu zhene. Nadji neku finu devojchicu koja nema 20 kila u guzici i $lauf na stomaku pa uzhivaj u sado-mazzo kamasutri :)

E svaka ti cas' kako si ovo slozio.
 
Petar_Pan:
E tako je Blondi... 8-)
A sad vidim da se oni manji bune i vredjaju. Ali ipak moraju prihvatiti svoj izgled takav kakav jeste... a ne da zamisljaju da su Swarcenegeri... Ipak devojka treba i da oseti kad je tip zagrli i stisne, a ne da ona njega nosi po sobi... :lol:
sta cu, ja volim takve :roll: a valjda nisam i jedina riba ovde pa da se su se svi nasli toliko uvredeni :shock:

mislim... svakome ko sta voli 8)
 
Znaš šta Espi? Što te više čitam, to sam više siguran u jednu stvar: da si samo koju godinicu mlađa, ne bi mogla da se odbraniš od mene. ;)
 
Znaci ti sitni ljuljkaju a ovi krupniji te razbacaju po celoj sobi...a bome i terasi... :lol:
Ja volim bas normalne tipove...ne preterano visoke (mada moraju biti visoki kad sam ja visoka) ne preterano krupne i razbacane...sportske tipove, sa edfinisanim bicepsima, tricepsima, lepezama i macximus gluteusima u svakom slucaju...ali ne bas neke bildere od 2 metra i 120 kila misicne mase...
 
Aleksej_BASO:
Eh da ti znades kako mene pale stikle ili platforme u krevetu.....

Ne bi ih skidala ako bi se nasla samnom. Veruj mi.

Хехехе, сад сте ме сетили једних кола у којима је кров са унутрашње стране (плафон :lol: )сав изгребан...штиклама. :mrgreen:
 
S_K_V_O:
Znaci ti sitni ljuljkaju a ovi krupniji te razbacaju po celoj sobi...a bome i terasi... :lol:
Ja volim bas normalne tipove...ne preterano visoke (mada moraju biti visoki kad sam ja visoka) ne preterano krupne i razbacane...sportske tipove, sa edfinisanim bicepsima, tricepsima, lepezama i macximus gluteusima u svakom slucaju...ali ne bas neke bildere od 2 metra i 120 kila misicne mase...
mozesh li ti prvo da se dogovorish kakvi tipovi ti se ustvari svidjaju?
 
storm cloud:
Хехехе, сад сте ме сетили једних кола у којима је кров са унутрашње стране (плафон :lol: )сав изгребан...штиклама. :mrgreen:

Pa, ja ti kažem za štikle... A ti ignorišeš. :lol: Znači ipak Vlade. 8) A, da... Ti ne voliš bradonje. :mrgreen:
 
Lucky Luck:
mozesh li ti prvo da se dogovorish kakvi tipovi ti se ustvari svidjaju?

Pa sta ja da ti radim ako me ne razumes?

Sportski tipovi normalne, srednje konstitucije, i visine nesto iznad proseka, sa definisanim misicima. Misicna masa nije bitna kol'ko definicija... :)
Koji deo tu tebi nije jasan da ti ga pojasnim sad i odma'?
 
storm cloud:
Хехехе, сад сте ме сетили једних кола у којима је кров са унутрашње стране (плафон :lol: )сав изгребан...штиклама. :mrgreen:
Da i ja sam se uvek kao klinac pitao od cega te dve rupe u plafonu (tadasnjeg) stojadina... Dok nisam poceo da vozim :lol: Hmmm. Mada su i tad patike bile u modi...
 
Ja volim bas normalne tipove...ne preterano visoke (mada moraju biti visoki,
ne preterano krupne i razbacane... sa dfinisanim bicepsima, tricepsima, lepezama i macximus gluteusima u svakom slucaju.
Ostalo sam razumeo odprve...:)
 
S_K_V_O:
Pa sta ja da ti radim ako me ne razumes?

Sportski tipovi normalne, srednje konstitucije, i visine nesto iznad proseka, sa definisanim misicima. Misicna masa nije bitna kol'ko definicija... :)
Koji deo tu tebi nije jasan da ti ga pojasnim sad i odma'?

Baš pokušavam da skapiram nešto...

Odbojkaši, zar ne? :lol:

Znao sam ja da sam trebao da poslušam jednog pametnog čoveka... :rolleyes: Ove ribice stvarno odvaljuju na sportiste... Eh, da jesam, sad biste me gledali na TVetu kako zakucavam preko Dejana Milojevića. :lol:
 
To ti je pero dobro dupe! :lol:

Lucky...mislite o tome...
Kad veceras legnes da spavas, umesto da brojis zvezde ili ovcice ti razmisljaj o tome sta je ovaj pisac 'teo da kaze... :)
Posle dovoljno dugog razmisljanja, odjednom ima da ti se upali lampica u glavi i sve ce ti se razbistriti! :)
Ne moz' sve bas iz prve da se razume... :lol:
 

Back
Top