Predlog!

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A

Aleksej_BASO

Gost
Ah kako je bilo zanimljivo onu jednu noc, kad gazdarica nije bila tu pa ona tema DBTO protiv Snosajka, uh, ja sam braco i sestre napisao cirka 50 poruka!!! A jos je bilo i par paraleleniih tema, tako da je bilo LUUUDOOO!!!!

E pa sad nije svaki dan badnji dan... Ali mozemo da malo zacinimo LJ&S!

Posto svi manje vise ovde dolaze da se izzivljavaju, i prapucavaju :lol: mislim da bi se svi sllozili sa mojim predlogom.


Da neki forumas otvori NOV NALOG a mi ne znamo ko je on i da mu svi salju svije traceve ko je koga opalio i kada i gde, i tako to. I onda on to objavljuje na toj temi, a s tim da ne otkriva izvor. U protivnom tema moze biti zatvorena. I onda on to napise u postovima, a niko ne zna ko je on, i ne mogu da ga pljuju, a i da znaju ko je nije covek kriv, on-ona samo prenosi.

Mislim da bi to bolo mnogo bolje nego da nagadjamo ko je koga kresnuo iz efendijinih postova, na primer. Mada i on ima neki normalan nik ovaj mu sluzi samo za izbacivanje prljavstine, hehe.

Sta mislite?

A drugi predlog da napravimo grupnjak, jednom negde... :lol:
 
Aha, a sta cemo sa sledecim problemima:
1. ko ce biti taj on/ona tj. ko taj lik izabira, predlaze, sta ako vise njih zele da budu misteriozna tracara?
2. ako uzmemo u obzir da 70% (gruba, samostalna procena) laze o svojim i tudjim sex aktivnostima, kako verovati informacijama koje ce kruziti :)
3. ako takodje uzmemo u obzir i meni neobjasnjivu zelju forumasha za svadjama i prepucavanjima, kako spreciti da mnogi ne iskoriste ovu temu bas za to?

I, naravno, ako ti je sve pobrojano bio i cilj (a, a, priznaj :)), e, onda dobro, ajde da vidimo kako forumashima izgleda razigrana masta (posto im je izgleda sve drugo sve samo ne razigrano :))
 
malavelika:
Aha, a sta cemo sa sledecim problemima:
1. ko ce biti taj on/ona tj. ko taj lik izabira, predlaze, sta ako vise njih zele da budu misteriozna tracara?
2. ako uzmemo u obzir da 70% (gruba, samostalna procena) laze o svojim i tudjim sex aktivnostima, kako verovati informacijama koje ce kruziti :)
3. ako takodje uzmemo u obzir i meni neobjasnjivu zelju forumasha za svadjama i prepucavanjima, kako spreciti da mnogi ne iskoriste ovu temu bas za to?

I, naravno, ako ti je sve pobrojano bio i cilj (a, a, priznaj :)), e, onda dobro, ajde da vidimo kako forumashima izgleda razigrana masta (posto im je izgleda sve drugo sve samo ne razigrano :))


E nemoj da pravimo filozofiju od ove teme :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top