Ankete na sajtovima

stvt

Zainteresovan član
Poruka
357
Da li bi neko mogao konkretno da mi objasni koja je svrha postavljanja raznih anketa po sajtovima. Vidim da ih ima skoro na svakom drugom sajtu, ali ne znam cemu sluze, sem da popune praznine. I moj sajt je pomalo prazan (ne racunajuci banere) pa razmisljam i ja da postavim anketu.
 
Ne postavljaju se bas uvijek da popune prazninu. Ankete su uvijek aktuelne.

Evo ja sam postavio novu anketu da bi saznao nesto sto me zanima.
Postavljam anketu vezanu za nesto sto je trenutno aktuelno, da vidim misljenje drugih.
 
OK je to kad te nesto zanima, ali cini mi se da ih uglavnom postavljaju da popune rupe u izgledu sajta. Cini mi se da cu da odustanem od te ideje. Mislio sam da postoji neki koristan razlog, ali ovako me ne zanimaju. Hvala na odgovorima.
 
Hmmm.. Sta ti kazem.. Ja na ankete skoro pa nikad ne odgovaram.. Nemam naviku i moje misljenje ne mora da bude odraz neceg sto bi moglo da koristi onom koga interesuje rezultat neke ankete..

Mislljenja sam da su bolje ankete koje se postavljaju na forumima i vezani su za diskusije o odredjenoj stvari i takve ankete po mom misljenju imaju vise efekta i daju pravi rezultat, jer pored glasanja za odredjeno ima i objasnjenej zasto..

Prema tome, mislim da je kvalitetnije..
A ono za i protiv ne mora da bude da je to to...

POOOOZ.
 
Pa evo ja sam se recimo utesio gledajuci stare krstaricine ankete. Mislio sam da sam otkacio s obzirom koliko vremena provodim na netu i koliko sam ranije cesto reinstalirao windows XP, ali kad
sam pregledao rezultate anketa video sam da ima mnogo slicnih meni pa mi je bilo lakse.
 
E ljudi a jel postoji neki sajt koji omogucava pracenje i davanje koda vasim anketama ! Znam da mogu da se prave besplatne knjige gostiju (tipa free guestbook) ali za ankete neznam ! Ako ima neki takav sajt javite ili stavite skriptu sa objasnjenjem ovde posto i meni treba za jedan sajt ! POZDRAV SVIMA I UNAPRED HVALA !
 

Back
Top