Gluposti

skrobi90

Zainteresovan član
Poruka
280
Napisite najgluplje stvari i izvale ili viceve... ili sta god sto ste culi ovde. Npr:
Basne:

PAUK I OVCA

Letela ovca sa cveta na cvet i upala u paukovu mrezu. Ugledao to pauk, pa ce radosno: "Blago meni, eto od cega cu isplesti dzempere za zimu. Medjutim, otud doleti ovan, pa udri rogovima pauka dokle he ispusti dusu. (pauk)
Naravoucenie:
Ko trazi vece, ubise Milosa.

PAUK I OVCE

Letele tri ovce i upale u paukove mreze. Pauk se veoma obradova.
Naravoucenie:
Ne raduj se tudjoj nesreci.

ORAH I VODOVODNA CEV

Upao orah u vodovodnu cev i zapusio je.
Naravoucenie:
Orahe ne treba ubacivati u vodovodne cevi da se ne bi zapusile.

SLON I STAKLENA OVCA

Strizao slon staklenu ovcu zbog staklene vune, ali nehotice je odgurnu, te se ovca razbije u paramparcad. Neutesan, slon uze krhotine i rasece sebi vene. Tuda prodje zec vozeci kolica.
Naravoucenie:
Ko vozi kolica moze svasta da ugleda.

MACOR, MIS I CVORAK

J... mis svorka, kad odnekud naidje macor i pojede misa. Cvorak se okrenu da vidi sta se desava, ali macor pojede i njega.
Naravoucenie:
Kako god okrenes, j... si cvorka.
 
Bile dve ajkule. I ishle kroz shumu... Tek vide autobus pun dece. Jedne ce drugoj... "Chuj, polovina autobusa tebi, pola meni". I tako, pojede prva svoju... a druga ni da pipne. Pita je ova "Je li bre, shto ostavi svoju polovinu?" Ova se intrigantno nasmeshi i dize prst "Aaaaa"
------
by my friend Krech.
Dobar vic.
 
dobar skroz....josh ako na kraju namestish dobru facu....i lepo pokazhesh prstom.....vrh

e ima ljudi koji znaju da prichaju viceve....a ima onih koji to slabo rade....a ima i onih koji to bash ne znaju da rade....

u kojima si ti?.....ovo bi moglo ko tema....al kad bi neko prizno da je losh s vicevi....mislim to ti je ko da si reko da si neki manijak il neshto....
 
AntunTun:
dobar skroz....josh ako na kraju namestish dobru facu....i lepo pokazhesh prstom.....vrh

e ima ljudi koji znaju da prichaju viceve....a ima onih koji to slabo rade....a ima i onih koji to bash ne znaju da rade....

u kojima si ti?.....ovo bi moglo ko tema....al kad bi neko prizno da je losh s vicevi....mislim to ti je ko da si reko da si neki manijak il neshto....

U tome i jeste fora, da bash ekstra odradish gestikulaciju za ajkule. Malo je bezveze preko neta, ali izgleda si skontao.
Pa valjda ih pricham dobro.... Kad sam u fazonu, ljudi se keze.
 
Letim ja spejs šatlom kad ispred mene izlete kornjača! Ja da prikočim kad pukne mi sajla od ručne. Ja se katapultiram u pri padu udarim u soliter u 3 kuće i srušim ih. Pridignem se ja i brzo sve složim da se ne vidi i odem niz ulicu blesav!!!

(c) Rajkec 2005.
 
ass2.jpg


prostetika zadnjice....
 

Back
Top