NBA 2020/2021

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ti si tezak bolid jednom recju. Vec je legalizovano ali se zarad mita o fer pleju i dalje stvara privid kaznjavanja dopinga.
Oni kaznjavaju a lider su po proizvodnji sportske hemije. I to je dovoljno tebi i takvima da zive u uverenju kako je Amerika lider u borbi protiv dopinga.
Kad bi malo vise citao video bi da on prica i o socijalistickom sportu i dopingu koji je postojao u njemu.
Covek je verovao da se bavi kosarkom a ne da igra protiv nadrogiranih ljudi.

To nisu nadrogirani ljudi, vec obicni ljudi koji su bolji od njega u tom sportu.

Ne, nije legalizovano.

Amerikanci su najstroziji po pitanju kontrola, i jesu lider u borbi protiv dopinga.

Boli me k.rac sto pajser poput tebe misli da sam bolid. Ono sto je bitno je to da je Duci Simonovic jedna obicna iskompleksirana kretencina.
 
To nisu nadrogirani ljudi, vec obicni ljudi koji su bolji od njega u tom sportu.

Ne, nije legalizovano.

Amerikanci su najstroziji po pitanju kontrola, i jesu lider u borbi protiv dopinga.

Boli me k.rac sto pajser poput tebe misli da sam bolid. Ono sto je bitno je to da je Duci Simonovic jedna obicna iskompleksirana kretencina.
On je doktor filozofije a ti si obicni forumski trol sa ispranim mozgom.
Bolji od njega sa ubrizgavanjem injekcija u svoje misice. Sta uopste blejis ovde,pravac USA u prve redove na NBA cirkus da se divis.
 
On je doktor filozofije a ti si obicni forumski trol sa ispranim mozgom.
Bolji od njega sa ubrizgavanjem injekcija u svoje misice. Sta uopste blejis ovde,pravac USA u prve redove na NBA cirkus da se divis.

E to sto je doktor filozofije je jako veliki dokaz da nije potpuna debilcina:roll: Strasno, strasno...

Vidim da i ti kao i Duci zamisljate doping kao neki carobni napitak u Asteriksu:hahaha::hahaha:

Vicevi na kub.

Inace, jos veci debil je kada krene da pljuje po profesionalnom sportu, ali to je cak i sira tema od dopinga.
 
Mogu komotno da ukinu "korake". Duncan protiv Vasingtona, ako nije pre zakucavanja napravio ne tri nego ladno cetiri koraka drzeci loptu u ruci, onda nije nista uradio. I nista, kao to je highlight. :rotf:
 
I komentar jednog lika u vezi NBA. :worth:

"Што се тиче НБА ако сте икад били кошаркаш или се мало разумете у игру под кошевима то што се игра у АмериКи није кошарка.
Е тај клип што си ти окачио о 10 невероватних "путовања" је го к...ц, јер би бар 7 од тих напада били прекинути фаулом противничког плеја или бек шутера. Е онда кад имаш тај моменат, кад имаш много битну калкулацију за излазак из бонуса, ротација играча шта још све не.
Од 4 напада у нба у 3 скоро увек буде постигнут кош, док у Европи последње пола четвртине ретко буде постигнут кош ван линије слободних бацања.
Ту долази до изражаја тимски дух, посвећеност, мудрост тренера. Ето например маестрални потези Дулета Вујошевића, причам као пропали кошаркаш, никако као симпатизер дотичног. И она прича зашто он хоће увек последњи напад, па кад је против Пао пустио њима напад без фаула а њихов тренер њих спремио за одбрану... е то је потез који ломи утакмицу. Два планска фаула прекидања контре, надмудривање са зоном. Једноставно спорт у правом смислу те речи, бар за мене. Чамуге играју циркуску кошарку без одбране, а због стероида и чуда су физички доминантнији. А све то служи као забава за ретарде који не виде патку од стомака."
 
I komentar jednog lika u vezi NBA. :worth:

"Што се тиче НБА ако сте икад били кошаркаш или се мало разумете у игру под кошевима то што се игра у АмериКи није кошарка.
Е тај клип што си ти окачио о 10 невероватних "путовања" је го к...ц, јер би бар 7 од тих напада били прекинути фаулом противничког плеја или бек шутера. Е онда кад имаш тај моменат, кад имаш много битну калкулацију за излазак из бонуса, ротација играча шта још све не.
Од 4 напада у нба у 3 скоро увек буде постигнут кош, док у Европи последње пола четвртине ретко буде постигнут кош ван линије слободних бацања.
Ту долази до изражаја тимски дух, посвећеност, мудрост тренера. Ето например маестрални потези Дулета Вујошевића, причам као пропали кошаркаш, никако као симпатизер дотичног. И она прича зашто он хоће увек последњи напад, па кад је против Пао пустио њима напад без фаула а њихов тренер њих спремио за одбрану... е то је потез који ломи утакмицу. Два планска фаула прекидања контре, надмудривање са зоном. Једноставно спорт у правом смислу те речи, бар за мене. Чамуге играју циркуску кошарку без одбране, а због стероида и чуда су физички доминантнији. А све то служи као забава за ретарде који не виде патку од стомака."

Lik je tezak pajser, nema veze sa vezom. Posebno je retardirana ta prica o nepostojanju odbrane u NBA-u. To je cak retardirano i u istorijskom smislu, jer su evropski igraci pusteni da igraju masovno NBA tek i samo kada su naucili da igraju odbranu na nivou NBA-a. Likovi koji se loze na sutiranje trojki pricaju o odbrani, budi Bog s' nama... Verovatno je taj propali kosarkas bio neko sutersko krilo koje nije smelo da udje u reket cak ni da mu platis 1000 evra za to. Ta vrsta igraca su obicno najveci pljuvaci po NBA-u.

Pazi, faulovi u cilju prekidanja kontre postoje samo u evropskoj kosarci.:rotf::rotf::rotf:
 
Poslednja izmena:
Šta mislite, ko će u ovoj skraćenoj sezoni biti šampion? Mislim da ima više kandidata... Lično, najviše bih voleo, naravno, da to bude ovaj tim sa mog avatara, ali ima timova sa većim šansama... Ne bi me čudilo da Čikago postane prvak, prvi put bez Džordana. San Antonio je uvek među kandidatima za vrh, Lejkersi takođe... a ne bi me čudilo ni da Oklahoma napravi nešto veliko, dosta su dobri ove sezone.
 
Šta mislite, ko će u ovoj skraćenoj sezoni biti šampion? Mislim da ima više kandidata... Lično, najviše bih voleo, naravno, da to bude ovaj tim sa mog avatara, ali ima timova sa većim šansama... Ne bi me čudilo da Čikago postane prvak, prvi put bez Džordana. San Antonio je uvek među kandidatima za vrh, Lejkersi takođe... a ne bi me čudilo ni da Oklahoma napravi nešto veliko, dosta su dobri ove sezone.

Majami.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top