Patoloski strah od trudnoce

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
AKHENATON:
Problem je sledeci: majka moje devojke zatrudnela sa njenim ocem u sedamnaestoj godini, a on nije zeleo da je ozeni, cak ni da prizna cerku, pa se majka mnogo namucila u zivotu dok je podigla. Zbog toga se moja devojka patoloski plasi trudnoce. Taj strah ide u takvu krajnost da spavamo iskljucivo onda kada racunica pokaze da su joj neplodni dani i to obavezno uz anti bebi pilule i kondom. To meni inace bas i ne smeta, medjutim, zbog nje nikako ne mogu da se opustim jer je napeta i stalno prekida da proveri da kondom nije slucajno puko. Do sada nismo imali normalan sex, jer od tolikog njenog straha i nepreidnog upozoravanja da pazim i sl. sav sam u nekom grcu. Sta da radim, kako da joj objasnim da nema razloga tolikom stahu, pored tolikih mera predostroznosti??? Kako da je nateram da se opusti, ujedno i ja sa njom???
Kakva glupost...Ona ceka bre da joj ti kazes ozenicu te pa ce onda da se opusti...fore i fazoni...vreme je da upoznas zene dragi moj...
 
Видим да и овде има "духовитих" ликова који сигурно не помажу у решавању проблема!
Можда да поразговарате и евентуално, попричате о томе шта би се десило ако би затруднела? Посебно ако ти је стало и ако ти то не би сметало, вероватно би је опустило то што би био уз њу тада!
 
ona verovatno nije sigurna sta hoce, cim ti je dala sex znaci da joj je jako stalo do tebe. ali moras da joj vise ulijhes poverenje da ces uvek biti uz nju. ne mislim da je odmah zenis, ali recimo da si joj bas drug i da ces joj uvek pomoci kad joj zatreba. mada ja predpostavljam da ona tebi treba samo za ukras i jos kad bi sex bio-salim se.
 
Problem je sledeci: majka moje devojke zatrudnela sa njenim ocem u sedamnaestoj godini, a on nije zeleo da je ozeni, cak ni da prizna cerku, pa se majka mnogo namucila u zivotu dok je podigla. Zbog toga se moja devojka patoloski plasi trudnoce. Taj strah ide u takvu krajnost da spavamo iskljucivo onda kada racunica pokaze da su joj neplodni dani i to obavezno uz anti bebi pilule i kondom. To meni inace bas i ne smeta, medjutim, zbog nje nikako ne mogu da se opustim jer je napeta i stalno prekida da proveri da kondom nije slucajno puko. Do sada nismo imali normalan sex, jer od tolikog njenog straha i nepreidnog upozoravanja da pazim i sl. sav sam u nekom grcu. Sta da radim, kako da joj objasnim da nema razloga tolikom stahu, pored tolikih mera predostroznosti??? Kako da je nateram da se opusti, ujedno i ja sa njom???

Menjaj devojku ukoliko ti se ne svidja seks sa njom a ukoliko ti se svidja devojka necete ti biti toliko bitan seks...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top