Седам Српских заповести

Nacionalista

Zainteresovan član
Poruka
345
Браћо и сестре,јутрос на литургији добио сам књигу коју је написао Монах Теодор,име ове кнњиге је ,,Седам Српских Заповести,,
Седам Српских Заповести су-
1.Не чини издају
2.Помози сваком Србину
3.Чувај Српске завете
4.Учи од својих великана
5.Не дај да отимају Србиново
6.Славу не остављај
7.Само Слога Србина Спасава


Браћо и сестре дали се ми држимо ових заповести?
 
Nacionalista:
Пише како је написано,дакле помози сваком Србину!

Ово је написао Монах Теодор дакле иди нађи љубав а немој да омаловажаваш нечије уметничко дело!

To nije umjetničko djelo, već klasičan govor mržnje....
Umjetničko djelo sa teološke strane je jedino NOVI ZAVJET pisan od strane Apostola i liturgije Sv. Jovana Zlatoustog i slično....Nacionalistički spisi ne spadaju u umjetnost, pogotovo ne teološku....
 
Nacionalista:
Браћо и сестре,јутрос на литургији добио сам књигу коју је написао Монах Теодор,име ове кнњиге је ,,Седам Српских Заповести,,
Седам Српских Заповести су-
1.Не чини издају
2.Помози сваком Србину
3.Чувај Српске завете
4.Учи од својих великана
5.Не дај да отимају Србиново
6.Славу не остављај
7.Само Слога Србина Спасава


Браћо и сестре дали се ми држимо ових заповести?
Ја би само додао на оно свакоме Србину још сваком ПРАВОСЛАВЦУ И СРБИНУ
А што се тиче питања.
Можда 10 % остали су заборавили ко су, и од кога су.
 
Бл:
Ја би само додао на оно свакоме Србину још сваком ПРАВОСЛАВЦУ И СРБИНУ
А што се тиче питања.
Можда 10 % остали су заборавили ко су, и од кога су.
a ponajvise kinezu pravoslavcu. samo mnogo ih je bl. ko ce sve da ih proveri
sa azerbejdzancima je vec mnogo lakse
 
Ma i meni je pun tuki ovih zaveta...! Posebno zaveta koje postavlja crkva i njoj slicne birokratske organizacije. Hehehe! Ima 10 Bozijih zapovesti i tu je kraj. A za ove zapovesti raznih pro fashisticho-komunistickih organizacija...me stoli bojko.
Bas me boli uvo...ima da pomognem onome ko je meni pomogao.Sta god da je...i sve tako redom.
A ovo braco i sestre...hehehehe! Cim neko to pomene,meni na pamet padne "***** ti zivot pa mi smo incestuozna nacija" :lol: :lol:
Brat mi je onaj kojeg je moja majka rodila...ostali su sljam. :lol:
Jel tako braco i sestre???!!!!
TAKO JE!!!
Sad svi u bunar!!! Skaci!!!
Jel neko razmisljao da ovde ima sektasa koji vrbuju nevine i nejake preko nacinalinih srpskih simbola? Meni ponesto lici na to.
 
Nacionalista:
4.Учи од својих великана
Jel ovo vazi i za "najveceg Srbina" medju nama? BL-a?
On ne uci od svojih velikana...cak ni srpski provopis nije uspeo da nauci.
A mozda Vuk Karadzic nije srpski velikan? Mozda je ustasa? Unijat,mamu mu *****,?! Prodana dusa! Skolovao,ziveo i radio u Becu i druzio se sa onim beckim konjisarom Kopitarom.Odatle mu i ime Kopitar...jer je konjusar.
Auuuu! Zmiju smo u nedrima gajili! E Vuce,Vuce...nesreco nijedna! prodao si se za shaku dolara!
Americki spijun,bre! On je bre prizivao NATO bombe jos onda! Pre 200 godina!
Nismo ni bili svesni kakvog smo izdajnika gajili u nashim redovima...drugovi i drugarice,gospodo,braco i sestre...shta god da ste...
Sta su nasha deca ucila u skoli.
Ma to je CIA! Jevreji! Masoni,mamu im...Vuk je bio mason! Tajni agent 006...preteca 007!
Smrt izdajnicima !!! :lol: :lol: :lol:
 
Nacionalista:
Тако је брате Србине!!!!!!!!!!

Е ајд одјеби ако немаш шта паметно да кежеш,имаш тамо форуме о кућним љубимцима о свачему али нас овде поштеди твојих дечијих коментара.

decijih?
ne vidim da si ti nesto pametno rekao na ovu temu, a zapoceo si je

a da, vidim neke nove momente kada je pravopis u pitanju :)
znaci vise nije Srbskih, nego Srpskih...ok, polako napredujete, jos malo pa cete nauciti - srpskih
 

Back
Top