pitam se ..

Bob75

Obećava
Poruka
64
Vidjam po kaficima lepe, prelepe devojke. Retko su u mesovitom drustvu, uglavnom sede u cisto zenskom drustvu. Pa se pitam ko bre shilji sve te cice ? Nemoguce da su same.
 
pa bila je ova tema vec?!?!?!
Da same su,..jeste mozda je i bolje da su same...kad frajeri nisu u stanju nista da urade ....Uglavnom ne znam zasto se ja opterecujem sa ovime....Jeste to su lezbejke kako moj kolega iznad kaze :D:D:D:D:D:D:D
 
budi shashav....pa pridji jednoj i reci....vid kolko devojaka u ovome kafitju....zashto su sve u zhenskom drushtvu?....stisni kapke i naputji obraz...za shamar....ko zna mozhda ih nasmejesh pa ti plate kafu il sendvich....
 
naravno da je to prilichno suludo....ako nisi neki od njima slichnih....no siguran sam da nisi jedan od japija....il nekih shminkera nalik tim curama....jel da jesi....ne bi dolazio na forum....chak ne bi ni znao shta je alt....
 
Bob75:
Vidjam po kaficima lepe, prelepe devojke. Retko su u mesovitom drustvu, uglavnom sede u cisto zenskom drustvu. Pa se pitam ko bre shilji sve te cice ? Nemoguce da su same.

Da znas da se moje drugarice i ja cesto zapitamo, pa dobro zasto u vecini slucajeva izlazimo samo nas par devojaka, a za drugim stolom sedi par momaka i svako neku svoju politiku vodi, kao da ne postoje dva pola na planeti :?
 
Bob75:
Vidjam po kaficima lepe, prelepe devojke. Retko su u mesovitom drustvu, uglavnom sede u cisto zenskom drustvu. Pa se pitam ko bre shilji sve te cice ? Nemoguce da su same.


Ejk majke mi ja sam hteoi da otvorim istu ovakvu temu o jednoj ribi konkretno...
 
Dont_Break_The_Oath:
A hoce li se ceo tvoj svet srusiti ako sam pridjes gomili devojaka i startujes neku od njih?
Samo direktno i hrabro, bez zavlacenja. Ako pocnu da te ismevaju onda to nije tvoj problem nego njihov.


Aha samo ti slusaj njega :wink:

"Pobednici pobedjuju PRE nego sto krenu u bitki, dok porazeni PRVO idu u bitku, pa TEK ONDA POKUSAVAJU da pobede."

Sun Cu

Znaci od prilazenja nema nista ako ti njih vijas moras da napravis takvu situaciju da one tebi hoce da pridju!
 
Šta je ovo sa današnjim dečacima, izgleda da su ih devojke dosta pretekle.Pogubili se jadničci.Da li su to posledice bombardovanja?Možda se ja malo i šalim ali ima tu istine...
 
AntunTun:
naravno da je to prilichno suludo....ako nisi neki od njima slichnih....no siguran sam da nisi jedan od japija....il nekih shminkera nalik tim curama....jel da jesi....ne bi dolazio na forum....chak ne bi ni znao shta je alt....
Which one is "any" key... :lol:

Nego ozbiljno imam jednog druga koji je startovao ribu zadnji put 92-e. :shock: :lol: I ona ga zahebavala i vise nikad nije startovao nijednu...

A ja eto juce startovao jednu i ona me zahebavala... hehe.... :lol:
 
Bob75:
Vidjam po kaficima lepe, prelepe devojke. Retko su u mesovitom drustvu, uglavnom sede u cisto zenskom drustvu. Pa se pitam ko bre shilji sve te cice ? Nemoguce da su same.
Možda se nismo dobro razumeli, jesi li mislio na "silikonsku dolinu"?Ul. Strahinjića Bana!!!
 
Bob75:
Pa se pitam ko bre shilji sve te cice ?
Pre mnogo godina, jedan moj drugar, tada skolarac, sedeo je sa ocem i gledao neki izbor za mis na TV-u... Iz nijihovog razgovora, proistekla je sledeca mudrost:
"Cale, vidi ih! Pa, ko bre ebe ove ribe?!"
A cale spusti noge sa stocica, zapali cigaretu i kaze:
"Pametni ebu, sine! A glupi pitaju..."
 
Aleksej_BASO:
Aha samo ti slusaj njega :wink:

"Pobednici pobedjuju PRE nego sto krenu u bitki, dok porazeni PRVO idu u bitku, pa TEK ONDA POKUSAVAJU da pobede."

Sun Cu

Znaci od prilazenja nema nista ako ti njih vijas moras da napravis takvu situaciju da one tebi hoce da pridju!
Evo ti perina filozofija...
Oni koji previse samouvereno ulecu u bitku... neznaju sta ih tamo ceka...

Slazem se da treba biti samouveren ali ne i glup ili slep...
 
Julian_Duranona:
Pre mnogo godina, jedan moj drugar, tada skolarac, sedeo je sa ocem i gledao neki izbor za mis na TV-u... Iz nijihovog razgovora, proistekla je sledeca mudrost:
"Cale, vidi ih! Pa, ko bre ebe ove ribe?!"
A cale spusti noge sa stocica, zapali cigaretu i kaze:
"Pametni ebu, sine! A glupi pitaju..."
:lol: :lol: :lol: :lol:

A mozda je to samo nedeljni skup drugarica,ko kaze da su svaki dan u zenskom drustvu
 
Bob75:
Vidjam po kaficima lepe, prelepe devojke. Retko su u mesovitom drustvu, uglavnom sede u cisto zenskom drustvu. Pa se pitam ko bre shilji sve te cice ? Nemoguce da su same.

nista ti ne brini o nama koje smo same
mi biramo polako i siljimo se svakako
ali
samo kad nama to pase
 
Julian_Duranona:
Pre mnogo godina, jedan moj drugar, tada skolarac, sedeo je sa ocem i gledao neki izbor za mis na TV-u... Iz nijihovog razgovora, proistekla je sledeca mudrost:
"Cale, vidi ih! Pa, ko bre ebe ove ribe?!"
A cale spusti noge sa stocica, zapali cigaretu i kaze:
"Pametni ebu, sine! A glupi pitaju..."

Julio caos
i kako si
 
Petar_Pan:
Evo ti perina filozofija...
Oni koji previse samouvereno ulecu u bitku... neznaju sta ih tamo ceka...

Slazem se da treba biti samouveren ali ne i glup ili slep...

Popbediti pre bitka ne znaci uletati samouvereno, nego bas naprotiv uleces a znas sve slabe tacke sveoje i neprijateljeve, a ne da se iznenadis.
 

Back
Top