Gradski derbi !

PLESsitnihDEMONA

Poznat
Banovan
Poruka
9.594
Iznesite svoje utiske o gradskim derbijima koje volite i koje gledate na TVu ili ste gledali uzivo. Kacite slike,pesme,bili sta sa gradskih derbija sirom sveta koje imate.
Znaci ne samo Milan-Inter, Zvezda-Partizan,Liver-Everton,Boka-River,Benfika-Sporting...vec i svi drugi manje poznati gradski derbiji u Grckoj,Italiji,Spaniji,Engleskoj...a posebno veliki broj Londonskih derbija Arsenal,Totenhem,West Ham,Fulham,Chalton...nize lige.
Sofijiski derbi Levski- CSKA,Solunski Aris-PAOK,Bukurestanski Staua,Dinamo B,Rapid B. Moskovski derbiji Spartak M,CSKA M,Lokomotiva...Brazilski derbiji u Rio de Zaneiru...Flamengo,Korintijans,Kruzeiro,Santos...
KOliko znam Francuska neam nijedan klasican gradski derbi,a i Nemacka oskudeva...posebno kada Minhen 1860 igra drugu ligu. Spanija ne moze da se podici nekim posebnim gradskim derbijem osim Atletiko-Real.
Kog god derbija da se setite...slike,vido klipovi,golovi,utisci...
 
Milan-Inter u LS !


milano4devilineyesmilaninter05.jpg




Boka Juniors-River Plata (Maradona u lozi pokazuje srednji prst posle gola :D )


guerr3a29tj.gif
 
Ajde napishite neshto o tom derbiju...Ja ga obozavam...Shta se deshava posle mecha...
Igrachi...shou..Battaglia, Palermo, Tevez, Delgado...-Boca
River: D'Alessandro, Ledesma, Sarabia, Ortega...

I ako mozhete, stavite slike stadiona Monumental...River Plate
 
PLESsitnihDEMONA:
Da Inter sad nije pobedio,oni bi se poubijali izmedju sebe.:lol:
Onaj Mihajlovski je klasican kreten...kaze ESTABIJAN Kambijaso...a chovek je Esteban. Ili Kamoranezi,a on kaze KamoNarezi...koji bilmez.

jesi primetio da tako govori cela sportska redakcija rts-a:shock:
mada šta da očekuješ od tima gojko-nedeljko-zvonko-milojko:roll:

njih ni kum ne voli:lol:
 
:lol: :lol: :lol:
Samo im fali jos Stefanovic sa Pinka i da budu kompletni degeni. Pricao mi jedan tehnicar sa RTSa koja je budala Mihajlovski. Jel ti verujes da on sam zimislja one svoje izaraze...tipa " ta lopta je razdvojila kiseonik i vodonik", " centar shut i to je odmah vazdushna opasnos' " (bez T)...i tako redom.
Samo da obavestim fanove Boke tj. mene da je Boka od veceras shampion Argentine.
BOCA CAMPEON !!!
 

Back
Top