Da li bi se kresnula za lovu?

moj brat od strica je fizioterapeut i jednom prilikom mu je dosla zena srednjih godina na lijecenje tu su se upoznali sta znam ja zakazali sastanak, a nije imao pojma ko je ona, i izasli sve islo svojim tokom bili kod njega na stan spavali sve sve sve i sta je ona uradila nije htjela da mu da pare vec mu je u Niksicu kupila kucu i otisla ni on sam nema pojma dje je ona reko mi je i ime nego sam zaboravio kad ga vidim pitacu ga pa cu vam rec, dala je prije pola godine 3 miliona eura za neku siromasnu djecu sirom svijeta covjek nije imao pojma sa kim je spavao dok mu nije sve ovo odradila.
 
Chan Shaolin Si:
moj brat od strica je fizioterapeut i jednom prilikom mu je dosla zena srednjih godina na lijecenje tu su se upoznali sta znam ja zakazali sastanak, a nije imao pojma ko je ona, i izasli sve islo svojim tokom bili kod njega na stan spavali sve sve sve i sta je ona uradila nije htjela da mu da pare vec mu je u Niksicu kupila kucu i otisla ni on sam nema pojma dje je ona reko mi je i ime nego sam zaboravio kad ga vidim pitacu ga pa cu vam rec, dala je prije pola godine 3 miliona eura za neku siromasnu djecu sirom svijeta covjek nije imao pojma sa kim je spavao dok mu nije sve ovo odradila.
Hmm,a da ti ne lagiš malo????
 
rdeki:
Pita jedan covek neku zenu:
- Da li biste Vi spavali sa mnom za 100 evra?
Zena se prenerazi:
- Sta Vam pada na pamet? Na sta Vam ja licim?
- A ako bih Vam ponudio milion evra?
Tu se zena zamisli, milionce nije sala, pa rece:
- E pa za milion... Bih...
- Dobro, posto smo utvrdili sta ste, jos samo da utvrdimo cenu.

pa nek se kreshu tebi to smeta
 
Tamo preko bare gde zivim..u komsiluku jedan Srbin iz Nisa..pa on ljudi mislim da i samo od toga zivi...Kresa za pare!!! ali ruku an srcu..decak je playboy a u usa to zanci para..ne zanm kao je ovde na balkanu ali ono sa kucom nije nista neuobicajeno u usa...stalno ako si dobar dobijes nesto...
 
kako stvari za sada stoje, vecina devojaka ne bi to uradila za lovu, neke bi razmislile, a neke ni pod razno. Muskarci, uglavnom, nemaju nista protiv.
Ja jesam nekoliko puta platio za sex, dodushe, bili smo u drustvu nas nekoliko i otisli tamo-gde-toga-ima.:)
Ne mogu da kazem da je bilo loshe, bar meni, ali...ipak cemo se sloziti da to nije to, da te devojka odradjuje... ili jos gore, da glumi da uziva.
 
leptirica:
Chan Shaolin Si:
moj brat od strica je fizioterapeut i jednom prilikom mu je dosla zena srednjih godina na lijecenje tu su se upoznali sta znam ja zakazali sastanak, a nije imao pojma ko je ona, i izasli sve islo svojim tokom bili kod njega na stan spavali sve sve sve i sta je ona uradila nije htjela da mu da pare vec mu je u Niksicu kupila kucu i otisla ni on sam nema pojma dje je ona reko mi je i ime nego sam zaboravio kad ga vidim pitacu ga pa cu vam rec, dala je prije pola godine 3 miliona eura za neku siromasnu djecu sirom svijeta covjek nije imao pojma sa kim je spavao dok mu nije sve ovo odradila.
Hmm,a da ti ne lagiš malo????

a zasto bi lagio covjek sigurno nebi napravio kucu od svoje plate, pitacu gaza ime sto se prije vidimo tako da cu te obavijestit o kome se radi poznata je licnost ta zena.
 

Back
Top