problem

marko47

Zainteresovan član
Poruka
495
Imao sa deamon tools posle nekog vremena prilikom startovanja racunara prijavi neku gresku i ja ga obrisem aa drajv g: mi ostane sa sve mountovanim imageom pokusao sam da ga opet instaliram ali nemoze pomagajte?
 
MArko, ubuduce kao naslov teme stavi malo opisnije sta zelis. Ovako, naslov "problem" je bez ikakovog smisla i mnogi ce ga uglavnom jednostavno preskociti. Ja tako radim uglavnom, ako te mrzi da pojasnis u naslovu sta je tema, i mene mrzi da citam i mozda pomognem....
 
Da bi skinuo virtual drive dovoljan je desni klik na daemon ikonicu - Virtual cd/dvd rom - Set number of devices - i kazes disable i to je to.

Shto se tiche ostalog:
- pokushaj da instalirash noviju verziju
- pokushaj da uklonish iz registryja stavke koje se odnose na daemon
u tome ti mogu pomoci razni programcici tipa RegCleaner, System Mechanics ...
- instaliraj alcohol i probaj sa njim - on takodje ima opcije za setovanje virtual drive
 
deamon tools obrisao kao Delete? to bi vec mogao da bude problem... pesaka u registy editor pa stavku po staku dok ga ne pronadjes, i obrises a pre toga pokusaj preko regcleaner-a da ga anistalirasili iz control panela... puno srece... ili format C u poslednjoj varijanti sto je zdravo povremeno uraditi... kasnije ga precisti opet sa regclinerom i sistem mechinakom
 
Probaj i ovo.

Control Panel - Administrative Tools - Computer Management - Disk Management - Onda pronadjesh taj virtual drive kao recimo DVD Rom (H:) - desni klik i kazhesh Change Drive Letter And Paths... - Remove
 

Back
Top