Voleti zlu/zlog

raindog:
pa pero koliko sam ja upucena u tvoj lik i delo ti si onda jedna vrlo zla osoba i to po sopsvtenim kriterijumima :lol:

znachi radishe sve i jednu do poslednje stvari sa svog spiska ok jedino mozhda ne umesh biti duhovit i cinichan al ajde oprashtam ti to :lol:

evo npr ti mene otkad ja znam za tebe nazivash ruzhnom debelom lezbejchurom :lol:

to bi po tvojim stavkama bilo zlo na osnovu :
"Zlo je vredjati druge ljude.."
"Zlo je podsmevati se drugome..."
"Zlo je nazivati nekog pederom kad si svestan da to nije tako..."
"Zlo je ne uvazavati tudja razmisljanja..."

itd
Raindog koliko si bila upucena u moj lik i delo kad si mi posle prvog posta posle prvog maila rekla "ti si ruzan, ti si glup, ti si dosadan"?
Ti si bas tipican primer o kome ovde govorimo... Vredjas, potcenjujes, lazes, podsmevas se i sve najgore osobine i onda za uzvrat ocekujes neko postovanje i ljubav...LOLLL
Jasno je meni da te tema pogodila... hej, pa i jeste o tebi...
BTW necu da ponavljam da si ti lik koji u svakom drugom postu nekoga vredja... Ja sam ti to bio i predocio... sad sto ti nemas mozak da skapiras... Ti si lik koji najvise vredja na forumu... nicim isprovocirana...
Ja za tebe raindog nemam ni vremena ni zivaca ni motiva... ispravljati sve tvoje krive drine u glavi... Nek to radi neki tvoj tip ili devojka... ili prijatelj... (zapitaj se koliki su ti prijatelji ti koji ti ne govore istinu)
Ti si raindog zla... shvati to...
Izvuci pouku iz ove teme...
 
raindog:
u ovom konkretnom sluchaju gde smo se nashli oko autora ove teme, shta on to tako nesebichno daje i pruzha ( po tebi ) ?
Da dobro pitanje sto vi uopste mene tumacite... jel ovde tema o meni? Bolje svako sebe da tumaci... i sta on pruza...
Tebi raindog pruzam mudrost... uzmi je...

I naravno da ja sebe ne smatram bezgresnim, ali se trudim da tezim tome. Prema svima se ponasam po zasluzi. Istina je da sam i ja ponekad zao prema nekima ali samo prema onima koji su bili zli prema meni... Tako da ono kad te neko pljune okreni drugi obraz kod mene ne prolazi... Ne slihtam se nikom i svima cu u lice reci sta mislim... svidelo se to njima ili ne...
 
Po meni je voleti zlu/zlog nemoguce.
Zlu/zlog se moze samo mrzeti. Ljubav je osecanje mnogo sofisticiranije od toga. Zaljubljujemo se u neciji karakter. Zaljubljujemo se u ono sto nam se svidja u ono sto nas odusevljava, u ono sto nas ispunjava. Zaljubljujemo se u neciju dobrotu.
 
mhm...a zasto moras mrzeti ako ne volis? zasto uopste moras imati bilo kakve relacije sa nekim o kome nemas dobro misljenje? i sto se stalno osecas prozvan da vaspitavas okolo?
btw, skaces sebi u usta sa svakim novim postom....ti za sebe nalazis svako moguce opravdanje - i da mrzis, vredjas, nipodastavas, vadis stvari iz konteksta samo da bi nekog ponizio....
zasto mislis da se razlikujes od bilo koje druge osobe koja se ponasa isto tako? jer imas opravdanje?
pa bas je u tome razlika...ne da nadjes sebi opravdanje da se ponasas ko skot i tako ostanes cist u svojim ocima...
ti mirne duse izjavljujes da je sve to ok i kad te neko isprovocira....i kad si ti u pitanju....u svakom drugom slucaju - osoba je prosto zla...
 
anakin:
mhm...a zasto moras mrzeti ako ne volis? zasto uopste moras imati bilo kakve relacije sa nekim o kome nemas dobro misljenje? i sto se stalno osecas prozvan da vaspitavas okolo?
btw, skaces sebi u usta sa svakim novim postom....ti za sebe nalazis svako moguce opravdanje - i da mrzis, vredjas, nipodastavas, vadis stvari iz konteksta samo da bi nekog ponizio....
zasto mislis da se razlikujes od bilo koje druge osobe koja se ponasa isto tako? jer imas opravdanje?
pa bas je u tome razlika...ne da nadjes sebi opravdanje da se ponasas ko skot i tako ostanes cist u svojim ocima...
ti mirne duse izjavljujes da je sve to ok i kad te neko isprovocira....i kad si ti u pitanju....u svakom drugom slucaju - osoba je prosto zla...
I sad ja treba da odgovorim na ovako glup post?!!?? Omg...

Ko kaze da moras mrzeti ako ne volis? Odakle ti to?
Ko kaze da moras imati relacije sa nekim ko ti se ne svidja? Jedino moras odgovoriti nekom ko te pljune.
Ko tebi kaze da ja hocu da vaspitavam okolo... Nek svako vispitava onog ko mu je bitan... Ja za raindog, tebe, gazdaricu i slicne nemam vremena...
(koji debilan dijalog)

- Koju stvar sam ja izvadio iz konteksta - NAVEDI (argumentuj). Bezargumentovano pricanje je laprdanje.

Razlika izmedju mene i randog na primer...LOLL ... koja inteligencija treba to da ne vidi... Za pocetak ne vredjam nikog bez razloga... Svima po zasluzi rekao sam... Procitaj ponovo prethodni post ako ti nije jasan... Ja da ponavljam nesto 5 puta nemam nameru...
Da li ti mislis da si ti dobra osoba?

Sve osobe koje vredjaju bez ikakve provokacije su zle.
Osoba koja na uvredu odgovori uvredom nije zla... prosto... Sta ti nije jasno tu?
 
Petar_Pan:
Po meni je voleti zlu/zlog nemoguce.
Zlu/zlog se moze samo mrzeti. Ljubav je osecanje mnogo sofisticiranije od toga. Zaljubljujemo se u neciji karakter. Zaljubljujemo se u ono sto nam se svidja u ono sto nas odusevljava, u ono sto nas ispunjava. Zaljubljujemo se u neciju dobrotu.

Suvise mi hriscanski zvuci ovo. Nisam za takve varijante. Ubijati prirodnu pojavu koja je sastavni deo coveka mi je previse odvratno da bi se slozio sa tobom.
Ali evo egoisticne tacke. Voleti NESTO u jednoj u osobi a ne OSOBU.
Znaci "volim te jer si dobra" znaci voleti odnos te osobe prema sebi, a ne "volim te zato sto si to ti". Ovde se kompleksnost duha minimizira i postavlja se sebicnost na prvo mesto jer to sto je dobro u odredjenoj osobi mora biti upereno ka meni.
Voleti neciju gordost, neciju narcisoidnost, neciji osecaj uzvisenosti, e od takve osobe mozes dobiti SVE zauzvrat, celu njenu licnost.
Bas mi je u glavi sada jedna takva predivna zenska osoba.....
 
anakin:
i zasto si ti mene sad izvredjao? glup post, laprdanje....
zaista me zanima razlog...
Prvo pitanja su ti bila prilicno neinteligentna... drugo ocigledna je nrznja u njuma... zlo... trece, vredjala si... pa s tim imam prava da ti odgovorim istom merom.
anakin:
- sto se stalno osecas prozvan da vaspitavas okolo?
- skaces sebi u usta sa svakim novim postom....
- ti za sebe nalazis svako moguce opravdanje - i da mrzis, vredjas, nipodastavas, vadis stvari iz konteksta samo da bi nekog ponizio....
- zasto mislis da se razlikujes od bilo koje druge osobe koja se ponasa isto tako? jer imas opravdanje?
- da nadjes sebi opravdanje da se ponasas ko skot
Nadam se da sam pojasnio... Takodje nisi argumentovala svoj post...
 
da ne pominjem koliko vredjas druge ljude na forumu (raindog recimo, koju ni ne poznajes)....meni si rekao da sam jadna u glavi i da mi treba psihijatrijska pomoc sto sam rekla da necu da se ciganisem kad sednem nesto da popijem i da necu izaci ako procenim da nemam dovoljno para...
elem, mene je ovo zaista nasmejalo ali mi je dovoljno pokazalo kakav si ti lik...ti ces ladno da ocrnis nekog samo sto se taj neko ne slaze sa tobom....neces se cak ni potruditi da razumes o cemu taj neko pise...
a onda otvoris temu o zlu....a ne kapiras bas pojam zla najbolje...i tu nabrojis sve sto ti radis...ali ti si opet nesto drugo, i za razliku od svih ljudi ovde, ti imas prava da vredjas sto i radis, iz posta u post...
i ako ne ukapiras necija pitanja, da li to odmah mora da znaci da je taj neko glup? mozda si ti glup? hm? nikad ti to nije palo na pamet? ili si ti mozda skot...ili zao...zasto mislis da je to toliko nemoguce?
 
Petar_Pan:
Raindog koliko si bila upucena u moj lik i delo kad si mi posle prvog posta posle prvog maila rekla "ti si ruzan, ti si glup, ti si dosadan"?
Ti si bas tipican primer o kome ovde govorimo... Vredjas, potcenjujes, lazes, podsmevas se i sve najgore osobine i onda za uzvrat ocekujes neko postovanje i ljubav...LOLLL
Jasno je meni da te tema pogodila... hej, pa i jeste o tebi...
BTW necu da ponavljam da si ti lik koji u svakom drugom postu nekoga vredja... Ja sam ti to bio i predocio... sad sto ti nemas mozak da skapiras... Ti si lik koji najvise vredja na forumu... nicim isprovocirana...
Ja za tebe raindog nemam ni vremena ni zivaca ni motiva... ispravljati sve tvoje krive drine u glavi... Nek to radi neki tvoj tip ili devojka... ili prijatelj... (zapitaj se koliki su ti prijatelji ti koji ti ne govore istinu)
Ti si raindog zla... shvati to...
Izvuci pouku iz ove teme...


:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
joj bre pero da tvojim postovima ni ne mozhe nishta drugo da radi nego samo da se smeje

nemam pojma o kakvom mailu govorish
a da sam ti ikad rekla da si ruzhan , glup i dosadan,nisam nikad, jer
za razliku od tebe takve stvari u zhivotu nisam nikom rekla, posebno ne nekom za koga ne znam ni kako izgleda :lol:

a ne znam ni o kakvom ochekivanju poshtovanja i ljubavi govorish pobogu , pa josh na forumu ? :lol:
meni dragi ljudi sa ovog foruma jesu upravo oni ljudi koje ti kao ni mene ne podnosish organski, a zajednichka im je visoka inteligencija, elokvencija i nachin na koji posmatraju svet oko sebe
i jako mi je drago shto smo i ja i oni jako daleko od "tvog nivoa" :lol:, ne mozhesh ni da zamislish koliko


uzhivaj bre pero u zhivotu,nema smisla troshiti ga na gluposti ....:wink:
( me very happy now )
 
Ja nesto ovde ne primecujem neku zlobu,vec samo sirovu iskrenost.A sta je to dokazano zlo?Ko su po tebi uospte dokazani zlobnici?Da li su to kriminalci,narkomani,ljudi koje je drustvo proglasilo takvima?Ja mislim da je zlo nesto mnogo vise.Po meni je zao onaj koji uziva u tudjem bolu,koji uziva da drgima nanosi zlo i poptuno je svestan toga.I mislim da je to bolest.Mentalna bolest,kao sizofrenija i slicno,samo mnogo teza jer za nju ne postoji ni lek ni terapija.
I takodje niko se ne moze roditi zao.
 
anakin:
da ne pominjem koliko vredjas druge ljude na forumu (raindog recimo, koju ni ne poznajes)....meni si rekao da sam jadna u glavi i da mi treba psihijatrijska pomoc sto sam rekla da necu da se ciganisem kad sednem nesto da popijem i da necu izaci ako procenim da nemam dovoljno para...
elem, mene je ovo zaista nasmejalo ali mi je dovoljno pokazalo kakav si ti lik...ti ces ladno da ocrnis nekog samo sto se taj neko ne slaze sa tobom....neces se cak ni potruditi da razumes o cemu taj neko pise...
a onda otvoris temu o zlu....a ne kapiras bas pojam zla najbolje...i tu nabrojis sve sto ti radis...ali ti si opet nesto drugo, i za razliku od svih ljudi ovde, ti imas prava da vredjas sto i radis, iz posta u post...
i ako ne ukapiras necija pitanja, da li to odmah mora da znaci da je taj neko glup? mozda si ti glup? hm? nikad ti to nije palo na pamet? ili si ti mozda skot...ili zao...zasto mislis da je to toliko nemoguce?
Probacu u kratkim crticama:
- vredjam samo one koji su mene vredjali (5-i put "pametnom dovolno i jednom")
- Da sve sto sam ti rekao i ponovo bi ti rekao... na onoj temi sam ti sve isto nacrtao... i kako i zasto...potrazi temu pa citaj... ja da se ponavljan necu...(a rekla si da neces da izadjes da ne bi platila jednu kafu koja ti je za tebe preskupa)
- Non stop nesto izmisljas i izvrces...
- Ja sve vrlo precizno analiziram sta ko pise... opet nesto izmisljas i trpas mi tvoje reci u moja usta... nije to lepo...
- Vrlo dobro ja kapiram pojam zla, ocigledno mnogo bolje od tebe... A nije tema o zlu vec o "Voleti zlu/zlog" i kako sad da te ne uvredim kad ni naslov nisi skontala a ne temu...
- Imam prava da te vredjam...Ti si mi dala pravo na to...sad se zalis....sto si mi dala to pravo... ko ti je kriv ako ne ti sama...ako mislis da ces ti da vredjas a ja da cutim grdno si se prevarila....ili samo nisi razmisljala o tome... sto me ne bi cudilo...
- ja sam nabrojao sta ti radis... ti me demantuj ako nije tako... a ako mislis da ja nesto radim... argumentuj a ne izmisljaj... jer je to onda laz...
- Osobe koje me znaju znaju kakav sam, i ja isto znam kakav sam....a to je daleko od onoga sto ti opisujes...Cak se iz mojih postova moze videti kakav sam... E zato odbacujem tvoje vidjenje mene...jer me niko tako ne vidi... ni ja ni bilo ko drugi... Pa evo cak je i raindog posle 4000 postova priznala da nisam glup... :lol: Jos samo da vidi sliku pa da skonta d anisam ni ruzan...a to sto ne moze da se odlepi od mene je dokaz koliko sam joj dosadan... :wink:
 
ahahahahhahahhaahahahahahhahahahhhhhhaahhahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahhahaha


i onda da te zaprosim :lol:

e kad sad nisam pala sa stolice od smeha, necu nikad :lol:
pero ti si moj fetish , evo priznajem

ja sam mazohista i volim da se kazhnjavam tobom

idem sad na onu temu da napishem svoju najvecu perverziju
pogadjash ti si naravno u njoj

evo ljubim te za onaj namig :lol:
 
raindog:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
joj bre pero da tvojim postovima ni ne mozhe nishta drugo da radi nego samo da se smeje

nemam pojma o kakvom mailu govorish
a da sam ti ikad rekla da si ruzhan , glup i dosadan,nisam nikad, jer
za razliku od tebe takve stvari u zhivotu nisam nikom rekla, posebno ne nekom za koga ne znam ni kako izgleda :lol:

a ne znam ni o kakvom ochekivanju poshtovanja i ljubavi govorish pobogu , pa josh na forumu ? :lol:
meni dragi ljudi sa ovog foruma jesu upravo oni ljudi koje ti kao ni mene ne podnosish organski, a zajednichka im je visoka inteligencija, elokvencija i nachin na koji posmatraju svet oko sebe
i jako mi je drago shto smo i ja i oni jako daleko od "tvog nivoa" :lol:, ne mozhesh ni da zamislish koliko


uzhivaj bre pero u zhivotu,nema smisla troshiti ga na gluposti ....:wink:
( me very happy now )
raindog sad lazes i ti to dobro znas.... namerno svesno laganje...
Jedino postoji mogucnost da je neki admin usao u tvoj log i odgovorio umesto tebe... ali ti ne verujem to si bila ti i tvoj stilll...
Devojko lazes...
Hahaha "nisam nikom u zivotu tako nesto rekla" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Samo u svakom drugom postu tako nesto govoris...
Dovoljno samo i ova tema da se pogleda i da se vidi ko je prvi poceo da vredja ... to si bila ti maco... (kao i obicno) :wink:
Sta se mene tice ko je tebi drag na forumu. (to apropo tvojih prijatelja iz zivota? :lol:) Errr... ja znam da ti sebe smatras za visoko inteligentnu, ali bitno je i kako te drugi smatraju... ja cu biti iskren a ti to nazovi uvredom... ti nisi visokointeligentana...(prijateljski)
I tacno da zivot ne treba trositi na gluposti i zato bi te ja zamolio da me tvojih umotvorina postedis... njih pricaj tebi bliskim i milim osobama... koje imaju vremena za tebe... ja nemam...
 
Emily_Bg:
Ja nesto ovde ne primecujem neku zlobu,vec samo sirovu iskrenost.A sta je to dokazano zlo?Ko su po tebi uospte dokazani zlobnici?Da li su to kriminalci,narkomani,ljudi koje je drustvo proglasilo takvima?Ja mislim da je zlo nesto mnogo vise.Po meni je zao onaj koji uziva u tudjem bolu,koji uziva da drgima nanosi zlo i poptuno je svestan toga.I mislim da je to bolest.Mentalna bolest,kao sizofrenija i slicno,samo mnogo teza jer za nju ne postoji ni lek ni terapija.
I takodje niko se ne moze roditi zao.
Apsolutno tacno...
Mislim da sam napisao jedan post gde pise sta ja smatram za dokazano zlo... tamo negde ranije...
 
raindog:
ahahahahhahahhaahahahahahhahahahhhhhhaahhahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahhahaha


i onda da te zaprosim :lol:

e kad sad nisam pala sa stolice od smeha, necu nikad :lol:
pero ti si moj fetish , evo priznajem

ja sam mazohista i volim da se kazhnjavam tobom

idem sad na onu temu da napishem svoju najvecu perverziju
pogadjash ti si naravno u njoj

evo ljubim te za onaj namig :lol:
Dobro kaze Dismisal... deja vu...
Vec 5-i put me upisujes u svoje fetise... sa sve bejzbol palicom ili bez nje...
 
Dont_Break_The_Oath:
Suvise mi hriscanski zvuci ovo. Nisam za takve varijante. Ubijati prirodnu pojavu koja je sastavni deo coveka mi je previse odvratno da bi se slozio sa tobom.
Ali evo egoisticne tacke. Voleti NESTO u jednoj u osobi a ne OSOBU.
Znaci "volim te jer si dobra" znaci voleti odnos te osobe prema sebi, a ne "volim te zato sto si to ti". Ovde se kompleksnost duha minimizira i postavlja se sebicnost na prvo mesto jer to sto je dobro u odredjenoj osobi mora biti upereno ka meni.
Voleti neciju gordost, neciju narcisoidnost, neciji osecaj uzvisenosti, e od takve osobe mozes dobiti SVE zauzvrat, celu njenu licnost.
Bas mi je u glavi sada jedna takva predivna zenska osoba.....
No da se vratimo na temu...
Kakvo ubijanje prirodne pojave? (nisam skontao)
Da voli se cela osoba... sa sve onim od cega je ona sacinjena...
Mada imas ti pravo da "dobrota" nije jedini parametar... ali je svakako jedan od najbitnijih...
Dobrota nije usmerena samo prema tebi... vec i prema drugima... i prema ljudima i prema dogadjajima...celokupni odnosi prema necemu ili nekome... a ne samo prema jednoj osobi...
E pa to je bilo pitanje da li ti mozes voleti nekog sa losim zlim osobinama... ja ne mogu... ili mozda i prisilno to odbacim... jer necu...
Hehe ti izgledas mozes voleti delimicno zlu... ili ti rdjavu kako si ti to opisao... da mozda postoji granica tolerancije zlobe koju mozemo prihvatiti... ako nije puno zla...(ili mi to ne znamo)...
Meni zlo izaziva osecaj mrznje, besa i gadjenja...a dobrota... mirnoce, lepote i prijatnosti...
 
Petar_Pan:
- Imam prava da te vredjam...

ma samo izvoli...bas me briga....
svrha mog postovanja na ovoj temi je da vidim da li ti zaista ne shvatas farsu postavljanja ovakve teme i tvojih postova na istoj...samo ih lepo prelistaj, cime si sve castio ljude koji pokusavaju da odgovaraju...i to na sopstvenoj temi kako su ljudi zli..
 
pero srce
citiraj rechenicu u kojoj se ja tebi obracam sa "ti si ruzhan , glup i dosadan " ali tim rechima tachno
i onda se predajem

naporan jesi, nesnoshljiv isto, rekoh ti da ne kontam da si glup, samo da si meni nesvarljiv, i to je moj lichni stav , e shto to tebe pogadja i shto ga ti dozhivljavash kao uvredu i moju zlobu, to je vec tvoj problem
 
jesi, rekla si, ja se sećam - na savremenom
a baš sam se pitala otkud ti to, kad čovek imao premalo postova?
verovatno nešto kontekstualno :roll:
ali JESTE zazvečalo :? U sred teme.
Inače, ne znam ko je i kakav je Ppan, ali eto - znam odgovor na tvoje pitanje, rejndože.
 

Back
Top