Voleti zlu/zlog

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Posto vidjam na ovom forumu da pojedini oupste ni ne sakrivaju svoju zlobu... Ili kao nesto malo glume dobrotu, pa onda i odustanu od te glume...
I svi kao ocekuju neku ljubav, postovanje...

Da li mislite da biste bili u stanju voleti nekog ko je dokazano zao?
 
pero ajd si proveri dioptriju
jel imash ti neki drugi parametar u zhivotu sem ovog forumskog ?



:roll: ebote iskipe mi mleko zbog postovanja na tvojoj temi :roll:
garant mi je to kazna za forumsku zlobu :mrgreen:
 
raindog:
pero ajd si proveri dioptriju
jel imash ti neki drugi parametar u zhivotu sem ovog forumskog ?



:roll: ebote iskipe mi mleko zbog postovanja na tvojoj temi :roll:
garant mi je to kazna za forumsku zlobu :mrgreen:
Pa da kucnem u drvo jos nikad nisam imao dioptriju.
Nisi odgovorila na temu.
E i mom dedi od 86 godina isto redovno pokipi mleko. :lol:
 
a odbovor na pitanje ---> no way,
postoji par grupa ljudi koje izbegavam u shirokom luku, izmedju ostalih i ljude sa tim 'pure evil vibeom', tako da teshko da bi mogla da se zaljubim u nekog koga ja lichno smatram zlim
 
Pa malo je relativno ko je zao. A narocito ko je dokazao da je zao. Kako mozes dokazati neciju zlobu?

Mislim da ne bih mogla da se zljubim u nekog ko je ljigav, ko veoma uziva u ogovaranju, u sitnim smicalicama itd. Mada ko zna, mozda sa mnom bude fin, pa ne primetim da je zloca...
 
Sharlote:
Pa malo je relativno ko je zao. A narocito ko je dokazao da je zao. Kako mozes dokazati neciju zlobu?

Mislim da ne bih mogla da se zljubim u nekog ko je ljigav, ko veoma uziva u ogovaranju, u sitnim smicalicama itd. Mada poznajem ljude koji su takvi, pa je opet neko zaljubljen u njih.

Verovatno isti takvi ljudi
 
pa ti zli su obichno neke neshvacene dushe. ko je zao skroz

shta npr legija.??? pa meni nije

evo da se sayhalevam pa i ja sam nekad zla :(

zato me niko i ne voli :(

ali meni neshto to i ne smeta???
 
Сви људи заскужују да буду вољени и за сваког постоји неко њему сличан.

Шта сад само они који живе по хришћанским принципима имају права да буду вољени? Већ сам такав став, далеко је од тих принципа. :roll: Чисте предрасуде и дискриминација. Линчујмо некога сто има злобне коментаре на форуму! :roll:
 
shta znachi biti zao?....milslim koji su tu parametri?....ako si ukrao neshto dal si zao?....jesil zao samo ako lazhesh?....mozhda ne lazhesh al si ubio 5 ljudi...dal si onda zao?....navedi primer zlih ljudi iz istorije il neshto...da imamo neke smernice
 
raindog:
e nego pero, a ko je to zao na forumu ?
ajde reci, reci, reci

ja sam bash neshto pokushavala da se prisetim i nishta, bar ne po postovima
Prvo mi je ova tema pala na pamet jos ranije kad sam ja napisao nesto kao "ljubav zahteva cistocu" i onda je neko odreagovao kao "ma to je bzvz, onda mene niko nikad nece voleti, a to mi nikad nije palo na pamet".

Pa me onda neki skorasnji slucaj inspirisao gde je jedna devojka bas vise puta pokazala svoju zlobu... cinizam, likovanje, laz... A ona kao ocekuje da ja nju postujem i volim... pa kako... meni je to nemoguce...

I onda naravno tu su uvek likavi kao Gazdarica i Blondi na primer... Ne znam mozda su one nekom i dobre... al u mojim ocima trenutno su zle...

I onda ima tu nekih koje su periodicno zle a periodicno dobre... Ne bi da imenujem...

Naravno da ima i onih dobrih... i njih je moguce voleti... po meni...

Nego sam temu otvorio da bi one to skontale... posto ocigledno misle da ce da se neko zaljubi u njihovu zlobu...
 

Back
Top