Zadusnice

pitaj bl-a....on visi na politici....il zilota....oni to garant znaju....a izvini da priupitam....shto te to zanima?....mislim posetu grobovima mozhesh i radnim danima kad nema guzhve i svega....zashto ne bi iskoristila tu tishinu i tu harmoniju....umesto shto tjesh se gurash sa morem slepih sledbenika i onih koji idu jer tada treba da se ide?
 
idesh svakog ponedeljka na groblje????

u jeeee.....to je sick totalno.....mislim kapiram ponekad......kao prijatje.....dash odushka i tako to....al svake sedmice....izvini nishta lichno al to mi pomalo patoloshki
 
Ma ne radim ja to stalno ... zadnjih mesec-dva posto sam imala neki smrtni slucaj u porodici pa jos ne mogu skroz da se oporavim. Inace nisam takav freak da idem bas tako redovno. A crkveni kalendar cu morati da potrazim ispred faksa, tamo nema sta ne prodaju :)
 
to je i toleranto....ja sam kao upozno choveka koji svaki vikend ide na groblje...ima 32 i ide majci....mislim to mi je izvitopereno....nije mi to nekako....ne znam....mislim verovatno je lepo biti tu i sve....i emocije i neka satisfakcija....mislim nebotno al eto
 

Back
Top