Ovo je tema za sve one koji imaju para

Banka intesa ?????? pa to su olosi prevarantski ...presvukao se onaj
pacov miskovic u drugo odelo .Ne dam u tu banku ni paru ...( a ni u drugu )
Mogao bih eventualno da ih posetim i malo ih olaksam ''''''......pa ako si raspolozena
daj da se organizujemo i obezbedimo finansijsku podlogu za tvoju egzistenciju :)
 
Kada sam procitala temu - bila mi je zanimljiva/kao i vama-cim ste na njoj toliko dugo...
"Ovo je tema za sve one koji imaju para"
A kada sam procitala odgovore / smucilo mi se
Da li ste nekad bili u situaciji DA NEMATE izlaz
Mozda ovo i jeste neka fora ali hajde da poverujemo
Budite SRBI i pomozite bar jednom SRBINU - to je pravilo kod svih sem kod nas!
Na drugim postovima se HVALITE platama / pa izvolite pokazite se s parama

Od mene ces imati uplatu / onoliko koliko ja mogu

Pozdrav i zelim ti da se brzo izvuces iz ....
 
suzanaI:
Kada sam procitala temu - bila mi je zanimljiva/kao i vama-cim ste na njoj toliko dugo...
"Ovo je tema za sve one koji imaju para"
A kada sam procitala odgovore / smucilo mi se
Da li ste nekad bili u situaciji DA NEMATE izlaz
Mozda ovo i jeste neka fora ali hajde da poverujemo
Budite SRBI i pomozite bar jednom SRBINU - to je pravilo kod svih sem kod nas!
Na drugim postovima se HVALITE platama / pa izvolite pokazite se s parama

Od mene ces imati uplatu / onoliko koliko ja mogu

Pozdrav i zelim ti da se brzo izvuces iz ....
Jos bih i pomislio da si Luckasta :wink: :roll: :?
 
suzanaI:
Kada sam procitala temu - bila mi je zanimljiva/kao i vama-cim ste na njoj toliko dugo...
"Ovo je tema za sve one koji imaju para"
A kada sam procitala odgovore / smucilo mi se
Da li ste nekad bili u situaciji DA NEMATE izlaz
Mozda ovo i jeste neka fora ali hajde da poverujemo
Budite SRBI i pomozite bar jednom SRBINU - to je pravilo kod svih sem kod nas!
Na drugim postovima se HVALITE platama / pa izvolite pokazite se s parama

Od mene ces imati uplatu / onoliko koliko ja mogu

Pozdrav i zelim ti da se brzo izvuces iz ....



Evo ja sam joj danas vec 7 puta uplatio neku kintu.

I celu noc necu da spavam(toliko me je dirnula) da jedva cekam da svane dan pa da

opet idem u banku.

Veki,

jel ti dosta par somica jevrica?

xe xe xe...

More mars bre prevarantu!

A ti plemenita,

slobodno joj uplati.

Sto rece neko,

aj uplati i meni.

xe xe xe

:)
 
1. Nije lepo rugati se tudjoj nesreci.

2. Ovakve stvari mogu i nemoraju biti prevara.

Imam ideju kako da to ispitamo :D

1. Nadjemo nekog ko radi u toj banci da proveri podatke (tipa adresa i tako to ) i da postuje ovde.
Ili da vlasnica teme kojoj treba pomoc da podatke sama (adresu).

2. Svaki neverni toma koji zeli da se uveri moze da ode i da proveri. Kome i shta uplacuje :D
 
luckastalutkica:
Ovo pisem zbog jedne molbe.Zavrsavam geografski fakultet u Beogradu i sad kad sam na samom kraju ovde gde stanujem nemam uslove ni da ucim, ni da zivim.Jako mi je potrebna pomoc.Potrebne su nmi pare da nadjem stan u Beogradu i da placam kiriju nekoliko meseci.Moj broj tekuceg racuna kod Intesa banke je 160 - 3700100028622 - 33.Vesna Glisic Mnogo vam hvala unapred.

Kako te nije sramota da prosis ? Nadji neki posao, radi pa zaradi... proslo vreme komunizma...
 
ok sad...meni je jasno da postoje i takvi ljudi...shta tjesh okruzhenje i ostalo...al ja ne osetjam trunq sazhaljenja...nisam siguran da te mogu nazvati chovekom...nije to izostanak materijalnog kao sirotinja...misim nisam ja burzhuj znam masu super ljudi koji nemaju dinara...znam i ljude iz vetjih fekalija koji nisu takve lobotomije...nekako ma koliko mi prostitucija bila gadna i ceo taj trip o exploataciji ljudi bio ogavan kad naletim na ovako neke nekako sve to ima smisla i skorz je logichno da ko jachi on kachi i da nema jednakosti i nikad je netje biti...sve to pomalo me tishti jer ja volim blizhnjeg svog i svaki chovek svaki zhivot je dragocen i ne treba niko da pati...pa opet prochitam ovako neshto i...muka mi je...najednom briga me shto je neko poginuo il neko patio jer postoji realna mogutjnost da je taj neko luckasta...
 
luckastalutkica:
Ovo pisem zbog jedne molbe.Zavrsavam geografski fakultet u Beogradu i sad kad sam na samom kraju ovde gde stanujem nemam uslove ni da ucim, ni da zivim.Jako mi je potrebna pomoc.Potrebne su nmi pare da nadjem stan u Beogradu i da placam kiriju nekoliko meseci.Moj broj tekuceg racuna kod Intesa banke je 160 - 3700100028622 - 33.Vesna Glisic Mnogo vam hvala unapred.
Maco, vrati se u svoju vukojebinu i odrekni se snova o velegradu dok jos mozes da se udas u tvom kraju!!! :D :D :D
 

Back
Top