Ignoriše me odjednom?

Dr. NN

Primećen član
Poruka
757
Pozdrav svima. Registrovao sam se da bih malo sebi olakšao, ali i da vi koji ste iskusniji mi pomognete oko odnosa koji imam sa jednom devojkom koja mi se sviđa.
Ja imam 23 godine, nisam imao mnogo veza zbog toga što sam prilično izbirljiv, a i zbog toga što i ne izlazim često, jednostavno se lepše osećam u društvu manje ljudi.
Nije u pitanju socijalna fobija, jer ja nemam strah, nego jednostavno više volim manja okupljanja i to je to.


E sada da počnem.

Sa ovom devojkom se znam nekih 6,7 godina. Bili smo na "ćao, ćao" kada se vidimo i to je to.
Uvek mi je bila simpatična, i uvek me je gledala malo čudno.
Onda se smuvala sa mojim drugom (ne bliskim) i bila s njim 4 godine i raskinuli su pre 2 godine.

Za novu godinu sam se počeo dopisivati sa njom fejsu, ponekad smo se viđali ovako slučajno.
Intenziviranje odnosa je došlo kada smo proveli nešto duže vremena zajedno, kada je išla sa mnom da sredim neke papire itd.
Onda smo se stalno dopisivali na fejsu i krenuli smo zajedno u teretanu.
Prvi dan kada smo otišli sve vreme me je gledala, to ne mogu da opišem ovako, jednostavno sam video da između nas može da postoji nešto.
Onda mi je rekla kao jao pa ja nemam ovaj bus u 21h (kao nije znala), sad moram čekati do 23h. Ja rekoh, nema veze čekaću i ja s tobom.
Otišli smo na piće gde smo malo privatnije razgovarali, uzeo sam broj.
Konverzaciju smo dalje nastavili uglavnom preko vacapa, uživo i pozivima.
Posle toga smo jednom isto posle teretane išli ručati, potom smo još jednom izašli na piće posle teretane (to je sve u kratkom periodu bilo).

I onda sam je ja pozvao da se vidimo, izašli smo na piće, potom na večeru. Upoznali smo se tada mnogo bolje, proveli smo nekih 5,6 sati zajedno i tada sam se jako zainteresovao za nju, da ne kažem zaljubio.
Sada se jako kajem što je tada nisam poljubio i ušao u vezu.
Posle toga smo i dalje nastavili da se dopisujemo, ona je prestala da ide u teretanu jer nije imala vremena zbog posla.
Viđali smo se u večernjim terminima kada radi treću smenu.
Stvar počinje da se kvari pre dve nedelje. Pitao sam je nešto kroz zezanje u poruci,
"pa ti si se zaljubila u mene", a ona odgovorila "nee, ja imam dečka :D", "stvarno?", "da".
Ja sam se tada smorio i mislio sam da stvarno ima dečka ( a rekla mi je kada smo se viđali da nema), posle sam je opet pitao nešto i ona kao kroz zezanje:
"dečko mi je kod devojke", "kod tebe?", "kod svoje devojke :D" itd.. Tada sam skontao da se zezala sa mnom i da nema dečka.
Nastavili smo sa svakodnevnim dopisivanjem, usled njenog posla nismo mogli da se vidimo jer je radila drugu smenu i vraćala se u 23h.
Jednom me pozvala u diskoteku, ja nisam mogao jer sam bio u banji.

Dogovorali se prošle nedelje da se vidimo, pošalje mi ona u prošlu sredu,
"e hajde sada da se vidimo ako hoćeš", "ja rekoh hajde", "ali moram kući pa onda u grad, možemo i sutra pošto sam slobodna", "ok".
Posle je ja vidim kada išla u treću 15tak minuta i sve je bilo super, zamalo i tada da je poljubim.

Onda je radila treću smenu i sutradan je ja zovem u 18h, probudim je pošto je spavala preko dana jer je radila treću prethodni. Ona se javi halo i ništa ne priča, verovatno nije mogla jer sam je probudio. Posle mi odgovara na vacap "e ne mogu nigde, pojela sam pokvarenu pljeskavicu izgleda".

Tada se prvi put desilo da se dva dana nismo čuli, nije odgovarala na poziv, na poruke, na vacap, na fb.
Onda je u subotu konačno dobijem, kaže nešto u fazonu "ee nisam mogla da se javim radila sam, spavala itd, ovoliko me puta ni majka nije zvala".
Dopisivali smo se opet do Nedelje, pitam je ja:

"koja si smena sledeće nedelje",
kaže ona "ne radim više :D",
"dala otkaz?",
"zavisi",
"kako zavisi?",
"pa lepo kako ne razumeš",
"mogu da te zovem za 10 min?" Seen, i od tada ni traga ni glasa...

Blokirala me na vacapu jer nije pisalo ono "last seen" i poruke su joj nisu dolazile.
Na fejsu me nije izbacila iz prijatelja, videla je neku poruku, ali nije odgovarala.
Zvao sam je najmanje 15x, svaki put je bilo "no answer", bez prekida.

Pitam joj drugaricu, "jesi se čula sa njom", "nisam od sinoć, ne znam šta se dešava, javiću ti kad je dobijem".

Tada mi bilo malo lakše jer se ni drugarici najboljoj nije javila, onda ja saznam od prilike koja je smena i odem na taj autobus (juče je to bilo).
Kad ona u busu sa drugom drugaricom, pošto je bila gužva, a nije me videla sačekam je kada smo izlazili.
I ona vidi da je ja čekam na drugim vratima i krene na prva (bukvalno beži od mene), ja na prva, "eej bree", ona promrlja "ćao" i ode sa tom drugaricom...
Tada sam se smorio.

Odgovori mi ova njena drugarica ubrzo nakon toga na moje drugo pitanje : (skraćeno pišem)
"jesi se čula s njom", kaže
"jesam što, je l se javila tebi"
"video sam je danas, ništa"
"i šta ti kaže"
"ništa"
"dobro, je li mogu da te pitam nešto, a da se ne naljutiš?"
"naravno"
"je l se tebi sviđa ona?"
"da, nisam zaljubljen, ali mi se fizički i kao osoba sviđa"
"to znači da bi bio s njom"
"verovatno bih, ali sada je kasno"
"Ne mogu nista da ti kazem.. To ona mora da ti objasni.. Kad bude htela.."
"ne znam da li ce mi ikada objasniti, uglavnom mislim da ne treba da se ignorisemo, jer se nismo ni svadjali"
"Ja cu se potruditi da ona poprica sa tobom.."
"važi, hvala ti".

Šta vi mislite o čemu se ovde radi, jer ja glavu razbih razmišljajući... Stalo mi je do te devojke mnogo.

Ne verujem da je ona mislila da smo prijatelji, pa je odjednom kao skontala da ja neću prijateljstvo od nje.
Jer smo se sve vreme zezali na taj račun, ona me zezala šta ti imaš da se viđaš sa mojom drugaricom npr, pa onda sam skontao da njene 2 drugarice znaju za naše privatne poruke, jedva mi je odgovorila da je živela jedno vreme sa ovim mojim drugom zajedno, ja sam to slučajno isčačkao one večeri, to je možda i jedan od razloga što je nisam poljubio tada, ali sam svario to...
Mislim da se nije samo sa mnom dopisivala, jednom kada smo izašli zvao je neki "drug" i pitao je gde si "sa drugom", on joj odgovorio "opet me varaš", to mi ona rekla kroz zezanje. Jednom mi je i rekla kada sam je pitao "gde si?", "sa drugom, pijem limunadu".. I još jednom sam je slučajno sreo u autobusu i nije htela da mi kaže gde ide, samo je ćutala, posle sam je pitao na vacapu, kaže "išla da vidim bebu" :eek:.

Ali sigurno da je postojalo interesovanje da bude sa mnom, znam da dečka nema, jer bi mi rekla ta drugarica, valjda...
Još jedna stvar, bivši dečko joj je poginuo prošle godine. (možda pati za njim?) To mi je rekla prvi dan kad smo bili na kafi, gotovo kroz plač. Sa tim dečkom nije bila dugo, ali kaže kako su se družili dugo itd.

Šta vi mislite zašto me ignoriše odjednom?

#1 Ne sviđam joj se.
#2 Saznala je nešto o meni
#3 Pati za bivšim dečkom
#4 Našla je drugog
#5 Testira me
#6 Ima nekih privatnih problema (rekla mi je da ne priča sa ćaletom)

Ja u prvo najmanje verujem.

Što mi ne kaže zašto me ignoriše? Nego samo beži od mene da je ne pitam ništa...
Poslao sam joj poruku na kraju na fejsu da mi se sviđa u svakom smislu, nije je ni otvorila. Nije me izbacila iz prijatelja.
Blokiran sam na vacapu.
 
Au sine.
Znaci preko vacapa- fejzbuka, sms-a, jel ima jos neka drustvena veza ili sredstvo komunikacije da je nisi okrenuo?
Nisam do kraja procitao - naravno- a vec vidim da te skapirala da si ocajan za njom. Zvao sam je danas u podne, sutra u 6 a onda na vacap pa na fejzbuku lajkovao....Ona pisne: Danas sam slobodna 5 minuta - ti odmah skocis.
Jos si joj i veceru platio a niste se ni kresnuli.
 
Ni tebi nije bilo prijatno da u osmom copavom skrndelju sa djozlucima kazes da odjebe. Svi to radimo. Svakodnevno se odgadja ispoljavanje istine ignorisanjem i to je nesto najnormalnije i veoma lepa stvar koju civilizacijski progres nosi. Sto se tice toga da si stekao na pocetku utisak da joj se svidjas nista cudno da je pogresila u proceni pa joj se sad nesvidjas to je cudno kao da ti je privlacan lep covek dok neprogovori i otkrije da ima autizam toliko je cudno. U principu nadam se da sam ti pomogao iako me je sramota da odgovaram na ovakve debilske teme
 
Pozdrav svima. Registrovao sam se da bih malo sebi olakšao, ali i da vi koji ste iskusniji mi pomognete oko odnosa koji imam sa jednom devojkom koja mi se sviđa.
Ja imam 23 godine, nisam imao mnogo veza zbog toga što sam prilično izbirljiv, a i zbog toga što i ne izlazim često, jednostavno se lepše osećam u društvu manje ljudi.
Nije u pitanju socijalna fobija, jer ja nemam strah, nego jednostavno više volim manja okupljanja i to je to.


E sada da počnem.

Sa ovom devojkom se znam nekih 6,7 godina. Bili smo na "ćao, ćao" kada se vidimo i to je to.
Uvek mi je bila simpatična, i uvek me je gledala malo čudno.
Onda se smuvala sa mojim drugom (ne bliskim) i bila s njim 4 godine i raskinuli su pre 2 godine.

Za novu godinu sam se počeo dopisivati sa njom fejsu, ponekad smo se viđali ovako slučajno.
Intenziviranje odnosa je došlo kada smo proveli nešto duže vremena zajedno, kada je išla sa mnom da sredim neke papire itd.
Onda smo se stalno dopisivali na fejsu i krenuli smo zajedno u teretanu.
Prvi dan kada smo otišli sve vreme me je gledala, to ne mogu da opišem ovako, jednostavno sam video da između nas može da postoji nešto.
Onda mi je rekla kao jao pa ja nemam ovaj bus u 21h (kao nije znala), sad moram čekati do 23h. Ja rekoh, nema veze čekaću i ja s tobom.
Otišli smo na piće gde smo malo privatnije razgovarali, uzeo sam broj.
Konverzaciju smo dalje nastavili uglavnom preko vacapa, uživo i pozivima.
Posle toga smo jednom isto posle teretane išli ručati, potom smo još jednom izašli na piće posle teretane (to je sve u kratkom periodu bilo).

I onda sam je ja pozvao da se vidimo, izašli smo na piće, potom na večeru. Upoznali smo se tada mnogo bolje, proveli smo nekih 5,6 sati zajedno i tada sam se jako zainteresovao za nju, da ne kažem zaljubio.
Sada se jako kajem što je tada nisam poljubio i ušao u vezu.
Posle toga smo i dalje nastavili da se dopisujemo, ona je prestala da ide u teretanu jer nije imala vremena zbog posla.
Viđali smo se u večernjim terminima kada radi treću smenu.
Stvar počinje da se kvari pre dve nedelje. Pitao sam je nešto kroz zezanje u poruci,
"pa ti si se zaljubila u mene", a ona odgovorila "nee, ja imam dečka :D", "stvarno?", "da".
Ja sam se tada smorio i mislio sam da stvarno ima dečka ( a rekla mi je kada smo se viđali da nema), posle sam je opet pitao nešto i ona kao kroz zezanje:
"dečko mi je kod devojke", "kod tebe?", "kod svoje devojke :D" itd.. Tada sam skontao da se zezala sa mnom i da nema dečka.
Nastavili smo sa svakodnevnim dopisivanjem, usled njenog posla nismo mogli da se vidimo jer je radila drugu smenu i vraćala se u 23h.
Jednom me pozvala u diskoteku, ja nisam mogao jer sam bio u banji.

Dogovorali se prošle nedelje da se vidimo, pošalje mi ona u prošlu sredu,
"e hajde sada da se vidimo ako hoćeš", "ja rekoh hajde", "ali moram kući pa onda u grad, možemo i sutra pošto sam slobodna", "ok".
Posle je ja vidim kada išla u treću 15tak minuta i sve je bilo super, zamalo i tada da je poljubim.

Onda je radila treću smenu i sutradan je ja zovem u 18h, probudim je pošto je spavala preko dana jer je radila treću prethodni. Ona se javi halo i ništa ne priča, verovatno nije mogla jer sam je probudio. Posle mi odgovara na vacap "e ne mogu nigde, pojela sam pokvarenu pljeskavicu izgleda".

Tada se prvi put desilo da se dva dana nismo čuli, nije odgovarala na poziv, na poruke, na vacap, na fb.
Onda je u subotu konačno dobijem, kaže nešto u fazonu "ee nisam mogla da se javim radila sam, spavala itd, ovoliko me puta ni majka nije zvala".
Dopisivali smo se opet do Nedelje, pitam je ja:

"koja si smena sledeće nedelje",
kaže ona "ne radim više :D",
"dala otkaz?",
"zavisi",
"kako zavisi?",
"pa lepo kako ne razumeš",
"mogu da te zovem za 10 min?" Seen, i od tada ni traga ni glasa...

Blokirala me na vacapu jer nije pisalo ono "last seen" i poruke su joj nisu dolazile.
Na fejsu me nije izbacila iz prijatelja, videla je neku poruku, ali nije odgovarala.
Zvao sam je najmanje 15x, svaki put je bilo "no answer", bez prekida.

Pitam joj drugaricu, "jesi se čula sa njom", "nisam od sinoć, ne znam šta se dešava, javiću ti kad je dobijem".

Tada mi bilo malo lakše jer se ni drugarici najboljoj nije javila, onda ja saznam od prilike koja je smena i odem na taj autobus (juče je to bilo).
Kad ona u busu sa drugom drugaricom, pošto je bila gužva, a nije me videla sačekam je kada smo izlazili.
I ona vidi da je ja čekam na drugim vratima i krene na prva (bukvalno beži od mene), ja na prva, "eej bree", ona promrlja "ćao" i ode sa tom drugaricom...
Tada sam se smorio.

Odgovori mi ova njena drugarica ubrzo nakon toga na moje drugo pitanje : (skraćeno pišem)
"jesi se čula s njom", kaže
"jesam što, je l se javila tebi"
"video sam je danas, ništa"
"i šta ti kaže"
"ništa"
"dobro, je li mogu da te pitam nešto, a da se ne naljutiš?"
"naravno"
"je l se tebi sviđa ona?"
"da, nisam zaljubljen, ali mi se fizički i kao osoba sviđa"
"to znači da bi bio s njom"
"verovatno bih, ali sada je kasno"
"Ne mogu nista da ti kazem.. To ona mora da ti objasni.. Kad bude htela.."
"ne znam da li ce mi ikada objasniti, uglavnom mislim da ne treba da se ignorisemo, jer se nismo ni svadjali"
"Ja cu se potruditi da ona poprica sa tobom.."
"važi, hvala ti".

Šta vi mislite o čemu se ovde radi, jer ja glavu razbih razmišljajući... Stalo mi je do te devojke mnogo.

Ne verujem da je ona mislila da smo prijatelji, pa je odjednom kao skontala da ja neću prijateljstvo od nje.
Jer smo se sve vreme zezali na taj račun, ona me zezala šta ti imaš da se viđaš sa mojom drugaricom npr, pa onda sam skontao da njene 2 drugarice znaju za naše privatne poruke, jedva mi je odgovorila da je živela jedno vreme sa ovim mojim drugom zajedno, ja sam to slučajno isčačkao one večeri, to je možda i jedan od razloga što je nisam poljubio tada, ali sam svario to...
Mislim da se nije samo sa mnom dopisivala, jednom kada smo izašli zvao je neki "drug" i pitao je gde si "sa drugom", on joj odgovorio "opet me varaš", to mi ona rekla kroz zezanje. Jednom mi je i rekla kada sam je pitao "gde si?", "sa drugom, pijem limunadu".. I još jednom sam je slučajno sreo u autobusu i nije htela da mi kaže gde ide, samo je ćutala, posle sam je pitao na vacapu, kaže "išla da vidim bebu" :eek:.

Ali sigurno da je postojalo interesovanje da bude sa mnom, znam da dečka nema, jer bi mi rekla ta drugarica, valjda...
Još jedna stvar, bivši dečko joj je poginuo prošle godine. (možda pati za njim?) To mi je rekla prvi dan kad smo bili na kafi, gotovo kroz plač. Sa tim dečkom nije bila dugo, ali kaže kako su se družili dugo itd.

Šta vi mislite zašto me ignoriše odjednom?

#1 Ne sviđam joj se.
#2 Saznala je nešto o meni
#3 Pati za bivšim dečkom
#4 Našla je drugog
#5 Testira me
#6 Ima nekih privatnih problema (rekla mi je da ne priča sa ćaletom)

Ja u prvo najmanje verujem.

Što mi ne kaže zašto me ignoriše? Nego samo beži od mene da je ne pitam ništa...
Poslao sam joj poruku na kraju na fejsu da mi se sviđa u svakom smislu, nije je ni otvorila. Nije me izbacila iz prijatelja.
Blokiran sam na vacapu.

Ja sam ovo samo preletetla,ja se ne bi smarla ovoliko,puna bara riba X)
 
Neozbiljno odgovarate.

Naša komunikacija se više odvijala uživo i preko telefona.
Sada na pozive ne odgovara, na vacapu sam blokiran, na fejsu mi je još prijatelj.

Svidela mi se mnogo, sve bih dao sada da vratim vreme kada smo bili na toj večeri i poljubim je...

Inače mi duguje i neke pare. Nije meni sada do tih para, ali me čudi da to nije pomenula... Rekla je ranije, jao ja moram da ti vratim pare, i sada ništa...
Šta mi ostaje da radim? Da opet uđem u bus kad bude sama, sednem pored nje i pitam je da mi objasni? Živimo relativno blizu i viđamo se hteli ili ne...
 
može biti da si joj se sviđao i ti si sve rastegao oko tih viđanja i komunikacija..devojka se ohladila..ako si joj se sviđao ne znači da joj se moraš zauvek sviđati..imao si loš pristup..sve se tako razvodni..eto..

Ali skroz smo se kapirali i sve super. Nije ni ona Adriana Lima niti ja Bred Pit.
Mrzim ovaj odvratni osećaj u grudima kada si nešto očekivao i sada đoka...
 
Brate al si je smorio.. Imas 23 godine a ne 14.
Trebao si je poljubiti pre par meseci, ako sam dobro izracunao.
Bukvalno, smucio si joj se sa odugovlacenjem i to je to.
Ne znam kako da to ispravis.

Sve ukupno sa njom se odvilo za mesec i po. Nisam je hteo poljubiti jer sam hteo još neke stvari da saznam od nje, ali zajebo sam se...

Pitanje je šta je meni sada činiti?
Možda mi njena drugarica pomogne.
 
A sta ti sada mozes.uciniti? Konopac, odvrtanje plina, staklo na vene. Imas to a mozes i da sacekas da vidis kako ce se situacija razviti vrv ces dobiti odgovor zasto se tako ponasala a do tada ti mozes samo da otvaras ovakve teme i nagadjas otkud znam zasto te kulira nije sve u zivotu kao po propisu i moras se pomiriti sa svojom nemoci da menjas svet jer si samo jedan obican gledalac na predstavi. Evo ako su ove moje meke reci nekako pomogle sve najbolje prijatelju i uplati kurvu neku da se opustis
 
A sta ti sada mozes.uciniti? Konopac, odvrtanje plina, staklo na vene. Imas to a mozes i da sacekas da vidis kako ce se situacija razviti vrv ces dobiti odgovor zasto se tako ponasala a do tada ti mozes samo da otvaras ovakve teme i nagadjas otkud znam zasto te kulira nije sve u zivotu kao po propisu i moras se pomiriti sa svojom nemoci da menjas svet jer si samo jedan obican gledalac na predstavi. Evo ako su ove moje meke reci nekako pomogle sve najbolje prijatelju i uplati kurvu neku da se opustis

Ovo sam otvorio više da bih olakšao sebi. Pojedoh se iznutra, nisam ja takav čovek da mogu to lako da svarim i nastavim dalje...

- - - - - - - - - -

Sad su mi stigle pare od nje što mi je dugovala...
 
Ima riba koliko hoćeš, ali ja sam jako izbirljiv. I ne tražim devojku da bih imao samo seks s njom, nego želim ozbiljnu vezu i kasnije brak.

Pola bare materijal za brak..:PA od te polovine pola zna sta hoce i odma bi ti rekla slusaj sine razvlacis pricu ocemo mi da djuskamo ili ne,ili bi ti rekla pali,a ne bi se razvlacila tako s tobom....

- - - - - - - - - -

hajd bice to ok, udace se za tebe na kraju

I imace 5toro dece i zlatnog retrivera :heart2:

- - - - - - - - - -

TRollllliiisal
 
pa nisu prosecne za potcenjivati
ih kakve su super momke one znale ispaliti :mrgreen:

- - - - - - - - - -

mozda joj je to hobi

- - - - - - - - - -

al ja sam sigurna da ce se udati za tebe :heart:

- - - - - - - - - -

posto se bavim gledanjem u kuglu i tu se lepo vidi
 
Muka mi je od ljubavi...
Bog zna kada ću opet imati priliku...

Razočaran sam, sjeban sam, osećam se odvratno, sada bih razbio sve po kući...

- - - - - - - - - -

Kako ste vi preboleli? Ja nisam siguran da sam zaljubljen u nju, verovatno i nisam, ali sam imao neka očekivanja s njom i sada moša...
 
Muka mi je od ljubavi...
Bog zna kada ću opet imati priliku...

Razočaran sam, sjeban sam, osećam se odvratno, sada bih razbio sve po kući...

- - - - - - - - - -

Kako ste vi preboleli? Ja nisam siguran da sam zaljubljen u nju, verovatno i nisam, ali sam imao neka očekivanja s njom i sada moša...

Ne placi ououououououuuuuuuuuuuuuuu:lol:Cemo mi da te izlecimo:zper:
 

Back
Top