ITF Taekwon-do

Taekwondo ITF-Japan Morangbong Cup
World Champion
Paul Germain - Canada
Hwang Suil - KTF Japan
Ricardo Rieiro Pose - Argentina
Stephen Tapilatu - Netherland
Fabio Calazzo - Italy
Tomaz Barada - Slovenia
Dennis Rivera - Puerto Rico
Patiparu Tapilatu - Netherland
Pierre Guenette - Canada
Hernan Cisternas - Argentina
 
Ljudi, dajte neki izveštaj sa seminara. Kako je bilo, koliko je trajao, šta ste radili...
P.S. Ko ima slika, snimaka... nek mi se javi na pp

E ovako, pošto si ti moj rang, onda bi važilo isto, treninzi 2 sata, odmor... dobra zabava u kafićima, gde smo pili kafu, zatim burek i jogurt, malo više istezanja nego na našim treninzima, zatim fotografije i snimkove možeš da se obratiš tong il i falconu. z:poz:
 
Na seminaru je bilo dva treninga po dva sata s tim što smo bili podeljeni u grupe. Prvi trening je bio borbeni, drugi tehnički. Za prvi trening je podela bila po godinama (prrva grupa do seniora, druga grupa seniori) a za drugi po pojasevima (prva grupa do crvenog, druga grupa crveni i crni).
Mislim da je najzanimljivije bilo meni i Nebojši jer smo kao plavi pojasevi na tehničkom treningu stajali prvi ispred sahjonima! Jeste da nije baš priajtno kada na tvom pleksusu pokazije kako ispravno uraditi ap ćagi ili na tvojoj vilici ap čumok ili kada te stalno lupa po glavi kada ne uradiš dobro pripremu za blok ali verujte mi nema boljeg načina da shvatiš! Znači, seminar mi je bio odličan i jako koristan!
 
Tong il čestitam na diplomi! z:)
Ljudi sve najbolje u 2009. Nadam se da će nam nova doneti sve ono što stara nije stigla. Budite zdravi, razgibani i veseli, a za ostalo će se pobrinuti Tong il,TheFalcon,ja i samo ja,TKD_Mare...

TAEKWON instruktorima, trenerima, durgarima...

TAEKWON 2008. godini
 
Aevo i ja da se javim, nisam 100 godina!! Prelistao sam komentara koliko sam imao zivaca... ne bi to da komentarisem...

Srecna Nova Godina svima!! Budite uspesni, zdravi, lepi i srecni i puno trenirajte!
Sve pohvale nasim trenerima na pokazanom uspehu u Loznici!
Pozdrav svima koji su bili na seminaru i nista manji pozdrav svima ostalima!
 

Back
Top