Poliandrija kod zena

Ja sam do sada sretao samo monojednofeminiandriju,

Jednom kad se kresne sa konjem hoće da živi sa njim do kraja života.

Naravno ovo nema veze sa istinom.. jer istina je u stvari ovakva.. Jednom kad.. ________________ popunite odgovarajuće polje.
 
Ne mogu vise da te pratim:lol:
Sta znam te s debelim guzovima zavrse na raznju:lol:Zato treba biti brz i slep na secer:lol:
Eto sad me je i mozak izdao,em ne mogu da smislim nesto pametno em sad moram da jedem nesto slatko...Svakoga dana u svakom pogledu se sve vise kanalim:lol:
 
..ako mi Moderator ne oprosti za ovakvo 'razmisljanje'
nece ni One...
Faraonn nece svoje inkarnacije da objasnjava
ali bi
da mu se i u ovoj Inkarnaciji
tako nesto izdesava...:rumenko:
...ima da pokusam uklapanje
pa i da se desi neki promasaj...boze
jedan promasaj
vise manje...:aha::fdlan:

Koju kombinaciju carobnih 5 niko ne zna,samo Faraonove zvezde kojima se moli..Da zadovolje jednu,ili da ga 5 sluskinja voli:lol:

- - - - - - - - - -

Navedite tri omiljene kugle sladoleda :)

Vanila i varijcije na tu temu,tipa stracatela,mada ustvari ne biram,jedino jos nisam probala onaj sa ukusom masline a kazu da je kul..
 
Inače kad sam bio u egiptu vodič nam je rekao kako tamo muškarac može da ima do 4 žene ali prema svima treba da se ponaša istovetno.. drugim rečima kad kupuje zlatni lančić mora da kupi 4 komada.. kad kupuje stan jednoj mora da kupi 4.. i tako.. jedino mi četvoronošci znamo kako to izgleda..

ne vidim smisao u umnožavanju.. Ljubav je jedna i jedno se voli.. a što smo svi mi jedno to je znak da volimo jednim srcem.

(ne bi ovako **** da nije maca tu)
 
Koju kombinaciju carobnih 5 niko ne zna,samo Faraonove zvezde kojima se moli..Da zadovolje jednu,ili da ga 5 sluskinja voli:lol:

- - - - - - - - - -



Vanila i varijcije na tu temu,tipa stracatela,mada ustvari ne biram,jedino jos nisam probala onaj sa ukusom masline a kazu da je kul..

C.M.
...dala si mi veoma tezak zadatak
odoh da prosetam
da razmisljam duboko
da ovdje ne smetam...
Trebao bih naseg 'Mislioca'
da konsultiram
ili da broj bar za jednu da smanjim
inace cu kao trska
da se istanjim...:rumenko::hvala:
 
I sta sad ja treba da cistim srna:lol:Nego ne shvatajte macine poruke ozbiljno,a ni pitanja,zapravo ja ne postojim:lol:*flies away*:lol:

- - - - - - - - - -

C.M.
...dala si mi veoma tezak zadatak
odoh da prosetam
da razmisljam duboko
da ovdje ne smetam...
Trebao bih naseg 'Mislioca'
da konsultiram
ili da broj bar za jednu da smanjim
inace cu kao trska
da se istanjim...:rumenko::hvala:

Zivot je lep,i prilika jedna,nek za Faraona bude vredna,a ako se jave dve ili tri,vredi u trsku se pretvoriti:lol:
 
Poslednja izmena:
Pda, al nije to poliandrija, jer ona podrazuvmeva vladavinu žena nad muškarcima..i brak jedne žene sa više muškaraca....da zajedno žive i da žene postrojavaju muškarce.

U Keniji postoji čuveno žensko pleme u koje ne može da uđe muško, ali ženske mogu da se sastaju sa muškarcima van sela, po radi svojih potreba, a imaju ih vrlo...I onda kao, postale su čuvene, čak ih je obišla Hilari Klinton, a i turisti kad krenu u lov da ubiju slona, vode ih kao mečke da ih vide i da pazare njihove ogrlice koje prave tamo i prodaju..

Fora.
 
I sta sad ja treba da cistim srna:lol:Nego ne shvatajte macine poruke ozbiljno,a ni pitanja,zapravo ja ne postojim:lol:*flies away*:lol:

- - - - - - - - - -



Zivot je lep,i prilika jedna,nek za Faraona bude vredna,a ako se jave dve ili tri,vredi u trsku se pretvoriti:lol:


...C.M.
...uze mi rijec iz usta...:rumenko:


...moj zamisljeni Prijatelj i ja necemo mijenjati Ime,
ali Andrija je zaista ,- poligamno uspjesno...Karma...:(
 
Poslednja izmena:
To je jednostavno receno bolest, kod koje zena moze da sizne ako joj se partner ne zove Andrija.

Slažem se s Tobom, i baš zato niti jedna žena radi duševnog zdravlja i psihičke stabilnosti ne smije imati jednog partnera duže vremena, znači svakih par godina Andriju I mijenjaš sa Andrijom II i tako dok ne naiđe Andrija III od tuda i naziv poli (lat. više) Andrija :p
 

Back
Top