Pitam se, pitam...

Наравно да се годиште може отприлике проценити без документа. Може се и 50% личности проценити на први поглед.

haaaha pa meni prodavacice stalno daju 7 godinamanje a neki su me cak pitali i da sam punoletna(ja imam 27 pa ti vidi)...al ja se ni ne sminkam mnogo i imam bebecu facu...ili recimo upoznam ja druga mog brata reko mojegodiste on 7-8 godina stariji....
u sv sl to kao ko izgleda i procene tog tipa su davno pale u vodu kad su ribe pocele da se sminkaju ko pande, a ujedno zavisi i od genetike i ponasanja...tako da i muskarci mogu da deluju i mladje i starije nego sto zaista jesu...

- - - - - - - - - -

Sta nudi i koliko brzo ce rasirit noge.

awwwww :heart2:

- - - - - - - - - -

Red bi bio da znamo kako se zove

podanik robić :lol:
 
prvo, da li vjeruje u glupi horoskop...ako vjeruje, pali mi se crvena lapmica u glavi, i alarm za uzbunu..( ako ima više od 18 godina)...
kad se upali taj alarm, onda nema potrebe da me zanimaju sljedeće dvije stvari koje me zapravo najviše interesuju: da li je vjernica, i kakvu muziku voli...:))

- - - - - - - - - -

mada, često me prve preduhitre sa pitanjem : šta si u horoskopu...tu se svaka dalja spika završava, u tom smislu...:zcepanje:

cek u redu ti je da veruje u boga(znaci osnovavere je verovanje u nesto nedokazano) al horoskop ti je strasna stvar :lol:
 
prvo, da li vjeruje u glupi horoskop...ako vjeruje, pali mi se crvena lapmica u glavi, i alarm za uzbunu..( ako ima više od 18 godina)...
kad se upali taj alarm, onda nema potrebe da me zanimaju sljedeće dvije stvari koje me zapravo najviše interesuju: da li je vjernica, i kakvu muziku voli...:))

- - - - - - - - - -

mada, često me prve preduhitre sa pitanjem : šta si u horoskopu...tu se svaka dalja spika završava, u tom smislu...:zcepanje:

mi verujemo u svetog simeta(eto predloga za nik ako te banuju ikad :lol:) on je zenica oka naseg x)
 
Prvo pomislim koliko mora biti z*ebana ili bolesna da provede neko vreme sa likom poput mene.....
kad utvrdim stepen ludila,onda pokusavam sebe da ubedim da je moguce i od komada drveta nesto izdeljati....
tu je skroz neizvesno ko je drvodelja..msm ok,aj dunemo nesto pa da vidimo gde ce nas to odvesti..
 

Back
Top