evo jedne price i to verovali ili ne istinite

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
saratoga:
Ti si nepismen. Tvoj brat je idiot u bukvalnom smislu te reci. Da je dzentlmen ili muskarac ili covek koji ima mozak, udaljio bi se bez reci, ali naravno da nema mozak i bla, bla, bla... Riba je (ako je vec sve to sto si ispricao istina), trebala da obavesti tvog burazera da ne zeli vise da ga vidja, ali ni ona to naravno nije uradila, a lik (bach-je) je u celoj prici u pogresnom trenutku na pogresnom mestu sa pogresnom osobom. Mislim da je ovo dovoljno....

hahahahhaha...."ti si nepismen".....hahah...pa posle postavljajte ovakve teme.

ima da nacrne i tebe i brata od tetke i ribu(koja pritom uopste nije kriva,pa nije stvarno ona kriva sto on nije obracao paznju na nju a njoj je samo trebalo malo topline i neznosti...znaci tip je stoka.) i jadnog svalera(da nacrne)
 
Znači, skupila se tri idiotska primerka u ljudskom obliku, na jednom malom prostoru.Al najveci debil je riba, ja bih lepo oma dovela treceg, ova dva kretena izbacila, jer koji ce mi i previse agresivan, i koji ce mi pickica, pa bih se sa tim trecim sita izjebala tu pred njima...Mada taj tip koji je bio kod nje u stanu najeba ni kriv ni duzan...
 
raindog:
brat ti je retard, nije ni chudno shto radi u policiji (pretpostavljam )


Ha, ha, ha, ha, ha...

Pa mozes misliti, gorstak iz Leskovca... Oni jos zive u vremenu Zone Z. i turcinskih uzora.
Ja bi sav taj sljam pohapsio i odveo na prinudni rad.
On ce da vitla pistoljem... Balkanska nekultivisana svinja.

p.s. Verovatno mu je i bratic (ovaj sto prepricava) takav
 
milanivk:
u pitanju je moj brat od tetke i negova cura.bili su oko tri godina zajedno,i njoj doslo vreme da studira i ode ona za nis,a on ostade u leskovcu.veza je funkcionisala cas ovako cas onako.ona place kao nedostaje joj,i igrom slucaja podje on kod nje u nisu da je vidi i iznenadi,bez najavljivanja.stigao na vrata i zvoni,niko ne izlazi dva tri minuta.zove on telefonom i ona se javlja u stanu.kaze on njoj kao otvori tu sam ispred vrata,sto ne otvaras.sledi-otvara vrata ono klasika poljubac,ulazi u dnevnu sobu i ima sta da vidi,tip sedi unutra.sledi upoznavanje,kaze ona ovo je moj momak njemu,a burazeru kao ovo je moj drug.on sedi na krevetu i jastuk pored njih.brat je upao u agresivu i kaze njoj kao ko ce izaci napolje on ili ja.ona pocinje pricu kao nije ono sto mislis to je moj drug i kaze njemu kao idi kuci,a on kao jos se i naljutio sto mu to kaze.moj brat u tom trenutku vadi svoj sluzbeni pistolj i natera i njega i nju da se skinu goli,njemu opali par samara i izbaci ga napolje,to je bilo snji da se ja piutam mucio bi ga malo vise,dolazi njegova cura na redu,place govori kao nije bilo nosta izmedju njih,zaboravio sam da kazem da je bilo negde oko pola sata posle ponoci,mislim kad je on upao u stan.nastavljam ona place prilazi ljubi ga,mazi,da skratim,kaze on njoj kao ok hvala ti ovo je kraj,ona pocinje sve jace da place,prica kako ga voli,pocinje da ga skida,odrade i to pojebe on nju,izjebe je kao zadnju kurvu,na krajuona ga ispracuje do vrata ono bez garderobe,on je izbaci u hodniku,uzme kluc,zakljuca spolja ostavi je ispred vrata i ode.zvala ga je posle toga non-stop,place hoce da se pomire,ali od toga nije bilo nista.sta vi mislite jer postupio ok,to mu se stvarno desilo.KOMENTAR DA CUJEM
1.nadam se da si izmislio pricu
2.ako je nisi izmislio,onda ti je brat potpuni i apsolutni idiot
3.idiotima ne treba davati pistolje,ni sluzbene ni bilo kakve
4.to sto ga je devojka mozda prevarila ne daje mu nikakvo pravo da preti pistoljem
5.opet,brat ti je idiot. :roll:
 
Aleksej_BASO:
Jbg, TO je nas narod i mi smo takvi a ako ti se ne svidja idi u albaniju tamo su civilizovaniji, ili u madj... ili gde god hoces.


Ha, ha, ha. To nije moj narod, ta nekultivisana stoka i ja to nikada necu priznati za svoj narod. Nismo svi takvi. Takvi su neki. Nazalost tih nekih je mnogo. A u poslednje vreme ih ima sve vise. Ja sam vec pobegao iz zemlje i cekam monarhisticki udar.
 
Bas mi i nije trebalo ovo da procitam posle dobre vecere, sve su danasnje devojke iste i tacka, koja me ubedi u suprotno vodim je na veceru u restoranu po njenom izboru u BG-u ... nazalost ja vise u ljubav ne verujem jer sam video da devojke sve rade iz interesa i da idalje veruju da se ljubav kod muskarca radja preko pi... (ako te ne primecuje skini mu se i zavolece te, ta stara glupa propala fora koja pali kod maloumnih momaka). Inace i meni se slicno desilo ... pobegao sam iz kasarne otisao kod nje(moje bivse devojke) a jedan nash drug mi je otvorio vrata, nista cudno (osim toga sto je bio u boxericama u DECEMBRU) Bas je zima BRRR a ti kretencino natrag u kasarnu ... e to je crno rodjaci, kad odes zaljubljen u vojsku i prevari te devojka dok ti radis sklekove u sred zime. Da sam ja bio na njegovom mestu, lepo bi se upoznao sa covekom, otisao sa njim na neki splav, tamo se lepo ispricao sa mladicem, posle par piva bismo konstatovali da smo bili sa kurvom i u takvoj situaciji imas malo i sportske srece, pridjes sa novim drugom novim devojkama i ko zna mozda se barem jednom posreci, i to je nesto... sve su iste i zbog toga ja u ljubav vise ne verujem!
 
Pera_Zdera:
Ma ima neka zenska emisija koju one misle da mi tipovi gledamo. Voditelj je taj swinger. :lol: A fora je da dovedu par ljudi koji se onda potuku u studiju... (naravno tutnu im po 50$ u dzep posle emisije za dobru glumu)...

zenska emisija?:shock: nije zenska no americka.tipicno americka nje-sra reality bullsh*t emisija!
btw,ja ne volim...a poredjenje ovde u smislu:kakav crni kljuc na temu kad se tek zakuvalo,pustite ljude da analiziraju bljuvotine iz tudjih zivota kad je to opstenarodni hobi...el i da nacrtam nesto za moje plawushe:? :razz: ,ljubim vas u plavi chuperak :mrgreen:
 
scharfschuetze:
Ha, ha, ha. To nije moj narod, ta nekultivisana stoka i ja to nikada necu priznati za svoj narod. Nismo svi takvi. Takvi su neki. Nazalost tih nekih je mnogo. A u poslednje vreme ih ima sve vise. Ja sam vec pobegao iz zemlje i cekam monarhisticki udar.

A sta mislis da ce ako ikada kralj dodje na vlast (i ako nauci da prica bolje od kineza koji su tu par meseci) da ce opanak da se promeni?

Svidelo ti se ili ne to smo mi.

I TI i ja.
 
pepeljara:
Bas mi i nije trebalo ovo da procitam posle dobre vecere, sve su danasnje devojke iste i tacka, koja me ubedi u suprotno vodim je na veceru u restoranu po njenom izboru u BG-u ... nazalost ja vise u ljubav ne verujem jer sam video da devojke sve rade iz interesa i da idalje veruju da se ljubav kod muskarca radja preko pi... (ako te ne primecuje skini mu se i zavolece te, ta stara glupa propala fora koja pali kod maloumnih momaka). Inace i meni se slicno desilo ... pobegao sam iz kasarne otisao kod nje(moje bivse devojke) a jedan nash drug mi je otvorio vrata, nista cudno (osim toga sto je bio u boxericama u DECEMBRU) Bas je zima BRRR a ti kretencino natrag u kasarnu ... e to je crno rodjaci, kad odes zaljubljen u vojsku i prevari te devojka dok ti radis sklekove u sred zime. Da sam ja bio na njegovom mestu, lepo bi se upoznao sa covekom, otisao sa njim na neki splav, tamo se lepo ispricao sa mladicem, posle par piva bismo konstatovali da smo bili sa kurvom i u takvoj situaciji imas malo i sportske srece, pridjes sa novim drugom novim devojkama i ko zna mozda se barem jednom posreci, i to je nesto... sve su iste i zbog toga ja u ljubav vise ne verujem!


E svaka ti cast svaka ti dala, ovo je nesto najpametnije sto sam procitao na ovoj temi.

Molim te budi ovde malo cesce bar malo da se popravi intelektualni prosek na ovom forumu.

Pozdrav!
 
1.tvoj brat yebac ti sve ovo lepo ispricao?
2.braco s'utokom nasamarao tipa,skino ga,izbacio napolje?ovaj ni da se makar malo odbrani? obicno su svaleri ti koji su spremni na sve,ne lazovi,luzeri i papucari.
3.braco je po tvom bio nedovoljno agresivan? ti bi svalera jos vise mucio? lol,nema sta frajer si...
4.posle siledzijstva ona jos place i skida tvog bracu zigola da je yebe......?svaka ti cast!
5.braco mafijas zigolo izyebo je ko zadnju kurwu,ostavio golu pred zakljucanim vratima,ona ga posle svega zove "non-stop" da se smeker "odljuti"?

nema sta,brat od tetke je faca,ti jos veca.zaboravih da je covek dosao u posetu u nis u pola jedan ujutro,lol.imas li jos slicnih dogadjaja iz zivota od nekoga ko ti je u bliskom srodstvu?ovako nesto me ranije zasmejevalo,sad me unistava......
 
pepeljara:
Bas mi i nije trebalo ovo da procitam posle dobre vecere, sve su danasnje devojke iste i tacka, koja me ubedi u suprotno vodim je na veceru u restoranu po njenom izboru u BG-u ... nazalost ja vise u ljubav ne verujem jer sam video da devojke sve rade iz interesa i da idalje veruju da se ljubav kod muskarca radja preko pi... (ako te ne primecuje skini mu se i zavolece te, ta stara glupa propala fora koja pali kod maloumnih momaka). Inace i meni se slicno desilo ... pobegao sam iz kasarne otisao kod nje(moje bivse devojke) a jedan nash drug mi je otvorio vrata, nista cudno (osim toga sto je bio u boxericama u DECEMBRU) Bas je zima BRRR a ti kretencino natrag u kasarnu ... e to je crno rodjaci, kad odes zaljubljen u vojsku i prevari te devojka dok ti radis sklekove u sred zime. Da sam ja bio na njegovom mestu, lepo bi se upoznao sa covekom, otisao sa njim na neki splav, tamo se lepo ispricao sa mladicem, posle par piva bismo konstatovali da smo bili sa kurvom i u takvoj situaciji imas malo i sportske srece, pridjes sa novim drugom novim devojkama i ko zna mozda se barem jednom posreci, i to je nesto... sve su iste i zbog toga ja u ljubav vise ne verujem!
A, da se roknes, blagosh meni...? :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top