ADSL - Sezampro?

Mirjanadz

Aktivan član
Poruka
1.514
Jel ima neko iskustva sa ovim, da li neko koristi isti i da li bi mogao da mi kaze nesto vise o tome...Konkretno me zanima kakva je konekcija, da li je zaista sve ovo sto nude tako...znate vec :) Ako je ok...pretplatila bih se za ovaj paket...
SezamPro ADL Basic 768
Pun pristup Internetu brzinom 768 kbps u smeru Internet-Korisnik, i 192 kbps u smeru Korisnik-Internet u trajanju od mesec dana (od datuma uplate do istog datuma sledećeg kalendarskog meseca) sa merenjem ostvarenog saobraćaja
Pristup svim sezamovim sadržajima i servisima (Email, konferencije, Datoteke, Chat, GetOrder, SMS itd)
3 Email adrese
50 SMS poruka
Dinamičko dodeljivanje IP adrese
3.500 MB + 3.500 MB prenetih podataka u režimu punog pristupa Internetu (dolazni + odlazni saobraćaj)
Poseban režim pristupa Sezamovim serverima i servisima bez merenja saobraćaja.
Besplatno iznajmljivanje ADSL modema sa USB vezom
Cena: 2.499 din
 
loop:
Bolje uzmi flat 256Kb/s ;)


ovaj ?
SezamPro ADL HOME 256
Pun pristup Internetu sa jednog računara brzinom 256 kbps u smeru Internet-Korisnik, i 64 kbps u smeru Korisnik-Internet u trajanju od mesec dana (od datuma uplate do istog datuma sledećeg kalendarskog meseca) bez merenja ostvarenog saobraćaja
Pristup svim sezamovim sadržajima i servisima (Email, konferencije, Datoteke, Chat, GetOrder, SMS itd)
3 Email adrese
50 SMS poruka
Dinamičko dodeljivanje IP adrese
Besplatno iznajmljivanje ADSL modema sa USB vezom
Cena: 2.199 din
 
Hm, pa i nije nesto mnogo jeftiniji. :shock:
Sa ovim prvim imas mnogo brzu vezu ali ogranicenje na 3.500Mb
Postene receno meni bi tih 3.500Mb bilo malo ali tebi ako je to dovoljno onda definitivno uzmi taj prvi sto si mislila.
Za obican surf i skidanje nekih programa ce ti biti dovoljno ali ako bi da skidas filmove i neke druge velike fajlove onda nece.
pozz
 
loop:
Hm, pa i nije nesto mnogo jeftiniji. :shock:
Sa ovim prvim imas mnogo brzu vezu ali ogranicenje na 3.500Mb
Postene receno meni bi tih 3.500Mb bilo malo ali tebi ako je to dovoljno onda definitivno uzmi taj prvi sto si mislila.
Za obican surf i skidanje nekih programa ce ti biti dovoljno ali ako bi da skidas filmove i neke druge velike fajlove onda nece.
pozz

pa da...nije neka razlika u ceni, zbog toga sam mislila da uzmem onaj gornji...
ja sam trenutno na kablovskoj...256kbs...pa ne znam sta da radim, dal da prelazim na adsl ili da ostajem na ovom...
 

Back
Top