Razmisljanja jedne devojke - edukativni program

Pera_Zdera

Domaćin
Poruka
3.555
E tako ti ja jedared upoznadoh jednu...onomad... :lol:
I cudna li cuda... pocnemo da pricamo... :lol:

E njena prica ide ovako:
- 21 vek
- mrzim ljubomorne tipove
- bezim od njih
- zabranjuju mi nesto
- hocu da sam slobodna
- da radim sta hocu
- da izadjem sa drugaricama kad hocu
- da idem na more sama ako hocu
- Necu niko nista da mi zabranjuje
- mrzim posesine tipove

- Hoces da mi budes decko?

Ja stadoh onako sludjen zbunjen :shock: ...o cemu ova meni prica... :lol:
Zasto ona meni to prica... kakva li je ona iskustva imala... Sta ce joj decko ako hoce da bude slobodna i da se ponasa isto kao i da nema decka? Nisam joj ni ime zapamtio a ona mene pita da putuje negde sama za x meseci...

E zasto sam ja ovo napisao...u svakom slucaju ne moze da skodi... edukativni program...kako ne treba da se prica...i razmislja...
 
Ja ovo potpuno razumem. Vucem traume iz ranog detinjstva vezane za ljubomoru i posesivnost, pa slicno radim. Ako postoji problem u najavi oko samostalnog letovanja ili izlazaka, necu ni da pocinjem. To nikako ne podrazumeva snazan bol u predelu polnog organa za partnerove zelje i potrebe, ali mi je jako vazno da ne postoji sputavanje bilo koje vrste.
 
Sta ce joj decko ako hoce da bude slobodna i da se ponasa isto kao i da nema decka?

А зар је веза (љубав) робија???

Треба ли да буде срећна ако јој неко нешто забрањује, љубоморише, одређује, ограничава, и притиска посесивношћу? Да ли то неминовно иде уз сваку везу?
 
Sad razmisljanja druge devojke:

- Danas je vreme kad su svi slobodni da rade sta hoce i sta zele...
- jer je to tako prirodno i sexualna revolucija je zato i bila...
- i naravno da treba da devojka spava sa kim god pozeli i sa kojim god joj se svidi...
- ona zeli na kraju da se uda...
- ali sto da se ona vezuje za jednog...
- jedan ce je uvek nesto ispaliti zahebati...
- ona ne zna koji je najbolji za nju...
- i tako ce ona redom obrnuti sve koji joj se iole svide da bi skontala koji joj najvise lezi...
- i onda ce ona jednom kad skonta ko joj najvise odgovara da se uda za njega...
- i tipovi isto treba tako da obrcu sve redom...

E sad kakvo je ovo razmisljanje? Kao svako sa svakim...pa se onda posle 20 njih vrati onom jednom...i taj kao treba nju da hoce posle svega toga... Prilika za udaju...do jaja...
 
Hellen:
Sta ce joj decko ako hoce da bude slobodna i da se ponasa isto kao i da nema decka?

А зар је веза (љубав) робија???

Треба ли да буде срећна ако јој неко нешто забрањује, љубоморише, одређује, ограничава, и притиска посесивношћу? Да ли су то неминовно иде уз сваку везу?
Ide sve po dogovoru i osecaju kad dodje vreme za to... Sto bi se reklo o tom potom...
 
Dobro,ako je ovo edukativni program,asta sam ja to kao naucila sem da si ti ocigeldan magnet za ribe koje su pomerile sa pamecu?
Mislim,NEKi delovi razmisljanja prve su donekle u redu,ali formulacija je uzasna.I zaista na nekom nivou potire sama svoje misljenje.
Ne bas sasvim kako je Pera predstavio,ali slicno.
 
AlyonA:
Dobro,ako je ovo edukativni program,asta sam ja to kao naucila sem da si ti ocigeldan magnet za ribe koje su pomerile sa pamecu?
Mislim,NEKi delovi razmisljanja prve su donekle u redu,ali formulacija je uzasna.I zaista na nekom nivou potire sama svoje misljenje.
Ne bas sasvim kako je Pera predstavio,ali slicno.
To je poenta...sto jako puno devojaka danas ovako razmislja... razmislja... Ta razmisljanja su na prvi pogled ispravna i logicna...ali ne ide to tako... treba drugacije postaviti stvari i gledati na stvari iz nekog drugog ugla... Ne umem ni ja da se "odrazim" najadekvatnije...ali zelim da ukazem na greske... mozda nekom pomognu...
 
Treca razisljanja:

- Ja mogu **** da najem gde god pozelim
- I ako ti pomislis da muvas neku drugu devojku ja mogu da muvam 3 put vise tipova od tebe
- jer tebi je teze a meni lakse da smuvam
- A ako me prevaris trostruko cu ti vratiti

I sad se ja pitam gde ovo vodi... u neko takmicenje ko ce koga vise prevariti... ko vise grupnjaka organizuje onda je taj zahebao onog drugog i onda je taj veca faca... Kakav trip...kakvo razmisljanje...
(dovoljno za danas)
 
nije to nishta strashno..konstatacija je tachna..**** se moze naci..ima musharaca mali milion, ali nije poenta da radish neshto s tim qrcem, nego..kao shto rekoh konstatujesh da ima toga, a to sluzi za one stvari..pa otprilike da imash u vidu da ako ga ti posedujesh nije smak sveta hehehe..mada isto vazi i za nash polni organ..ali to samo ako se posmatramo kroz polne organe..i to je misterija, jer ne idemo goli..uvek ostaje pitanje shta se krije ispod necije suknjice ili lona heheheh..
to je odgovor na ovo '' Ja mogu **** da najem gde god pozelim''..
a shto se tiche ovoga: A ako me prevaris trostruko cu ti vratiti'' ...shta reci nego idiotski..kome vraca, ne razumem..glupost..
 

Back
Top