zbunjena

S&L

Početnik
Poruka
32
skoro sam izasla iz duge veze.sad ne znam da se ponasam normalno kad me muvaju tipovi.odnosno zaboravila sam kako to izgleda.pa sad mi se konacno dopao neki deckic al ne znam da li je to simpatisanje uzajamno?daj te mi savet! :(
 
S&L:
skoro sam izasla iz duge veze.sad ne znam da se ponasam normalno kad me muvaju tipovi.odnosno zaboravila sam kako to izgleda.pa sad mi se konacno dopao neki deckic al ne znam da li je to simpatisanje uzajamno?daj te mi savet! :(

Daj mu carobni napitak shja shja ... shja za zavodjenje. Ima kod kineza shja:D
 
S&L:
skoro sam izasla iz duge veze.sad ne znam da se ponasam normalno kad me muvaju tipovi.odnosno zaboravila sam kako to izgleda.pa sad mi se konacno dopao neki deckic al ne znam da li je to simpatisanje uzajamno?daj te mi savet! :(


Ovo je neverovatno. Neverovatno.

Tebe treba uhapsiti odmah. Sta ce ovom svetu neki romanticni neodlucni platonci?? Srbija propada zbog vas.
 
S&L:
skoro sam izasla iz duge veze.sad ne znam da se ponasam normalno kad me muvaju tipovi.odnosno zaboravila sam kako to izgleda.pa sad mi se konacno dopao neki deckic al ne znam da li je to simpatisanje uzajamno?daj te mi savet! :(

Kapiram te u potpunosti i mislim da treba malo bolje da upoznas tog decka da bi znala kakav je i da li je obostrano.Pozovi ga da negde izadjete ili tako nesto. Ne moras da zabijas jezik do grkljana ;) :) A i kome se to uopste svidja?:)
 
Helena Lena:
Kapiram te u potpunosti i mislim da treba malo bolje da upoznas tog decka da bi znala kakav je i da li je obostrano.Pozovi ga da negde izadjete ili tako nesto. Ne moras da zabijas jezik do grkljana ;) :) A i kome se to uopste svidja?:)



al ja ga poznajem sto je najgore
 
S&L:
pa sad mi se konacno dopao neki deckic al ne znam da li je to simpatisanje uzajamno?daj te mi savet! :(
Pa ispipaj stvar....ovaj htedoh reci ispitaj... :lol:

Uf nije romanticno...ma da gledaj mu zvezde u ocima i presijavanje sunca u kosi...... prilikom... :lol: "rekla je napisi mi pesmu" (Balasevic) :lol:
 
S&l, duso, da li si ti musko ili zensko?
Pa moras da se odlucis, na nekoj tamo temi si se "kaznio", a sada ne znas sta da radis, ostavio te decko?
Ma, meni se cini da ovde neko prica sam sa sobom... ;-)
Bas si zbunjen(a)... :-D
 
******, jel ima neka oblast na ovom forumu gde izlaze tinejdzeri...Ne bih nikoga da vredjam, i ja sam nekad bila klinka, i realno super sam sa mnogo mladjim likovima od sebe, al nemojte me na forumu mučiti....
 
Ono sto mnogi ljudi nikako da shvate....a slusam slicne price i od svojih poznanica, ne mora da znaci da su klinci, iako zvuce tako.....
Zivot je isuvise kratak da bi gubili vreme u premisljanjima, neckanjima i izradama raznoraznih taktika u pristupu suprotnom polu. Ma koliko se trudili da izgleda suprotno, ljudi su u sustini vrlo jednostavni i mahom svi zainteresovani za istu stvar. Dakle, na tebi je da odlucis....hotjes ili neces.....i ne cekas onda da ti nesto padne sa neba. Kada hotjes eurokrem moras da odes u frizider po njega....primeni analogiju.

:)
 
Sport_Billy:
Ono sto mnogi ljudi nikako da shvate....a slusam slicne price i od svojih poznanica, ne mora da znaci da su klinci, iako zvuce tako.....
Zivot je isuvise kratak da bi gubili vreme u premisljanjima, neckanjima i izradama raznoraznih taktika u pristupu suprotnom polu. Ma koliko se trudili da izgleda suprotno, ljudi su u sustini vrlo jednostavni i mahom svi zainteresovani za istu stvar. Dakle, na tebi je da odlucis....hotjes ili neces.....i ne cekas onda da ti nesto padne sa neba. Kada hotjes eurokrem moras da odes u frizider po njega....primeni analogiju.

:)
U potpunosti se slazem s tobom i primenjujem to skoro u svim sferama svog zivota i mogu slobodno da kazem da sam zadovoljna
 

Back
Top