i opet je i danas zvonio telefon

trazim_drustvo

Obećava
Poruka
56
I jel mislite mozda :( da me neko zvao negde :( na pice ili tako negde ko sto ja zovem milion puta.....da se neko setio da pita kako sam. Ma jok ma ajde molim vas odma je bilo "JEL MOZES DA MI URADIS....."

Sve cu na kraju da ih poslaljem u picku materinu.

To da ljudi nemaju vremena to nemoze da prodje svaki cas cujem da su bili negde u gradu, da su negde svi skupa izasli ali ja za nikoga ne postojim sem kad im za nesto trebam.
 
Zaista je tvoja priča tužna........ :-( ...... i moja poruka mnogo ružna .................
........................... ali imaš moju podršku punu, yebi im kevu, ne daj da te pljuju! :twisted: :wink:
Goni te seratore i biraj drugo društvo, jer neko će "ipak" i "možda" tvoj trud i muku da nagradi........
***** TI SRBIJU ZATO ŠTO NAROD NIJE TAKI !!!! :?

Ko se sa mnom slaže, moj prijatelj je večni.......
isto mislimo i nek u paklu gorimo ako se predomislimo.......
da izgradimo novu Srbiju........
BEZ PREVARA I LAŽI !!!!

Jel važi? :-)
 
Izgleda da SE NESTO DESAVA A MI NISMO OBAVESTENI...Meni de desila slicna stvar...prvo sam bila u bolnici...pola njih me nije okrenulo da me pita kako sam,otisla na more i kad sam se vratila...jednu po jednu,jednog po jednog....good bye!
Imam 2 drugarice i 1 druga i dosta...ako mi se i oni popnu i njih u p.m. pa nemam vise zivaca da me jase kako ko stigne!
Kad god nesto treba EJ MIRJANA, kad god negde treba AJ MIRJANA, sta god treba TU JE MIRJANA...A GDE JE BILO KO OD NJIH??!
e pa pitajte me da li su shvatili...ali dzabe! nema vise !
 
Mirjanadz:
Izgleda da SE NESTO DESAVA A MI NISMO OBAVESTENI...Meni de desila slicna stvar...prvo sam bila u bolnici...pola njih me nije okrenulo da me pita kako sam,otisla na more i kad sam se vratila...jednu po jednu,jednog po jednog....good bye!
Imam 2 drugarice i 1 druga i dosta...ako mi se i oni popnu i njih u p.m. pa nemam vise zivaca da me jase kako ko stigne!
Kad god nesto treba EJ MIRJANA, kad god negde treba AJ MIRJANA, sta god treba TU JE MIRJANA...A GDE JE BILO KO OD NJIH??!
e pa pitajte me da li su shvatili...ali dzabe! nema vise !
Eh, Miro slatka..... više ne pamtim kad sam poslednji put bio na Lovćenu.... :-(
 
ma. mene vise i ne zovu. iskulirao sam ih sve. boli me
ima samo par osoba koje mogu da zovu, a i to jer imamo zajednicke interese

doduse jedan ortak tako se smori kuci pa onda pozove cisto da se ispricamo. ali ce se posvadjamo sutra zbog nekog diska (ebo vas sve sundjer bob usput) tako da muka manje :D
 
Peruzzi:
ma. mene vise i ne zovu. iskulirao sam ih sve. boli me
ima samo par osoba koje mogu da zovu, a i to jer imamo zajednicke interese

doduse jedan ortak tako se smori kuci pa onda pozove cisto da se ispricamo. ali ce se posvadjamo sutra zbog nekog diska (ebo vas sve sundjer bob usput) tako da muka manje :D


e i ja tako nekako, da li je to sindrom 21. veka, internet, ili je ok
 
trazim_drustvo:
I jel mislite mozda :( da me neko zvao negde :( na pice ili tako negde ko sto ja zovem milion puta.....da se neko setio da pita kako sam. Ma jok ma ajde molim vas odma je bilo "JEL MOZES DA MI URADIS....."

Sve cu na kraju da ih poslaljem u picku materinu.

To da ljudi nemaju vremena to nemoze da prodje svaki cas cujem da su bili negde u gradu, da su negde svi skupa izasli ali ja za nikoga ne postojim sem kad im za nesto trebam.

... a da prestaneš malo da se sažaljevaš u vezi toga?
Ko im bre ye be ma ter. Živi svoj život ne tuđe.
 
trazim_drustvo:
I jel mislite mozda :( da me neko zvao negde :( na pice ili tako negde ko sto ja zovem milion puta.....da se neko setio da pita kako sam. Ma jok ma ajde molim vas odma je bilo "JEL MOZES DA MI URADIS....."

Sve cu na kraju da ih poslaljem u picku materinu.

To da ljudi nemaju vremena to nemoze da prodje svaki cas cujem da su bili negde u gradu, da su negde svi skupa izasli ali ja za nikoga ne postojim sem kad im za nesto trebam.

Nick ti je očajan, ali deskriptivan.
Ni ja se ne bih družio sa tobom....
 

Back
Top