Cupava vremena...

CIKLON B

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
351
Sve ih je vise....

Mislim cupavaca...

Gledajuci TV primetio sam da se u reklamama za bilo sta pojavljuje sve vise muskaraca sa kosom dovoljno velikom da prekriva usi i stize skoro do ramena... Bukvalno svaki lik koji u reklami glumi smekera ima dosta kose na sebi... Ovaj trend nije prisutan samo u TV reklamama vec i na ulici sve je vise likova sa velikom kosom pogotovu medju tineidzerima.

Sta nosite od kose?
Celav sam.
Nosim kratku kosu
Imam kosu do ramena
Imam kosu do dupeta
Nosim dredove
Nesto drugo
Imam percin ili rep
 
a sta bi ti, majmune? da ih sisas sve na celavo?

jesam li ja jedina ovde kojoj smeta ovaj avatar? pa majku mu, ne morate da ste jevreji da bi vam smetao!

ne mogu da verujem da niko ne reaguje....
 
kako mozes da ne gotivis citavu naciju? to je mnogo glupo...
jesi ikad upoznao jevreja? ozbiljno te pitam...

a totalna je ironija da neko ko misli da je veliki srbin stavi ovakav avatar....ajd malo o tome sta je ista bagra radila slovenima...
 
anakin:
a sta bi ti, majmune? da ih sisas sve na celavo?

jesam li ja jedina ovde kojoj smeta ovaj avatar? pa majku mu, ne morate da ste jevreji da bi vam smetao!

ne mogu da verujem da niko ne reaguje....

Ma izreagovali su se ranije sad su valjda navikli...
Sta su oni sve meni napisali u vezi sa nikom i avatarom...
Al nevredi nemozes da objasnis ljudima koja su ti jevreji stola ustvari.

A evo par primera srbsko jevrejske komunikacije i poznanstava...

Imao ja temu za seminarski na fakultetu "Migracije Jevreja u izrael od 1945 do danas" otisao u jevrejsku opstinu ( nisam bio celav, nisam nosio martinke, ) da nadjem neke podatke o tome kad oni meni: Izvini da li si ti Jevrein. Ja: Nisam. Oni: Onda ti nemozemo dati te informacije.

Slicnu situaciju imao je i moj ortak. sedi on u nekom lokalu koji je bio vlasnistvo jevreja. i u jednom delu sede jevrei u drugom nasii. Odjednom pridje mom ortaku neki jevrejin i pita ga izvini jesi li ti od nasih? Od kojih vasih? Mislim od Jevreja da li si jevrein? Ne? Ok... Jevrein odlazi a sa jevrejske strane ortaku stizu znacajni pogledi i pederski osmesi kao provokacija.

Ljudi nemaju cesto priliku da se druze sa jevrejima jer jevreji idu u svoja obdanista. idu u privatne skole a kad odrastu skoro se nikada ne druze sa ostalim stanovnistvom. Ne zive po radnickim naseljima i periferiji. Oni inace nas ostale smatraju za stoku ( gojim ) koja ima ljudski oblik jer kaoko oni tvrde nije lepo i pristojno da jevreina sluzi zivotinja.
 
Je li ovo tema o Jevrejima ili o kosi?
Nemam ništa protiv ni Jevreja niti bilo kakve dužine kose.

Nego, Ciklone, zaista ti avatar i nick ukazuju na egzodus Jevreja i gasne komore (u gasnim komorama se koristim gas "ciklon B")!
Promijeni bar avatar.
 
Znam sta mi znaci nik, nisam ga sigurno izabro nasumice.
Vec sa namerom.

Promenio sam avatara malo ali ne i fundamentalno
Ovaj je ipak malo veseliji.
Jel vam se svidja...?

nego da se vratim kosi posto bi bilo steta da zatvore temu.
Eto neko je mislio da bi ja sve osisao na celavo. To nije tacno ! Tip sa avatara je imao solidnu kolicinu kose.
 
CIKLON B:
Sve ih je vise....

Mislim cupavaca...

Gledajuci TV primetio sam da se u reklamama za bilo sta pojavljuje sve vise muskaraca sa kosom dovoljno velikom da prekriva usi i stize skoro do ramena... Bukvalno svaki lik koji u reklami glumi smekera ima dosta kose na sebi... Ovaj trend nije prisutan samo u TV reklamama vec i na ulici sve je vise likova sa velikom kosom pogotovu medju tineidzerima.

Sta nosite od kose?
Celav sam.
Nosim kratku kosu
Imam kosu do ramena
Imam kosu do dupeta
Nosim dredove
Nesto drugo
Imam percin ili rep

Imam kratku kosu.
Nekad sam bio " Celav sam pa sta"
Nikad ni za sto godina ne bih mogao da nosim dugu kosu, ma ni preko usiju da mi predje.
 
jeste, jeste....trend je u pitanju...cak i ja ponovo pustam da mi poraste kosa.....valjda zato sto moram da izgledam ko smekeri sa reklama:lol::lol::lol::lol:

ma zna da bude ok, zavisi kako kome......nego mene smara cupavost po celom telu, ima li ko resenje, a da ne boli mnogo:oops:
 

Back
Top