Танталове муке :)

Легенда_001

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.283
Ситуација:

- Мушка особа, у каснијим средњим годинама, често се нађе окружен женама и у центру пажње, иако ничим не указује на себе.

Жене удате, али увек му се набацују на свој женствен скривен начин, али очит, дајући му до знања да им је драг, мио, и једини је њихова мета међу осталима присутним...

Шта би сте ви у чинили у таквој ситуацији, да ли би реаговали и покушали нешто код тих жена, иако су удате? :D

На који би сте то начин спровели, а да присутни то не примете? :D


Шта мислите, да ли је то само флерт, кокетирање? :lol:
 
Poslednja izmena:
mozda nema drugih muskih osoba u blizini :roll:

Напротив, има их више, и мушкараца и жена.. :lol:

Увек се понавња у истом окружењу са истим женама. :lol:

- - - - - - - - - -

:per: sve jednu po jednu :aha:

Како, питах како би то извео, а да не примете остали? :lol:
 
Jel one zive sve zajedno ? :lol:

Pozoves jednu danas - sutra drugu ....... :per: na 2h :aha: podesis vreme tako da jedna drugu ne sretnu dolazeci kod tebe na sex :zper:

Ниси разумео, ради се о познаницама, и све су у једном јавном окрежењу, где има и другог света... :)

Како би ти то извео а да остали не примете? Пази, види се све у окружењу... :lol:

Јавна установа, има чак и камере, а вероватно и микрофоне који се невиде... :lol:
 
Napravi plan dolazenja i susreta tako da ne postoj sansa da te neka od njih vidi ili uhvati sa drugom :cool: :rotf:

- - - - - - - - - -

Ниси разумео, ради се о познаницама, и све су у једном јавном окрежењу, где има и другог света... :)

Како би ти то извео а да остали не примете? Пази, види се све у окружењу... :lol:

smes da kontaktiras sa njima u tom okruzenju ? Uzmes broj od svake i onda SMS-om :mrgreen: pravis deal :per:
 
Napravi plan dolazenja i susreta tako da ne postoj sansa da te neka od njih vidi ili uhvati sa drugom :cool: :rotf:

- - - - - - - - - -



smes da kontaktiras sa njima u tom okruzenju ? Uzmes broj od svake i onda SMS-om :mrgreen: pravis deal :per:

Опет не читаш шта пишем, није то могуче а да се невиди, има камера а и микрофона... :)

Са друге стране, пазе једна на другу... :lol:
 
Ситуација:

- Мушка особа, у каснијим средњим годинама, често се нађе окружен женама и у центру пажње, иако ничим не указује на себе.

Жене удате, али увек му се набацују на свој женствен скривен начин, али очит, дајући до му до знања да им је драг, мио, и једини је њихова мета међу осталима присутним...

Шта би сте ви у чинили у таквој ситуацији, да ли би реаговали и покушали нешто код тих жена, иако су удате? :D

На који би сте то начин спровели, а да присутни то не примете? :D


Шта мислите, да ли је то само флерт, кокетирање? :lol:

jbt msn da jeproblem i caknima i naucna studija o tome da sunmuskarci programirani da i najmanji znak naklonosti shvatekao flert...valjda da bi dovelo do vise potomstva nesec se sad cele price...
a inaace imas situaciju gde zene oce samo paznju tj da im se divis,ili im je jednostavno blago koketiranjenormalno ponasanje bez nekih skrivenih zelja a mozda te zene sa tvog posla zele da ostvare tvoje najludje snove samo treba da ih oslobodis okova sramrezljivosti i stida:lol:...pokazi im ko je popaj:hahaha:

- - - - - - - - - -

ili bi ti jaaaaako zeleo da taj pozitivni odnos i nalonost bude zapravo nesto drugo i da postanes i legenda na posluXD
 
Опет не читаш шта пишем, није то могуче а да се невиди, има камера а и микрофона... :)

Са друге стране, пазе једна на другу... :lol:

Nemoj nesto ilegalno da zavrsis u tvorza :mrgreen: To neka bolnica ili sta ? :lol: Kupi im poklon a u njemu tvoj broj Mob :per: i neka Love poruka :zaljubljena: kako je volis i zelis i privlaci te jako ..lazi ness :aha:

lake ili teske ? :lol:
 
Nemoj nesto ilegalno da zavrsis u tvorza :mrgreen: To neka bolnica ili sta ? :lol: Kupi im poklon a u njemu tvoj broj Mob :per: i neka Love poruka :zaljubljena: kako je volis i zelis i privlaci te jako ..lazi ness :aha:

lake ili teske ? :lol:

Није болница, али је јаван сектор... :)

Набацио сам мамац у свом стилу, од ког неможе да се бране, али ђаба, несме оне саме да мрдну. Разумеш да су под јаком контролом...

Жене саме знају да пронађу пролаз кроз све ситуације, али ова ситуација је баш незгодна...

Незнам ни сам.... :lol:

- - - - - - - - - -

jbt msn da jeproblem i caknima i naucna studija o tome da sunmuskarci programirani da i najmanji znak naklonosti shvatekao flert...valjda da bi dovelo do vise potomstva nesec se sad cele price...
a inaace imas situaciju gde zene oce samo paznju tj da im se divis,ili im je jednostavno blago koketiranjenormalno ponasanje bez nekih skrivenih zelja a mozda te zene sa tvog posla zele da ostvare tvoje najludje snove samo treba da ih oslobodis okova sramrezljivosti i stida:lol:...pokazi im ko je popaj:hahaha:

- - - - - - - - - -

ili bi ti jaaaaako zeleo da taj pozitivni odnos i nalonost bude zapravo nesto drugo i da postanes i legenda na posluXD

И ја мислим да је тако, како си ти то написала, мада код неких сам приметио још раније мало више интересовања но флерт и кокетирање, а знам и сам, видео сам да воле да им се обрачам, да им упутим осмех, осечају ме... :lol:

Једна очигледно би хтела нешто више, али као да има страх, или шта, незнам.... Остаје ми једино да сачекам да видим како ће све то даље тећи... :)
 
Jel to neki zenski zatvor ili dusevna bolnica ? :rotf: svaka zena je slobodna cak i na poslu i moze da ima kontakt sa ljudima ako zeli :aha:

Onda postani James Bond :malav:

- - - - - - - - - -

Da nije banka ?? i tamo mozes prici zeni hmmmmm trebaju mi detalji koje krijes :lol:

- - - - - - - - - -

Vojska ?? i tamo imaju pauzu :aha:
 
Jel to neki zenski zatvor ili dusevna bolnica ? :rotf: svaka zena je slobodna cak i na poslu i moze da ima kontakt sa ljudima ako zeli :aha:

Onda postani James Bond :malav:

Ти се глупираш.

Нити сам ја кримос, нити су оне ку.ве. Нема ту никаквих криминалних радњи. :)

Где ти живиш леба ти? Као да никад ниси био у неку јавну установу у неком граду... :lol:

- - - - - - - - - -

Jel to neki zenski zatvor ili dusevna bolnica ? :rotf: svaka zena je slobodna cak i na poslu i moze da ima kontakt sa ljudima ako zeli :aha:

Onda postani James Bond :malav:

- - - - - - - - - -

Da nije banka ?? i tamo mozes prici zeni hmmmmm trebaju mi detalji koje krijes :lol:

- - - - - - - - - -

Vojska ?? i tamo imaju pauzu :aha:

Па шта би ти сад, да ти цртам, и кажем који број гачица која риба од њих носи? Адресе кућа, и имена њихових мужева?:lol:

Отиди сам у БГ и спозначеш такве ситуације... :)
 
Poslednja izmena:
bio sam svugde ali nigde nisam video da su zene pod prismotrom 24/7 :lol: to postoji samo u zatvoru :aha:

Ниси добро видео, покушај да муваш жене у јавном сектору, у некој јавној установи, и то удате, па чеш сазнати... :lol:

Али немој после мене да кривиш за то ако ти се нешто деси... :lol:
 
Zelis da ti dam neki savet kako da im pridjes ali ne dajes dovoljno informicija o tom mestu :aha: i kako da napravim neku semu bez tih podataka :lol:

Kakvo je to mesto kada te zene ceo dan Snimaju kametrama prate i prisluskuju ?? Veliki Brat ? :malav:

Окани се чорава посла, немој да ме држиш тако ниско.... Не закопчавам се на леђа... :lol:

Врати се на уводни пост, имаш конкретна питања, и можеш конкретно да одговориш, ако хочеш. :lol:

Сва ова подпитања која си ми упутио нису на месту. Пази! :lol:
 
Ситуација:

- Мушка особа, у каснијим средњим годинама, често се нађе окружен женама и у центру пажње, иако ничим не указује на себе.

Жене удате, али увек му се набацују на свој женствен скривен начин, али очит, дајући му до знања да им је драг, мио, и једини је њихова мета међу осталима присутним...

Шта би сте ви у чинили у таквој ситуацији, да ли би реаговали и покушали нешто код тих жена, иако су удате? :D

На који би сте то начин спровели, а да присутни то не примете? :D


Шта мислите, да ли је то само флерт, кокетирање? :lol:
one trzaju na njega a on da se cima,e svasta
 
Није болница, али је јаван сектор... :)

Набацио сам мамац у свом стилу, од ког неможе да се бране, али ђаба, несме оне саме да мрдну. Разумеш да су под јаком контролом...

Жене саме знају да пронађу пролаз кроз све ситуације, али ова ситуација је баш незгодна...

Незнам ни сам.... :lol:

- - - - - - - - - -



И ја мислим да је тако, како си ти то написала, мада код неких сам приметио још раније мало више интересовања но флерт и кокетирање, а знам и сам, видео сам да воле да им се обрачам, да им упутим осмех, осечају ме... :lol:

Једна очигледно би хтела нешто више, али као да има страх, или шта, незнам.... Остаје ми једино да сачекам да видим како ће све то даље тећи... :)

ali per nego sto pricestis neku teti raspitaj se da li muz trenira neke borilacke vestine,msm da te ne izmasira posle pa da ne moze ni jedna vise da oseti tvoje cariXDtto bi bio greh za univerzumXD

- - - - - - - - - -

i da obavezno nemoj odma da im das mislice da si lak:lol:
 

Back
Top