DC++ ne funkcionise kako treba

opušteno

Zainteresovan član
Poruka
164
Instalirao sam program,podesio connection settings na passive(valjda treba tako za ADSL),stavio share files...sve kako treba.Uprkos tome,kad skidam nesto brzina skidanja mi se stalno smanjuje,dok na kraju ne dodje do 300 bajtova!!!Sa tim ne bih mogao da skinem kilobajt za pola dana.Molim sve koje ne mrzi da mi napisu kako,sta,gde,i kako treba da podesim settings,kako se koriste hub-ovi,koliko treba da mi bude ukljuceno,i kako najbolje da trazim fajlove.Unapred hvala.
 
opušteno:
Instalirao sam program,podesio connection settings na passive(valjda treba tako za ADSL),stavio share files...sve kako treba.Uprkos tome,kad skidam nesto brzina skidanja mi se stalno smanjuje,dok na kraju ne dodje do 300 bajtova!!!Sa tim ne bih mogao da skinem kilobajt za pola dana.Molim sve koje ne mrzi da mi napisu kako,sta,gde,i kako treba da podesim settings,kako se koriste hub-ovi,koliko treba da mi bude ukljuceno,i kako najbolje da trazim fajlove.Unapred hvala.

Ja bih ti savetovao nesto drugo, probao sam gomilu P2P programa, pored ostalih i DC++ i najbolje se pokazao LimeWire, nema brate nikakvih podesavanja, samo ga instalires i cepaj, skidaj sta ti dusa zazeli.
 
opušteno:
Instalirao sam program,podesio connection settings na passive(valjda treba tako za ADSL),stavio share files...sve kako treba.Uprkos tome,kad skidam nesto brzina skidanja mi se stalno smanjuje,dok na kraju ne dodje do 300 bajtova!!!Sa tim ne bih mogao da skinem kilobajt za pola dana.Molim sve koje ne mrzi da mi napisu kako,sta,gde,i kako treba da podesim settings,kako se koriste hub-ovi,koliko treba da mi bude ukljuceno,i kako najbolje da trazim fajlove.Unapred hvala.

Settings nema veze. Brzina zavisi od onoga od koga skidaš, a i koliko ljudi skida odjednom od njega....Ako on ima 28kbps i skida 5 ljudi od njega, džabe što ti imaš adsl jer će ti brzina biti takva kakva jeste. Nego pogledaj pre nego počneš download njegovu vrstu konekcije...po mom iskustvu najbolje su T3 i DSL....Probaj skidati od više njih odjednom....pa nakon par minuta koji održi brzinu njega ostavi, a ostale diskonektiraj.
 
"Zavisi mlada sta vi volite"....
Kacish se `de `oces..To nema nikakve veze, jedino sto neki hubovi ne dozvoljavaju da budesh na vishe od recimo 5, ili u zavisnosti na koliko si hubova,morash imati proporcionalan broj otvorenih portova itd...Ali vecina ne zahteva nista posebno...
 
Skidam (na primer) nocnu strazu i kliknem na vise fajlova,on skida svaki posebno i dodjem do situacije da je skinuo 2,3 fajla po 300 mb-a:),totalno glupo,zar ne?Da li to znaci da treba da kliknem samo na jednog lika a DC ce posle,ako se on diskonektuje ili sta vec da nastavi(tamo gde je stao) da uzima od nekog drugog?
tnx
pozz
 
Originalna verzija dc++ nece da nastavi skidanje, u smislu da se kaci na nekog drugog sa istim fajlom, vec ce nastaviti kada se opet korisnik od koga skidash-vrati na hub.
Ali zato RevConnect skida jedan fajl od svih koji ga imaju na hubu....I ne trebas na svaki fajl da kliknesh, nego samo na jedan...
 

Back
Top