SMS poruke...

sqpljash sms poruke?....super evo nekoliko

blavore shto si otvorio moj buster slino....teo sam ja da osetim tu char....bash si anoos

jel kod tebe ninja scroll?...javi mi odma

ma zajebi tu istochnjachq mistiq...nema nishta bez maljavog srbina (: ....misim da znash shta misim (:
 
hahaha desi blavore (: nisi na b netu a?....joj joj (:

ja sam down skroz...smor na ovome sokotjalu....a i ladno mi....mao otvorih da se proluftira a kao kvrchim se na stolici od ladnotje....
 
Samantha Jouns:
Mrzim takve poruke...i jos pogotovo one pateticne,...:"zvezda sjaji na nebu,..moje misli ka tebi lete,..u toj zvezdi prepoznah tebe,...i usne tvoje meke,....bla bla bla" fuj

Takođe. I s godima ih mrzim sve više.

Mislim, lepo je što ste se setili... ali bolje da niste uzeli reči nekog koga ni ne poznajete.

Volim malo, samo malo više originalnosti...ne bunim se ni na isečak iz nepoznate pesme...
 
Kada su ljubavne poruke u pitanju, definitivno bi mi se svidjeli stihovi upravo onoga ko mi shalje SMS.

Ako mu pisanje pjesama ne ide bash najbolje, morao bi biti bar veoma elokventan i sa sposobnoshcu da u par rechenica lijepo srochi ono shto zeli da kaze. Shto samo govori o tome koliko je nachitan.

Drugoga nema... jer sa nekim ko je u stanju da pishe samo patetichne gadosti tipa: "Sinoc sam poslao andjela da te chuva, ali on se vratio i rekao da andjeli ne chuvaju andjele" (aaaa UzAs JeDaN!) zaista nemam shta da trazim.
 

Back
Top