Ko je "muskarcina" a ko "devojcica"

Poruka
4.292
Ko je "muskarcina" a ko "devojcica" zavisi od nivoa muskog hormona testosterona u krvi.

Naucno je dokazano da muskarci koji imaju kaziprst manji od domalog prsta imaju veci nivo testosterona i samim tim su vise muskarci u smislu da su izdrzljiviji, snazniji, vecu i gustiju bradu imaju, veci penis i sve ostalo sto muskarca cini muskarcem. Prema tome visina i izgled ne cine vise muskim od drugig vec nivo hormona muskaog testosterona.

Takodje je u toj studiji nedvosmisleno dokazano da nizi muskarci imaju veci penis u proseku od visljih. Ja to objasnjavam tako sto covek postoji nekoliko stotima miliona godina a obucen hoda zanemarljivo malo, nekoliko desetina hiljada godina. Dakle uglavnom je hodao go i sad nizi muskarci su bili zanimljiviji samo oni koji su imali duzi penis. Odnosno vizuelno koji su imali petnaestak sanitimetara u duzini kad nije u erekciji. A visoki muskarci iako im je penis kad nije u erekciji malte ne nevidljiv ipak su ih birale zene jer su visoki i mogli su da potegnu vise. Prema tome za visoke muskarce nije bilo bitno duzina penisa dok je za niske bila bitna tako da su moni koji su bili niski i sa manjim penisom nestajali, to jest njihvi geni jer nisu imali zene.

Evo i detaljnijeg na linku

http://www.24sata.hr/ljubav-seks/muskarci-s-kracim-kaziprstom-od-prstenjaka-imaju-veci-penis-226753
 
Ja nemam manji kaziprst u odnosu na domali prst, ali sam zato runjav ko ovan i imam jebacku bradu, a i izdrzljiv sam.

Visina je visoka, a kurciina je solidna.

Kako ce to objasniti ti "naucnici"?

Prosek je prosek. Uvek ima izuzetaka retkih. Znas ono leva noga u lavorce na +70 stepeni celzijusovih a druga u lavorce u vodi na 0 stepeni i prosek je lepih 35 stepeni ali zato jedna ce dobiti opekotine a druga ce se smrznuti.
 

Back
Top