Moj sajt zazaradu !

Inspector

Aktivan član
Poruka
1.372
E ovako ja cu biti realan, sta preko ovog servisa za igranje igara preko neta mozete da dobijete ? Mozete dobiti malo novca za pocetak koji mozete iskoristiti da kupite nesto od proizvoda servisa za zaradu igranjem igrica preko neta (moj drug je kupio radio), mozete cuvati novac pa da vam za vasih 20 eura posalju cek od 10 eura ili isto tako neke stvari ! Posao moze da bude piramidalan i tu je zarada mnogo bolja ja sam dosta para prikupio preko referala ! Ako jedan referal dodje do cifre od 1 euro vi dobijate 0,25 eura i tako dalje ! Inace sve je stvar srece mozda dobijete i na tomboli neku sumu novca ! Posle 5 dana igranja igara na ovom servisu dobijate poklon max pack koji sluzi za igranje igara koje su dozvoljene samo za one koje imaju max pack prema tome valjalobi iskoristiti taj dan i zaraditi lepe pare ! Kada predjete sumu od 7-8 eura (sto cete uraditi za mesec dana i brze) mozete kupiti na aukciji neke stvari u opciji gifts ili se prijaviti na tombolu ! Ima dosta dobrih stvari pa vam savetujem da probate ! I obavestiobih vas da svi koji su na ovom servisu nisu nijednom bili ispaljeni ! ZNACI SVI SU OD SVOJIH PARA NA AUKCIJI OTKUPILI NEKU STVAR I ONA IM JE STIGLA NA KUCNU ADRESU BEZ NAPLACIVANJA POSTARINE ! Svaki dan se na aukciji stavljaju nove stvari tako da vredi probati ovaj servis ! Vise informacija na : www.freewebs.com/lebabezmotike ! Posto na mom sajtu nisam stigao da prepravim neke informacije o ovom sajtu tipa ove aukcije tombole i drugog nemojtemi zameriti ! U svakom slucaju dajem zakljucak na kraju da ako ste pocetnik u zaradi preko interneta ovo je dosta lep primer kako se moze zaraditi putem referala i bez njih jer cete sigurno kupiti neku od njihovih stvari posle mesec ili dva dana na njihovom servisu ! Ako vam treba pomoc pisite ovde pa cu se potruditi da vam objasnim ! POZDRAV !
 
E drago mi je da je neko postavio ovakvo pitanje ! Referali su ljudi koje si ti uclanio na ovaj sajt ! Znaci kao sto se vi prijavite preko mene (preko mog linka) i neko ce se prijaviti preko vas i doneti vam zaradu ! Pristup internetu ti treba obican 56k mada cak i ja posto imam losiji modem (moze da mi se konektuje na 48k) mogu da igram igre bez ikakvih problema ! Kakve igrice igras pa najprostije receno svakakve od najednostavnijih tipa greb greb kartice do tipa nekih tezih koje ces upoznati kada se uclanis ! LOVA NETREBA DA SE ULAZE NIKAKO ! To je na njihovom sajtu i posebno naglaseno ! Uvek mozes da igras one besplatne igre koje ti donose novac mada postoje i opcije da kupis neki MAX PACK koji omogucava igranje zatvorenih igara ali neobracaj paznju na ovaj deo zato sto ti nece trebati ! Jedno ceti trebati petog dana kada ces ovaj MAX PACK dobiti totalno besplatno kao poklon i onda ces moci da igras taj jedan dan neke zatvorene igrice koje ceti doneti vise zarade ! Koliko je ovaj program dobar govori i to da vec ima 3 miliona korisnika ! Za svoj zaradjeni novac sta mozes da radis ? Mozes da igras nagradne tikete sto vam nebih preporucio, mozete da kupite neki njihov proizvod direktno sto vam takodje nebi preporucio, a po meni najbolje resenje jeste aukcija na kojoj se svaki dan stavljaju njihovi novi proizvodi ! Poseban proizvod koji se meni svideo je njihov mini fm radio ili sat 2 in 1 koji ima ugradjeni radio u sebi, pa tako dok recimo trcite ili setate napolju mozete pomocu sata slusati radio ! E sada koliko to kosta ? To kosta onoliko koliko ljudi daju za taj neki proizvod na aukciji recimo neki covek postavi 4 eura ovaj drugi 4,1 i pobednik je ovaj koji ima najvise postavljenu cenu ! Za ove tehnicke uredjaje nije talo velika guzva zato sto daju 7 dobitnika na aukciji pa prema tome 7 njih koji daju najvecu cenu pobedili su ! Pre aukcije treba ispuniti podatke na jednom mestu ali o tome neki drugi put bitno je da se snalazite u samom sitemu ! I da ako jedan vas referal (covek koji je uclanjen preko vaseg linka) dobije 1 euro na svom racunu vi dobijate 0,25 eura ! Zatim ako niki referal dobije 10 eura na svom racunu vi dobijate 1,50 eura ! NADAM SE DA SAM BAR MALO POJASNIO OVAJ EXTRA SERVIS !
 
Ako hocete lako zaraditi neki novac preko neta, preporucujem vam da instalirate Euro Barre. Izglega ko mali baner na vrhu monitora i uopste ne smeta tokom rada. Na njemu se menjaju reklame. Ne treba nista raditi. Za stavljenje banera skupljaju nam se bodovi na nasem racunu (1000 bodova je oko 0,6 evra, ali svaki mesec bodovi vrede vise).
Mozemo i godatno zaraditi popunjavanjem anketa, To se stvarno isplati. Mozete da instalirate Euro Barre ovde:http://www.eurobarre.com/index.php?p=414600465787. Pare isplacuju svaki mesec. Program je francuski ali ima i englesku verziju.
 
Ja sam se uclanila preko postavljaca topika i zadovoljna sam..bilo mi je potrebno par dana dok sam se snasla u svemu tiome kako koja igrica funkcionise ali sada je sve ok.Ne zalim se,nije neka prevelika zarada ali se ipak nakupi.Bitno je da svakog dana igrate,a to vam oduzme oko 10 minuta vremena,stvarno nije tesko.
E sada moram i ja malo da se reklamiram pa zato molim sve one koji hoce da udju na ovaj sajt moj "sponzor" inspektor nece se naljutiti ako se uclanite preko mog linka.On tu svakako nije na gubitku a ja cu dobiti vecu broj mojih refeala.


www.prizee.com/?refer=Danijela10

Za sva pitanja mozeten me kontaktirati na pvt.
Srecno svima i da vas LUPI jedan Jack Pot (koji moze da iznosi i po par stotina eura)

CMOKIC
 

Back
Top