Sajam knjiga

tasicka:
Kupili smo neku njihovu masinu koju ce oni da prikazu na sajmu, pa bi onda nasa firma trebalo da bude isto tu.
hihihi...bila sam danas da vidim indigo:p
VAŠ indigo ? ako da,
i vi ste moj klijent:p
no dobro i mi smo sa hp....po malo.....
hihi mali svet:p
 
Najsmesnije mi je to sto ce 50% moje biblioteke da ostane potpuna enigma za mene.
Preporucujem neke od naslova: :lol:

Plan napada, Bob Vudvord ( na naslovnici Bler i Bush, knjiga o napada na Irak)
The American President, James M. McPherson ( svi americki predsednici)
Nikola Pasic i Hrvati, Djordje Stankovic

Yipi, yaaa, yeeee! :lol:
 
Naporan dan. Konačno sam odlučio da se bacim na upoznavanje savremenih srpskih pisaca. Noge mi otpadoše nakon što sam završio tako časan zadatak sebi dodeljen. Čak sam uspeo da Gorana Petrovića uvučem u razgovor o posetiteljkama sajma :lol: Doduše, posle sam se malo zabrinuo za sebe, neko drugi (ili svi drugi) bi susret iskoristili za smisleniji razgovor... I dalje ne mogu da verujem :roll:

Užasna gužva, klasičan sajamski petak... Ne sećam se da sam na sajmu u istom danu ikad video toliko poznatog sveta. Čak sam naleteo i na Milutinovića (zar on nije u Hagu :shock: ). Sa Anabelom Basalo nije imao ko da me upozna, jedva su me zadržali kad sam sam krenuo :) I sreo sam i dve srednjoškolske drugarice, umal' nismo zaplakali od sreće...

E, da... Najvažnije – i plavuše su počele da šetaju sajmom :) U ogromnim količinama. I to baš one koje su do juče sedele u džipovima, šmrkale kokošku po vecejima i udarale se samo sa bumbarima.

Geopoetika & Clio, standardno najbolji... Ostale ću morati ozbiljnije da pogledam sutra.
 
Groucho_Marx:
E, da... Najvažnije – i plavuše su počele da šetaju sajmom :) U ogromnim količinama. I to baš one koje su do juče sedele u džipovima, šmrkale kokošku po vecejima i udarale se samo sa bumbarima.

e super, sqamo takve fale tamo, jos da pozovu te svoje bumbare,,,,
eto ti ga na, taj sajam je postao cisto pomodarstvo nazalost..
inace, ja tamo idem najvise zbog gomile polovnih knjiga koje mogu da se nadju, a moze da se nadje ama bas sve....
 
ah da znam, smorila sam se - idem tamo već 3,4 godine i nikad nije bilo ovako natrpano ljudima. Ništa bre nisam uspela da vidim - baš ništa, jedva da sam uspela da se probijem kroz masu :(
 
ja sam bila u petak..nije mi se islo za vikend jer tacno znam da bih se iznervirala posle pola sata i otisla kuci bez kupljene knjige.
ali ove godine sam imala adekvatnu opremu - letnju odecu,flasu vode i tvrde cipele . :D tako da se nisam skuvala ko prosle godine kada sam mislila da cu crci od vrucine pod onim glupavim reflektorima.i naravno isla sam sama tako da je sve proslo bez preteranog zadrzavanja.
 
e, stvarno...prosle godine je bio pakao...
vidis, to je dobra taktika...ici sam...ja sve, kao, necu...cekam ostale koji hoce da idu, a na kraju ni ne odu...
jel ima nesto na spratu da se vidi, tamo nisam bio...
mislio sam danas da svratim da obidjem...jembes 150 din... :roll:
 
e ne znam...gore se nisam ni popela.
prosle godine sam bila i gore ali je tamo jos toplije i jos je vec guzva nego dole.
htela sam neke stripove da pogledam (njih je najvise gore ako se ne varam,makar je tako bilo prosle godine) ali nije bilo sanse.
mislim da su gore i neki manje poznati izdavaci ili oni crkveni,vojni....sta ja znam...oni sto su uvek isprazni :lol:
mada mozda je trebalo i tamo da pogledam...razlike u cenama knjiga su ponekad velike :roll:
 

Back
Top