Šta mislite šta vas čini frajerom ?

pa ipasce da se falimo......al kad si pitao......sve nase karakteristike......lep sam, pametan, znam nekoliko jezika, duhovit sam, sirokih interesovanja i shvatanja, prepun raznoraznih iskustva, imam stila i ukusa, bavim se ql sportovima, slusam r'n'r, nikada nisam zadovoljan, moje drugarice me vole/sto je najvaznije, jer je swe ostalo lako.......i mir u swetu:shock:

ko na izboru na mis ebote:lol:

mada nisi reko na koji aspekt se ovo odnosi> ono....kola i stan?.....ili pak ql posao ili poslovna karijera?......kako god swe nas cini......

bolje pitanje je sta nas ne cini frajerima!
 
g-rock:
dzordz, jel to i tebi swaki dan na poslu dosadno do nekih 12 sati?
swako jutro ti pitanje - ja odgovor.....:roll::lol::lol::lol::roll::wink::wink::wink:
Pravo da ti kažem, ja sam farmer ili ti seljak sa biznis. Možeš da odeš na "On traži nju"-seljak sa kravom- i tu možeš da se bolje upoznaš sa mojim radom. Danas mi je šrulja mirna, neće u tuđe, a ovi sa klanice zovem sa mobilni, a čvrkam sve ovo na lap top usred njive. Možda ti se svide, ako pročitaš, i romanse na selu.
Ali sve to nije bitno, važno je da lepo komuniciramo. Zvaću te jedared na rakicjcu!
 
g-rock:
pa ipasce da se falimo......al kad si pitao......sve nase karakteristike......lep sam, pametan, znam nekoliko jezika, duhovit sam, sirokih interesovanja i shvatanja, prepun raznoraznih iskustva, imam stila i ukusa, bavim se ql sportovima, slusam r'n'r, nikada nisam zadovoljan, moje drugarice me vole/sto je najvaznije, jer je swe ostalo lako.......i mir u swetu:shock:

ko na izboru na mis ebote:lol:

mada nisi reko na koji aspekt se ovo odnosi> ono....kola i stan?.....ili pak ql posao ili poslovna karijera?......kako god swe nas cini......

bolje pitanje je sta nas ne cini frajerima!


Ništa, ostaje ti samo još da raspišeš tender ...
 
Sve one vole cash a neke i gotovinu.
A imam kvaliteta. Bio sam u svemiru i rodio sam se u svemiru. Bio sam u australiji i jahao na djinovskoj kornjaci, izgubio nevinost na kozi. Sa americkim inijancima sam ubio bizona. Upao sam u reku de zive pirane i preziveo. Sa camcem sam preplovio tihi okean i izdrko se ajkuli u usta. Upoznao sam dalaj lamu i narezo mu salamu. Dok je buda cesao muda ja sam prolazio iza njega i to sve video. Ma ima tu svasta.
 
e ovo me vec podseca na pesmu cramps-a> bikini girls with machine guns:shock:

i been a drag racer on LSD,
and i rode bare-assed on top of the shpinx,
i even had a gorilla on the slopes of kismet,
and man, that was fun for a while you bet but...
[chorus:] bikini girls with machine guns,
bikini girls with machine guns,
that stuff will kill ya, it's loaded with fun,
bikini girls with machine guns well i savored many foriegn kinds of delicacies,
intoxicated til i can't tell what the hell i could see,
had all the violence and liquor within close reach,
but all bars, pills and threeways lead me back to the beach and...
now they say that virtue is it's own reward,
but when that surf comes in i'm gunna get my board,
got my own ideas about the righteous kick,
you can keep the rewards,
i'd just as soon stay sick...


:twisted:znaci slusajte cramps i bicete frajeri:twisted:
 
...нећу да будем фрајер...хоћу да будем оно што јесам...па ако сам такав за неког, тј неку фрајер...супер. Џаба сва прича, закључак да ли је тип добар фрајер или не...може да донесе риба након једног сусрета, да не кажем првог утиска...тако да ми је мало глупо, тј препотентно да износим шта типа чини фрајером. Што се каже или имаш или немаш...
 
sinnke:
Sve one vole cash a neke i gotovinu.
A imam kvaliteta. Bio sam u svemiru i rodio sam se u svemiru. Bio sam u australiji i jahao na djinovskoj kornjaci, izgubio nevinost na kozi. Sa americkim inijancima sam ubio bizona. Upao sam u reku de zive pirane i preziveo. Sa camcem sam preplovio tihi okean i izdrko se ajkuli u usta. Upoznao sam dalaj lamu i narezo mu salamu. Dok je buda cesao muda ja sam prolazio iza njega i to sve video. Ma ima tu svasta.
Ti sli latentni genije, samo svoj problem iznesi glasno i jasno. Znači cenim tvoje pisnje, samo iza tvog stila se nešto valja, ispljuni to pa makr bilo i nepovezano!
 
Ljuba82:
...нећу да будем фрајер...хоћу да будем оно што јесам...па ако сам такав за неког, тј неку фрајер...супер. Џаба сва прича, закључак да ли је тип добар фрајер или не...може да донесе риба након једног сусрета, да не кажем првог утиска...тако да ми је мало глупо, тј препотентно да износим шта типа чини фрајером. Што се каже или имаш или немаш...
Potpuno se salžem sa tobom da fraza frajer nije dostignuće, ali prija i tebi i drugima. Da li ti misliš o sebi da si dobaro prosečan, siguran u sebe i ma kako se to zvalo?!?
 
dzordzV76:
Potpuno se salžem sa tobom da fraza frajer nije dostignuće, ali prija i tebi i drugima. Da li ti misliš o sebi da si dobaro prosečan, siguran u sebe i ma kako se to zvalo?!?

Нисам те баш најбоље разумео. Вероватно свако кад воли нешто да ради...мисли да је то супер. Нпр. ако ја рецимо волим да слушам Janis Joplin...мени је то супер, а то значи да ћу бити фрајер 0% у очима оних који слушају Цецу...значи за 90% људи.

Поента је да смо сви ми толико индивидуални, да би могао да постоји калуп фрајера. Зато је најбоље бити оно што јеси...а наравно радити на себи, исправљати мане, али не негирати себе, јурити нешто што није део тебе. Мислим...ако јеси шмекер...исплива то из тебе пре или касније...ти то осећаш, и осећаш да други осећају, а ако ниси, па се очајнички трудиш да будеш нешто друго...губиш себе.
 
divlja u srcu:
A sto da se ispravljaju mane? Cemu to?
Mane treba negovati, one nas i cine individuama. :-P

Па зато што ја нпр псујем као кочијаш или имам ужасно кратак фитиљ, а мислим да нисам лош човек...па ми то све не иде некако. Или сам у фазону...лако ћемо...то је за мене п. дим...па се улењим. Или је теби нпр сад симпатично што ти дечко чешка јаја у јавности (лупам...може бити било шта), а за 5 година у браку...ћеш лудети због тога. :wink:
 
divlja u srcu:
A sto da se ispravljaju mane? Cemu to?
Mane treba negovati, one nas i cine individuama. :-P
Mane, da to treba ispravljati i netreba ih negovati, jer su mane. Onaj koji zna da ima manu i da ne mrda ku...m, je bolid prvo za sebe pa onda za druge. Mi naj lakše menjamo , ili bi da menjamo, druge, ali sebe teško vidimo. Mana je slabost! Svakako nemožemo da izmenimo sve, ali bar nešto da izmenimo, a ostatak da pokušamo. Mane jesu sastavni deo nas, ali su nametnut izazov, nešto š čim treba živeti i anulirati, umanjiti ili držati pod kontrolom.
Sama reč kaže Ma ne.
 

Back
Top