racun

moze da se proveri preko telekomovog sajta ako si registrovan i dobio od telekoma tvoj l i b ali samo ako si na digitalnoj centrali ili tako nesto na odgovarajuceg proizvodjaca i tipu centrale
 
a kako da dobijem listing poziva?
spremam se nekome glavu da razbijem, kome bilo :twisted:

čula sam dvocifren borj slučajeva krađe impulsa kojima je nemoguće bilo stati na put :twisted:
šta - da odjavim fix? :x
 
Prijavis u postu, odnosno na Telekomov salter da zelis redovan listing poziva na tvoju adresu. To bi te kostalo oko 50 dinara svakog meseca. Naravno, verovatno je potrebno da centrala bude digitalna.
Na Telekomovom sajtu je navodno moguce skinuti i listing, ali samo sa Alkatelovih centrala.
Moze da se proveri...
 
ee...nazoveš neki broj, sad zaboravih, mislim da je 9831 i prijaviš tj.reklamiraš - u toku naredna tri dana stigne na kuću listing, no big deal...
jel misliš na MOJ RAČUN servis? Pa to en radi..mesecima ne radi ( a pitanej kad će, stoiji najava)
 
valjda obrbuto, oni koji imaju sedam cifara dobiju listing bez problema....
sve u svemu, NEĆETE VEROVARI, ja sam bila kriva za svoj ooogroman račun
torch.gif
...a što sam u međuvremenmu sve popalila, jbg...
 
radi usluga moj racun bez problema.
Prijavis se preko neta i u roku od mesec dana ti stigne lib na kucnu adresu (odnosno adresu vlasnika telefona na koju je telefon prijavljen tako da je onemoguceno da neko drugi dobije lib)
Ja ga imam i super je. Nema koliko kosta to je tacno ali zato imas tacan broj impulsa pa to pomnozis sa vrednoscu i to koliko kosta :)
i sve za dz.
jedino sto ne mogu sve centrale ali mogu brojevi koji pocinju na 2 i 3 100% a uradio sam to i za druga koji je na novom beogradu tako da znam da i njihova centrala to podrzava.
 
Moj broj je sedmocifren i pocinje cetvorkom, u pocetku preko Mog Racuna nisam mogao da dobijem listing ali vec nekoliko meseci to mogu. U Excelu sam napravio obrazac u koji samo upisem broj impulsa do tog trenutka, pritisnem enter i dobijem tacnu cenu do tog trenutka. Sjajna stvar!
 
Betty:
ee...nazoveš neki broj, sad zaboravih, mislim da je 9831 i prijaviš tj.reklamiraš - u toku naredna tri dana stigne na kuću listing, no big deal...
jel misliš na MOJ RAČUN servis? Pa to en radi..mesecima ne radi ( a pitanej kad će, stoiji najava)

9813 :-)
 

Back
Top