vOLITe li kad muskarac potrosi veliki dio svog novca na vas? na primjer 1/4

Мушкарац никад не каже жени: да ли би ишла у ресторан?, водио бих те у ресторан. мени звучи некако папучарски. Него само каже: спремај се, водим те на једно место.. Док се спрема ја пијем пиво, проверавам тикет кладионице хе-хе
 
? recimo imate 200 E i njoj platite - a u ekskluzivnom restoranu - 50 E ribu da pojede? Ja mislim da je to smekerski, ali da je smeker i onaj ko kaze (iskreno): "Da imam para vodio bi te u restoran". Vase misljenje?

Ili kad bi - ako hocete drugi primjer - 150 E od 200 E platili haljinu za nju?

Nasao sam bolju varijantu. 20E oral, 50 E pola sata. 100 E dok nisi zadovoljan.

- - - - - - - - - -

I to ne moras da glumis smekera.
 
OK je potrositi na veceru 50E nekome ko ima visoke prihode, recimo 1000e mesecno.

Ali je teska budala neko ko radi ceo mesec za 20-30.000 i kada dobije tu sicu potrosi 50E samo da da bi ispao smeker.


Moras inace ces ostat sam, meni je moja keva uzimala pola plate u kucu pa sam imao 0 za izlaske i sad me mora trpiti jos uvek kod sebe. Ko je sisaq sto nije na vreme mislila o sebi, nego je mislila kako meni jamu kopa. A ustvari spasila me razvoda alimentacije i ostalih problema koji proizvede sex u mladosti.

Kad si malo stariji tada im samo u usta svrsavas i tada nema alimentacije osim ako ima rupu u stomaku
 
? recimo imate 200 E i njoj platite - a u ekskluzivnom restoranu - 50 E ribu da pojede? Ja mislim da je to smekerski, ali da je smeker i onaj ko kaze (iskreno): "Da imam para vodio bi te u restoran". Vase misljenje?

Ili kad bi - ako hocete drugi primjer - 150 E od 200 E platili haljinu za nju?

za te pare bolje kurvu da plati
moze sa njom i da prica
 
Ne trosim pare ne zene, tako da ne bih. Slusao sam tako price momaka, "brate, moras malo da ispadnes smeker, izlazak, sladoled, vecerica, ovo ono" a sada "bezi bre, samo da pregrmim ovo, ne daje mi se 50+ eur za izlazak".
Ja niti sam smeker, niti imam para, a i da imam, ne verujem da bi ih trosio na izlaske i drangulije.
Vidim ja da nisi smeker. Na zene treba trositi novac prema ovom pravilu: samo da bi ti dokazao da iskreno mislim da si lijepa, da te je castim nesto. Naravno, inace se misli na zenu koja nije sa tobom zbog para, ali voli takve dokaze. A takve su sve.
 
? recimo imate 200 E i njoj platite - a u ekskluzivnom restoranu - 50 E ribu da pojede? Ja mislim da je to smekerski, ali da je smeker i onaj ko kaze (iskreno): "Da imam para vodio bi te u restoran". Vase misljenje?

Ili kad bi - ako hocete drugi primjer - 150 E od 200 E platili haljinu za nju?

Mojne. Ako imas tako malo parica pa spremi joj na gajbi neku pizzu, kupi pivo I to je to, zabavljajte se na terasi, kakav crni restoran.

Ili najdi ribu koja ima kinte vise od tebe, danas zene dobro zaradjuju, isto kao ti, cak vise.
 
Ja sam mislio na ovo: UZ KOMPLIMENT RIJECIMA ZA IZGLED DAS JOJ I PUTEM PLACANJA TOGA DA POJEDE JEDAN "San Pijetro" (STRASNA RIBA, MOZDA NAJBOLJA MORSKA) KOMPLIMENT ZA IZGLED; DOKAZ DA TO STVARNO MISLIS. TO MOZE I NEKO KO IMA PROSJECNA PRIMANJA DA URADI PONEKAD.
@mojne znojne -- da, sta cemo kad obozavamo ljepsi pol... sta cemo kad smo, da se time nasalim: "budale"
@vanilin secer -- na sumu novca koju ima ukupnu trenutno kod sebe se misli. Nema tu ni velike plate, nego obicne, ni mafijasenja, nego sve pozitivno.
@JJR -- ne lomim se oko bogatih cura, nego lijepih i dobrih, a ako su bogate ne smeta. I jos nesto: ja nisam bogatas. Bicu, ali nisam.
 
Poslednja izmena:
Sta radi "smeker" na trecem izlasku? Pere sudje u restoranu?:zcepanje:
ti razmisljas pogresno. Ja bi bio ponosan da radi neke zene postanem prosjak privremeno, ali ne da joj placam seks nego haljine i nausnice. Ja sam to i bio, pa znam zasto se zenske koje poznajem ponasaju tako, jer koja me tad ne bi voljela kad bi saznala to da sam bio bogat a radi zene koju ne placam za seks postao prosjak? Udate zene bi me voljele vise od svojih muzeva, i spopadale. A i 16togodisnjakinje.
 
Poslednja izmena:
:heart: a sto bi te tek sve zene iz centra za socijalni rad voljele, ehhh :zaljubljena:
Ne shvatam. Naso bi ja poso, ali bi prosio 3 dana dok ne nadjem poso, pa bi onda time sto bi uzimao platu nakon svakog dana odradjivanja posla povratio kolicinu novca koju sam imao. To je vrlo jednostavno. To mi se i desavalo, kada sam da bi mogao da budem mocniji muskarac nego sto sam pa da time bolje zadovoljim zenu uzimao na nos h...okakolu.
 
Poslednja izmena:
Aaaaaa
Pa to je skroz drukcije. Znaci 50 EUR minimum dnevno, plus jos nesto ekstra - za svoju veceru npr.... I sve zene te vole jer zbog njih prosis ljubav. GIGOLO :respekt:
Nista ti ne shvatas. Ne prosim ja, draga, ljubav, nego zeni dajem kompliment za izgled i za dusu time sto joj dokazujem da ja mislim da ima dobro tijelo i dusu time sto trosim na nju pare. Znas li ti koliko sam puta ja imao po dvije odjednom koje setam istovremeno, i koliko sam udatih zena izveo na pice nocu?
 

Back
Top