Razvedenog tatu od 30 do 40 god.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav,

Imas veoma lepa stopala,pitam se cisto iz radoznalosti da li je tako i sa drugim delovima tela :confused: :mrgreen: .inace sam tata nerazveden nazalost jos uvek,a volim vikend druzenja sa mamama razvedenim,nerazvedenim u sustini bitno je samo da su O.K. ljudi(devojke zene) :roll: ,i opet cisto iz moje glupave radoznalosti interesuje me kakva druzenja zelis?I sta pored dece jos VOLIS?
P.S.
Ukoliko zelis da mi odgovoris dacu ti moj mail pa bih tako nastavio druzenje sa tobom
:arrow: spasantic@yahoo.com
P.P.S.
Ruzan sam ,glup,neverovatno dosadan i totalno nezanimljiv............ :oops:
 
Mr_Nonick:
Pozdrav,

Imas veoma lepa stopala,pitam se cisto iz radoznalosti da li je tako i sa drugim delovima tela :confused: :mrgreen: .inace sam tata nerazveden nazalost jos uvek,a volim vikend druzenja sa mamama razvedenim,nerazvedenim u sustini bitno je samo da su O.K. ljudi(devojke zene) :roll: ,i opet cisto iz moje glupave radoznalosti interesuje me kakva druzenja zelis?I sta pored dece jos VOLIS?
P.S.
Ukoliko zelis da mi odgovoris dacu ti moj mail pa bih tako nastavio druzenje sa tobom
:arrow: spasantic@yahoo.com
P.P.S.
Ruzan sam ,glup,neverovatno dosadan i totalno nezanimljiv............ :oops:


Nisam za kres seme sa ozenjenim glupim, neverovatno dosadnim i totalno nezanimljivim. Upust nisam za kres semu ni sa kim.

Za moje zadovoljstvo je potrebno vise od samog sexa ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top