NUDISTA

Ganfajter

Stara legenda
Poruka
81.228
Neki dan pricam sa drugaricom ovo ono bla bla, izasla iz neke veze nesto i ne interesuje me mnogo
ide prica tako i ona mi kaze kako zadnjih dana ide na nudisticku plazu sa drugaricom u jednom x gradu dza bu.
i u jednom momentu kaze ajde i ti sa nama.....

I ja sam sad u dilemi ne toliko zbog nje nego zbog samog tripa nudisticke plaze i tih akcija tamo
i x misli mi se motaju po glavi.msm sta ako ovo sta ako ono
sta ako mi tamo svi gledaju u penis ?????? kakav je to trip ?
sta ako me startuje neka baba ????
sta ako me startuje neki deda ???? ili baba i deda simulano
sta ako me neko slika pa posle mogu svi da mi vide intimne delove i kazu da sam tamo neki egzibicionista
sta ako se desi erekcija ???
sta ako mi se smeju nudisti sto mi je belo duppe i izvaljuje se da nisam njihov nego pomisle da sam anderkaver spijun ili sta ti ja znam
sta ako se udavim nedo bog pa kazu u novinama udavio se nudista A.R. 30 a ja fakticki i nisam nudista nego sam eto dobio poziv i doso bzv
sta ako mi izgore ti neosuncani delovi
sta ovo sta ono msm sta ako nesto bude kako ne treba kucu sta cu

proklet bio ko mi se rugao !
 
Neki dan pricam sa drugaricom ovo ono bla bla, izasla iz neke veze nesto i ne interesuje me mnogo
ide prica tako i ona mi kaze kako zadnjih dana ide na nudisticku plazu sa drugaricom u jednom x gradu dza bu.
i u jednom momentu kaze ajde i ti sa nama.....

I ja sam sad u dilemi ne toliko zbog nje nego zbog samog tripa nudisticke plaze i tih akcija tamo
i x misli mi se motaju po glavi.msm sta ako ovo sta ako ono
sta ako mi tamo svi gledaju u penis ?????? kakav je to trip ?
sta ako me startuje neka baba ????
sta ako me startuje neki deda ???? ili baba i deda simulano
sta ako me neko slika pa posle mogu svi da mi vide intimne delove i kazu da sam tamo neki egzibicionista
sta ako se desi erekcija ???
sta ako mi se smeju nudisti sto mi je belo duppe i izvaljuje se da nisam njihov nego pomisle da sam anderkaver spijun ili sta ti ja znam
sta ako se udavim nedo bog pa kazu u novinama udavio se nudista A.R. 30 a ja fakticki i nisam nudista nego sam eto dobio poziv i doso bzv
sta ako mi izgore ti neosuncani delovi
sta ovo sta ono msm sta ako nesto bude kako ne treba kucu sta cu

proklet bio ko mi se rugao !

Poštovani,

pročitali smo Vaše pitanje pažljivo i nekoliko puta.
Ne samo za Vašu prijateljicu nego čak ni za Vas nije ovo o čemu pitate.
Naturizam a ne nudizam je nekoliko svetlosnih godina ispred vaše trenutne spoznaje šta su telo i priroda.
Za Vas je RedTube a za Vašu prijateljicu ona stvar.

A ovo što i ove godine seoska studentarija izigrava urologiju po Adi Ciganliji obilaskom dela na samom kraju - a šta da radimo...

- - - - - - - - - -

Poslednje mesto za naturizam je LJiS pre je Dom i Porodica...
Naturisti ne padaju na garderobu i šminku, mi smo sve telesno videli.
Nama je bitna duša ko satanistima
Na šminku ne padamo
 
vi dragi kolega niste dali ni jedan konkretan odgovor
vec samo pokazujete nezainteresovanost i plasirate vlastite stavove.
a obzirom da ste naturalista nudista goloturista kako je vec pravilno smatram da neobjektivno rassudjujete za konkretno pitanje.
dakle potrudite se da pojasnite nesto konkretnije
 
Sasvim druga stvar, pored seoskih studenata nesudjenih urologa što obilaze nudistiki deo da doktorski pomognu ako se nekom sloši,

ali da se ne lažemo taj deo je sa patološkim problemom:
- zloupotrebljavaju ga nastrani
- nema čuvara spasioca
- nema tuševa
- nema toaleta
- nema poštovanja privatnosti koju ne krijemo

Neko se zajebava iz Gradske Uprave...
 
ma ko sto vidis ja vecim delom problem imam sa prakticnim konkretnim pitanjima
to mene interesira

Skineš gaće i sačekaš 10 sekundi
kad vidiš da te niko ne zarezuje 5% rešio si problem

jedino ponavljam ne valja ako si se skinuo u delu kraj ograde sa seoskim urolozima ili si se parkirao kod veselijeg društvanceta gde nema žena
 
vi dragi kolega niste dali ni jedan konkretan odgovor
vec samo pokazujete nezainteresovanost i plasirate vlastite stavove.
a obzirom da ste naturalista nudista goloturista kako je vec pravilno smatram da neobjektivno rassudjujete za konkretno pitanje.
dakle potrudite se da pojasnite nesto konkretnije

Ako pažljivo pročitate moje odgovore možete da zaključite da sa vama razgovara osoba čiji s materijal brisao u pola noći sa foruma
I dalje mi nejasno zašto je uklanjano javno dobro a postavljano uz moju saglasnost pored nezaustavljive volje?
 
ma u slucaju da idem to ce biti sa dve zene
nego sta ti ja znam koji su od kojih. stra me bate treba tamo krv da pane ako krene po zlu
sad si me naplasio sa tim veseljacima
 
Ja bih otisla ako ti je to bas drugarica...I kad bi se skinula pocela bih histericno da se smijem i govorim:"Nisam nudista................:zcepanje::zcepanje::zcepanje:Mislim da bi svima bio zanimljiv.Moras se odluciti..........Ili dza ili bu..............:rotf:
 
ma u slucaju da idem to ce biti sa dve zene
nego sta ti ja znam koji su od kojih. stra me bate treba tamo krv da pane ako krene po zlu
sad si me naplasio sa tim veseljacima

dakle ni N od naturiste više je N od NEJEB
Ne skrnavi svetinju zvanu naturistička plaža
Skrnavitelje rado kamenujemo i gadjamo papučama, parčićima drveta
Rekoh ti lepo mi smo kosatanisti - nama je duša važna
 
Neki dan pricam sa drugaricom ovo ono bla bla, izasla iz neke veze nesto i ne interesuje me mnogo
ide prica tako i ona mi kaze kako zadnjih dana ide na nudisticku plazu sa drugaricom u jednom x gradu dza bu.
i u jednom momentu kaze ajde i ti sa nama.....

I ja sam sad u dilemi ne toliko zbog nje nego zbog samog tripa nudisticke plaze i tih akcija tamo
i x misli mi se motaju po glavi.msm sta ako ovo sta ako ono
sta ako mi tamo svi gledaju u penis ?????? kakav je to trip ?
sta ako me startuje neka baba ????
sta ako me startuje neki deda ???? ili baba i deda simulano
sta ako me neko slika pa posle mogu svi da mi vide intimne delove i kazu da sam tamo neki egzibicionista
sta ako se desi erekcija ???
sta ako mi se smeju nudisti sto mi je belo duppe i izvaljuje se da nisam njihov nego pomisle da sam anderkaver spijun ili sta ti ja znam
sta ako se udavim nedo bog pa kazu u novinama udavio se nudista A.R. 30 a ja fakticki i nisam nudista nego sam eto dobio poziv i doso bzv
sta ako mi izgore ti neosuncani delovi
sta ovo sta ono msm sta ako nesto bude kako ne treba kucu sta cu

proklet bio ko mi se rugao !

*simultano

nemoj ići ipak, odvedi te dve u sobu, ko čovjek.
 
Ja bih otisla ako ti je to bas drugarica...I kad bi se skinula pocela bih histericno da se smijem i govorim:"Nisam nudista................:zcepanje::zcepanje::zcepanje:Mislim da bi svima bio zanimljiv.Moras se odluciti..........Ili dza ili bu..............:rotf:

pa nije meni sad ni jedna drugarica 'bas' drugarica. msm druzimo se i to sve al po definiciji nije bas to samo drugarstvo
problem je druge prirode znaci
naturalizam je meni nepoznata stvar.do sad sam samo naturalisao u sobi a sad je prelomni momenat
ljudimoi kucustacu
 
Ja bih otisla ako ti je to bas drugarica...I kad bi se skinula pocela bih histericno da se smijem i govorim:"Nisam nudista................:zcepanje::zcepanje::zcepanje:Mislim da bi svima bio zanimljiv.Moras se odluciti..........Ili dza ili bu..............:rotf:

Neprirodan kompleks duboko usadjen u detinjstvu
Taj histeričan smeh je posledica nabijenih kompleksa, nezadooljstva svojim telom i seksualnim životom.
ženu koju ne zanima nudistički deo, a kamoli muškarca, ni traktorom ne bi odvukli
Dakle reč je o LIČNOM NEVASPITANJU
a takve verbalno napušavamo kraj ograde
 
dakle ni N od naturiste više je N od NEJEB
Ne skrnavi svetinju zvanu naturistička plaža
Skrnavitelje rado kamenujemo i gadjamo papučama, parčićima drveta
Rekoh ti lepo mi smo kosatanisti - nama je duša važna

e prekardasio si ! obzirom na tvoje konstantno odstupanja i prenaglasen vidno pristrasan stav
zamolicu te najljubaznije kao najveci gospodin eminentni strucnjak na svim poljima svih nauka na svetu da napustis temu dostojanstveno !

ovde se ne radi da li se ja kao buduci naturalista zelim uklopiti u sredinu vec o konkretim problemima koje sam gore i naveo !
 
pa nije meni sad ni jedna drugarica 'bas' drugarica. msm druzimo se i to sve al po definiciji nije bas to samo drugarstvo
problem je druge prirode znaci
naturalizam je meni nepoznata stvar.do sad sam samo naturalisao u sobi a sad je prelomni momenat
ljudimoi kucustacu

h9991283_001.jpg


medicinski, to ti izgleda ovako
a praktično može i tako a može i onako a može i nikako
u svakom slučaju svakako


za nas sataniste samo jedan od delova tela
koristi se se za izlučevine, za celog života možda par puta za radjanje a inače sastavni deo tela kako gospodje tako i seljanke urologa na Adi Ciganliji
 
dileme su to velike
globalno srusiti tabue ili ne ?
a usko gledano konretna pitanja prakticne prirode su vise individualna stvar. msm nekome ce problem biti sta ako ga ujede osa za genitalije a nekome mozda sta ako mu sladoled ispadne tamo gde je neko sedeo do malopre....
 
ja sam prosle nedelje ubedjivala jednu forumasicu da stafali sto nije ponela kupaci, mozemo i na nudisticku plazu, al se nije dala :)

pa ne znam gane sta da ti kazem, moras da odes i probas
ja sam pre mesec dana isla sa dva druga na more
i isli smo na udaljene stene gde je nije komercijalizovana plaza
niko od nas nije nudista, ali smo bez problema bili na stenama gde su bili nudisti
niti ih zagledas u medjunozje, niti ti to uopste privlaci paznju pored onako divnog mora
more, moreee :aha:
 
Pa i na nudističkoj plaži je 99% žemskinja u toplesu...

au bosanske logike...

mogu ti kažem sledeće:

- dobila menzis pa da ne curi po plaži kad već koristi slobodan dan na odmoru
- oblači samo kad ulazi u vodu zbog trave

kao što rekoh dolaze tu i patološki sluačajevi - od nomoskesualaca do prostitutki
to je najveći problem poludivljih ili nesredjenih plaža
 

Back
Top