MAFIA - Trke problem

tiberije

Zainteresovan član
Poruka
340
Kako preci onu glupu trku na pocetku igre ima li neka fora jer na samom pocetku igru sam se iznervirao i resio da sve batalim jel moguce da su ovi likovi stavili misiju ove tezine na pocetku igre, pitam se kako li je tek posle. Pomagajte ljudi
 
To ces morati da predjes uz dosta gubljenja zivaca ali kada predjes pravi uzitak u igranju tek sledi!!!

Sta da ti kazem, pokusaj u prvu krivinu na pocetku da udjes sto blize unutrasnjosti, da sto pre izbijes u vodjstvo i u ovalnu krivinu na sredini staze ne ulazi prebrzo jer ce da te izbaci.

Ja, kada sam posle ponovo prelazio igricu, sam samo ucitao taj save tako da nisam ponovo gubio zivce na toj misiji. :mrgreen:
 
najgori momenat u celoj igrici.... toliko sam kose iskidao uz tu misiju da sam sad celav :)!

Zezam se ali znam da kada sam presao trku... besplatno sam delio floopy diskove sa sacuvanim pozicijama iz igrice po odeljenju!!!! bio sam taaaako popularan.... sto li nisam naplacivao...sad bi sedeo u nekoj vili.....gledao u moj TFT monitor....eh

:) :) :)
 
edit:

Mafia je po meni najbolja igrica ikada napravljena....ima sve sto jedna igra treba da ima,i dobru radnju i kvalitetnu grafiku(tada bila naj) i razradjene likove i veoma je zarazna.
U pravu si kada kazes da nisu trebali tako tezak nivo da stave na pocetku,
imali su dosta prituzbi na taj racun i na njihovom forumu,i dosta igraca batali igricu posle nekoliko pokusaja da je predje.....
velika greska....tek posle trke krece da se razvija radnja i pocinje uzivanje.
Tako da,moj ti je savet da ne odustajes i sigurno ces preci....
Poz.
 
SKRENICU SA TEME MALO,ali da se pohvalim
e davno je to bilo!!!!!

Pa dobro,Ljudi sjecate se zadnje table u Mafiji,kad se hvatas u onom holu sa onim gubavcem sto mu milijun puta spasis zivot pre,ha,naravno da se sjecate.E pa ja sam ga ubio,gore u holu,bez animacije,onako fizicki,sa onim mitraljezom,oduvao ga ja kao muvu.I nakon toga,sta cu kud cu,nemam pojma,vrzmao se onuda,nema izlaza,kopcam sigurno sam negdje pogresio,pa opet ispocetka pa ga opet ubijem,i tako nekih 5 puta,pa sam tek onda provalio da ga treba ubiti animacija,a ne ja.A kako sam se onda te smijao,NEKI BUG U IGRI!!!
 
Ljudi presao sam trke juce od 16 do 19:30, kada sve saberem sigurno mi je trebalo 10-12 sati, kada covek razmisli neke cele igre mogu da se predju za manje vremena. Ali vazno je da je sve gotovo kao i utakmica sa Bosancima, a sad da se koncetrisemo na dalji tok radnje i da se nadamo da nema vise ovako ubitacnih misija.
 
vmarko:
SKRENICU SA TEME MALO,ali da se pohvalim
e davno je to bilo!!!!!

Pa dobro,Ljudi sjecate se zadnje table u Mafiji,kad se hvatas u onom holu sa onim gubavcem sto mu milijun puta spasis zivot pre,ha,naravno da se sjecate.E pa ja sam ga ubio,gore u holu,bez animacije,onako fizicki,sa onim mitraljezom,oduvao ga ja kao muvu.I nakon toga,sta cu kud cu,nemam pojma,vrzmao se onuda,nema izlaza,kopcam sigurno sam negdje pogresio,pa opet ispocetka pa ga opet ubijem,i tako nekih 5 puta,pa sam tek onda provalio da ga treba ubiti animacija,a ne ja.A kako sam se onda te smijao,NEKI BUG U IGRI!!!
Nije nikakav bag,vec si ti ubagovao.
 

Back
Top