Red Hot Chili Peppers

opa, pravi fanovi..a sta kazete na Love rollercoaster, ili jos bolje na Soul to Squeeze?..da ne pricam o stvarima tipa Organic anti beat...love trilogy i sl...a nema sanse da jedni pepersi dodju na jedan exit..ipak su to oni...a live nastupi- preporucujem pogledati live at slane castle, i one improvizacije..pa tek onda komentari..
p.s. tu nema potrebe za nekim drogama, pogubis se i bez toga...
 
Spiritcraft:
Ovo je link na kome mozete potpisati ovu peticiju
www.petitionspot.com/petitions/rhcpserbia
Hocemo pepperse u bg!!!!!
Necemo da nas vise zaobilaze kao da imamo picji trip!!!!
Razglasite svima!!!

Necemo samo u Beogradu! Ne, ne smemo im dozvoliti da nam daju mrvice. Nasa revolucija mora imati jaci odjek. Hocemo sve, odmah! Beograd, Senta, Bojnik, Lebane, Brus, Pancevo city, Zemun konza, Babusnica, Juzice, Loznica, Novi Pazar, jos uvek Pristina... 8-)

Spiritcraft:
Razglasite svima!!!

Slusajte pametne reci ovog revolucionara! Ce je ZIV! 8-)
 
Spiritcraft:
@liza the menace
potpiši ti samo tu peticiju

Cege, kada vide Liza Dennis, ja verujem da ce da odlepe! Moje ime je vrlo zvucno u muzickim krugovima, a moje misljenje bas cene. Kada postpisem, budite sigurni da ova sjajna grupa nece nastupati samo po "vecim" gradovima, vec i lokalnim domovima kulture, skolama. 8-)
 
apache:
Ne znas u kom smislu sam napisala zaj*ebavanje?!
Mislila sam na to da ta pesma nije plod njihove kreativne energije i stvaralackog zanosa, vec porudzbina od strane nekih ljudi koji su trazili saljivu pesmu za nesto kao sto je "b&b"

Steta, da su se sa mnom konsultovali, njihova kreativna energija i stvaralacki zanos bi izasli na povrsinu! 8-)
 

Back
Top