Quake IV

igrao ja... mada nisam naso dobre servere, sve neke leve mape (tako je to kad furas krak)
bolje doom? -napravimo server i peglamo (ne mora da bude dedicated) ali ne znam koji protok je potreban za to. mozda ne treba puno zbok 4 igraca max.
inace igro sam doom u lan-u i do yaya je!
ko je raspolozen nek mi posalje private..
 
ma quake1 je najlegendarnija pucacka igra svih vremena tu se po prvi put mogli nahuskati 2 monstera da se medjusobno kolju(pa to nemoze ni u doomu3!!!)a i 2 je jako dobra ali nema veze sa 1 i 3-koja je multiplayer ko zna kakva je 4 ako je neki doom3 onda zaje.bi
 
Znam samo da Quake 4 koristi Doom-ov engine koji mi se nikada nije dopadao. Sve nekako izgleda plastificirano a ne realno.
Doduse video sam i FEAR pa sam napunio gace koliko je zahtevno (isto doom engine).
Posto imam ATI sumnjam da ce mi ici kako valja :(
 
fear ce bit izahtevniji od dooma ili iste zahtevnosti posto koristi njegov engine???
inace sto se tice kvaliteta grafike doom ima sasvim ok ako dignes rezoluciju i efekte (ako ti i kartica podrzava sve efekte koji postoje)
Mene je ubedljivo najvise nervirao asfalt u nfsug2. Kao da vozim po nekom staklu ili plastici koja se presijava i mozda prvi put dosada sam u nekoj igrici smanjivao efekte ne zbog zahtevnosti vec zato sto mi je izgledalo goroozno.
 

Back
Top