Momci GLAVU gore!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dlakava_Strvina

Ističe se
Banovan
Poruka
2.942
Kelner daj tri piva...
Opšte je poznato da su mnoge državne tajne i mnoge bitke izgubljene ili dobijene zahvaljujuci pi.kopacenicima koji umesto da samo odrade posao sa fufom, počnu da prde kako su oni ovo ili ono ili kako će da urade ovo ili ono...
Takodje je poznato da muškarac na muškarca neće krenuti tek tako sem ako opet neki pi.kopacenik pod uticajem svoje fufe ne uradi kako mu je ona rekla...
Ako se to ne uradi onda nema "nagrade".
Dakle one nama manipulišu jednim jedinim organom.
Za razliku od njih nama je lakše - masturbacija iliti šamaranje majmuna.
Kod njih to već ima neke veze sa hormonima ...

Kelner drugu turu, aj vidi koliko nas sad došlo pa izbroj...
Mnogo se one uznemire kad se na LJiS postavi tema KOME JE POTREBNIJE?
Brzo upropaste sa glupim komentarima a onda urednica zakljuca pod nekim trapavim izgovorom da se ne bi saznala ISTINA! :lol:
U stvari treba nam svima ...

Kada je nama frka onda one to zovu - seksualno uznemiravanje, silovanje, mi mianijaci...
Kada je njima frka onda nas nazivaju pederima, nesposobnima, evnusima itd...
Prosto - da skačemo na njih samo kada se njima prohte...
A ženska prava mu dodju kao da i dalje sve da radimo po njihovom samo bez "one obaveze"...

Tuga.jpg


Kelner ajde treću turu, za celu kafanu pošto je forum kao kafić a teme kao muzika...
Forumaši su kao alkoholičari, urednik je kao kelner...

I tako ti ja prijatelju moj sad kažem - ZAŠTO BI MAJMUN BIO PAMETNIJI?
E, u tom čuču grmi zec!
DAO JOJ GA PO ČEŽNJI! To majmune, to rodjače!
Mesec dana bez, ali SVI, pa da vidiš kako bi nas slušale! :lol:
Nemo' neko da je prekršio MUŠKI DOGOVOR pa dofatio tudju ženu inače će imati posla sa Dlakavim!
Pa dragi evo ti kafica, pa doručak sam ti spremila da ne ideš gladan na posao, vidi što sam ti opeglala košulju - nigde nije pregorela i svi dugmići tu... A kupila sam ti i nove gaće... Ma kakve drugarice i mama i telefonski računi?
Samo si mi ti bitan...

Kelner dokle bre bviše da zovem?
 
...а коју главу горе? :mrgreen::wink:
...ма длакави...то је опште-позната ствар...само то неко схвати раније...неко касније (зависи на кога налетиш :wink: ). Зато ми и нису јасне теме типа..."женске манипулације ваџајном" и сл.

Значи само се треба поставити, а опет треба остати џентлмен...не злоупотребљавати то...aко јој треба...задовољиш је...чак и ако ти није до тога.
 
Ljuba82:
...а коју главу горе? :mrgreen::wink:
...ма длакави...то је опште-позната ствар...само то неко схвати раније...неко касније (зависи на кога налетиш :wink: ). Зато ми и нису јасне теме типа..."женске манипулације ваџајном" и сл.

Значи само се треба поставити, а опет треба остати џентлмен...не злоупотребљавати то...aко јој треба...задовољиш је...чак и ако ти није до тога.

Slažem se da je to stvar iskustva.
Ja ovo napisao iz više razloga -
1) da se ne ponavljaju pitanja
2) MAJMUN SE SETIO!
 
Dlakava_Strvina:
Slažem se da je to stvar iskustva.
Ja ovo napisao iz više razloga -
1) da se ne ponavljaju pitanja
2) MAJMUN SE SETIO!

Верујем да јесте ствар искуства...то ти боље знаш...али и случаја...можда и (не)среће...

...налетиш у 16-ој на незаситу (у ствари мислиш да је то), када само желиш да га уваљаш негде и мислиш да је то награда, па онда касније још једну, па још једну...
...а онда после неког времена...еееееееееееј...туп по глави...па скапираш. Али ебга...такво мишљење је укорењено...
...а опет сам сигуран да су рибе те које су на губитку...без обзира на манипулације...зато и мислим да не треба форсирати ту конфронтацију (па чак и типа Мајмун се сетио)...значи кад је њој фрка...пружаш све...и очекујеш исто наравно. Па ако ти не одговара...лепо кажеш здраво, довиђења...и нађеш другу, бар их има.
 
ja te ne podnosim zbog nekog komentara koji me je targetovao....shto opovrgava to da sam vodjen nekom fufom....a ovo ostalo shta ja znam....nisam preterani ljubitelj alkohola....meni pajp i jabuq....pa da pljunem i pojas zadenem
 
snoshaj efendija:
Ma najjace da moze tako. Pusti je bez kite 15 dana i ima da se mrse postari, vodoinstalateri, sef na poslu, kurir na poslu....

Pa ja sam napomenuo da SVI redom moramo, MUŠKI DOGOVOR!
Pročitaj...
Jel si gledao onaj film (glupa francuska komedija) gde su kao sipali nešto u vodu pa se ni jednom muškarcu nije dizao mesec dana. Medjutim, pročulo se za neku pijanduru na brodiću, koji u životu nije pio vodu...

 
sinnke:
Nije to strasno. Seti se vojske. Pet meseci nije puno ako ga drkas jednom nedeljno to je nekih 20 drkanja. Prihvatljivo cak i ako se podupla na 40 drkanja.

Hm...
Kad se setim...
Pa ništa uobičajeno - navaljuju na zagorele vojnike zbog "kres šeme".
Dvoje su se tako uzeli.
(smešno, ali moj drug jeste)
Pišem pismo devojci u vojsci...
 
e, dlakavi to bi ih naucilo pameti.......ili bi pocele da puse pa im onda nismo ni potrebni?

ma pusti mene, ja sam ionako u frci.......ovaj pticiji grip poceo da utice na dewojke i nas socijalni zivot....


......nece vise da puse patku......
 
Dlakava_Strvina:
Hm...
Kad se setim...
Pa ništa uobičajeno - navaljuju na zagorele vojnike zbog "kres šeme".
Dvoje su se tako uzeli.
(smešno, ali moj drug jeste)
Pišem pismo devojci u vojsci...

Хехехе...другар се скинуо скоро...био у бившем приштинском корпусу...сад су код Крушевца ваљда стационирани. Елем...од како се војска после '99-е вратила у те старе касарне (код Крушевца)...нагло се повећао наталитет у оближњем селу. :lol:
 
lol strvino bas si odabrao adekvatan nik. svaka cast.
meni tvoje narucivanje tura deluje kao potez ocajnika. da ti umes da radis to o cemu pises, i da radis redovno, ne bi "timario delfina" i postavljao teme. manje pricaj vise se posveti. hormone imate i vi, dragi muskarci, tako da ne divljaju samo nama, sto si ovim pisanjem i dokazao.
 
Cinjenica je da muskarcima nije vazan nivo hormona u krvi. Ne utice na njih u toj meri da postanu zagrizavi nedojebaci. Sto kod zena vec nije slucaj;)


Slazem se sa Dlakom. Imala sam prilike da vidim svojim ocima kako jedna zena "cuca" svoga muza.....
 
Struja:
lol strvino bas si odabrao adekvatan nik. svaka cast.
meni tvoje narucivanje tura deluje kao potez ocajnika. da ti umes da radis to o cemu pises, i da radis redovno, ne bi "timario delfina" i postavljao teme. manje pricaj vise se posveti. hormone imate i vi, dragi muskarci, tako da ne divljaju samo nama, sto si ovim pisanjem i dokazao.


Ovo sa "pivom" i celom pričom... Paaa...
Inspiracija je potekla od slike. Dalje sam upetljao par tema skorašnjih. I nastade kafanska priča.
Ništa se mi ne razlikujemo od životinjki. Uh! Sad će "kreacionisti" da navale... Uostalom, neka probaju imam 3 posta spremna 4.-ti u pripremi...

Dalje, oćeš da kažeš da svi koji pišu po Krstarici delju delfina tj ništa ne ...?
Aaaaa!
Ovo je za disciplinsku....

:wink:
 
Dlakava_Strvina:
Hm...
Kad se setim...
Pa ništa uobičajeno - navaljuju na zagorele vojnike zbog "kres šeme".
Dvoje su se tako uzeli.
(smešno, ali moj drug jeste)
Pišem pismo devojci u vojsci...

Pusti ti to. Cura i vojska kod emotivnih je sranje. One cu cesto ostavljale vojnike u toku vojske, kod mene je bilo i onih koji su se na strazi ubili zbog cure. I onda zene dobrodusne. Mislim jesu ovi idioti sto su se ubili ali i ove to naprave zato sto je tada najveca patnja za njima.:D
 
sinnke:
Pusti ti to. Cura i vojska kod emotivnih je sranje. One cu cesto ostavljale vojnike u toku vojske, kod mene je bilo i onih koji su se na strazi ubili zbog cure. I onda zene dobrodusne. Mislim jesu ovi idioti sto su se ubili ali i ove to naprave zato sto je tada najveca patnja za njima.:D

Valjda su utvrdili da mogu da izdrže 9 meseci pa nam skratili vojni rok?
Pa još ukinuli hranu (rani sina pak u vojsku šalji) da češće idemo kućama?

Sad ozbiljno:
Slušaj, ja sam uvek tvrdio da muško treba da ode posle 25-te godine u askaru.
Zbog zrelosti.
I Dlakavi je nekad patio za nekom nezrelom šmirzlom.
Nije znala šta propušta!
A ja patio ko patofna...
 
Dlakava_Strvina:

Valjda su utvrdili da mogu da izdrže 9 meseci pa nam skratili vojni rok?
Pa još ukinuli hranu (rani sina pak u vojsku šalji) da češće idemo kućama?

Sad ozbiljno:
Slušaj, ja sam uvek tvrdio da muško treba da ode posle 25-te godine u askaru.
Zbog zrelosti.
I Dlakavi je nekad patio za nekom nezrelom šmirzlom.
Nije znala šta propušta!
A ja patio ko patofna...

Pa to je to.
Nemos pilom ko sikirom.
 
Dlakava_Strvina:
Kelner daj tri piva...
Opšte je poznato da su mnoge državne tajne i mnoge bitke izgubljene ili dobijene zahvaljujuci pi.kopacenicima koji umesto da samo odrade posao sa fufom, počnu da prde kako su oni ovo ili ono ili kako će da urade ovo ili ono...
Takodje je poznato da muškarac na muškarca neće krenuti tek tako sem ako opet neki pi.kopacenik pod uticajem svoje fufe ne uradi kako mu je ona rekla...
Ako se to ne uradi onda nema "nagrade".
Dakle one nama manipulišu jednim jedinim organom.

Kelner dokle bre bviše da zovem?
Zar si morao toliko da natrtljaš o tome i popiješ bure piva? :shock:
Da si razmišljao ženskim mozgom :-D samo bi otpjevušio ono što ja tebi sada pjevušim:
"vaginalna manipulacija..." :-)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top