ФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2018 / 2019

Da li je prvenstvo reseno na +14 za Crvenu Zvezdu?

  • Da, za nase uslove to je nenadoknadiva prednost.

    glasova: 5 55,6%
  • Ne, poraz u derbiju i jedan kiks ponovo otvaraju trku.

    glasova: 4 44,4%

  • Ukupno glasova
    9
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
CNv7-BnUsAAqOZ-.jpg


Gotovo.
 
Mislim da jeste... nema gdje nije igrao... branio je za BiH par utakmica... ali je valjda na fb kačio slike Ratka Mladića ili tako nekoga, pa ga je dio navijača vrijeđao u NP, dio ga je valjda branio... tako nešto...

To je taj pročitao sam u nekim novinama da je sklon sukobima sa navijačima. To za Mladića je tačno da se sukobio sa Torcidom zbog podrške đeneralu. Ne znam zašto se kačio sa Firmom samo.
 
Човић: Није искључено да ћу се кандидовати за председника ФК Црвена звезда

Председник Кошаркашког клуба и члан Управног одбора Фудбалског клуба Црвена звезда Небојша Човић изјавио је да није искључено да ће се кандидовати за председника ФК Црвена звезда.

Човић је рекао да му његови досадашњи резултати у спорту дају за право да сматра да је способан за функцију председника Звездиног фудбалског клуба.


http://www.rts.rs/page/sport/ci/sto...дидовати+за+председника+ФК+Црвена+звезда.html
 
Шта сам (ноћас) пропустио? :lol:

Sta bi sa Rajkom?Pa pre 3 dana je pevao kako ce da ode tek kad Zvezda uzme titulu..

Тако је и брат Пантела Интелектуале причао да ће до краја свог живота играти у (вољеној) Звезди, па је у року од 2 дана постао члан берлинске Херте! :super:

Polako, zviždaće njemu i Škoti...

Тај Паркер је оперисан од фудбала! Како ли је тај балван играо у Енглеској, Боже драги... :eek: Још има образа да каже како је против Каирата био најбољи на терену!!! :dash:

Sve ekipe koje izadju protiv vecitih sa bunkerom i taktikom ko predje pola da mu umre keva mars napolje iz lige. Umesto da ti igraci dokazu prvenstveno sami sebi da mogu protiv najboljih oni ulaze u utakmicu sa luzerskim mentalitetom i zeljom da se ne obrukaju. Igras kuci i na poluvremenu imas 33% poseda lopte? Ja to ne mogu da razumem. Pa majku mu makar pokusaj da napravis nesto u napadu iako si slabiji, ali pokusaj. Ovakve ekipe mi nikada nece biti jasne kao ni njihovi treneri.

:tick::tick::tick:

Grobari, vi izgleda ove sezone više Zvezdu gledate...

Deja vu. :lol:

Zvezda pronašla zamenu za Rajkovića, stigao Supić

Crvena zvezda će u poslednjem danu prelaznog roka realizovati još jedan transfer, pošto je posle Slavoljuba Srnića uspostavljen dogovor i oko angažovanja 33-godišnjeg golmana Nemanje Supića.

... branio je za BiH par utakmica... ...

Јао, шта ће нам он??? Страшно конфликтан, истрипован лик! :ljutko: Играо је 8 пута за Б&Х.
 
Tužna vest za sve zvezdaše: Umro Mile Srbin!

Čuveni navijač Crvene zvezde preminuo danas u Beogradu posle duge i teške bolesti

Tužna vest za Crvenu zvezdu i sve navijače tog kluba. Miodrag Milosavljević, poznatiji kao Mile Srbin, umro je danas u Beogradu posle duge i teške bolesti.

Mile Srbin je bio jedna od decenijskih maskota Crvene zvezde, a o njegovoj ljubavi prema crveno-beloj boji i dalje se priča naslednicima. Sa Crvenom zvezdom je obišao kompletnu planetu, a još pre nekoliko godina je obećao da će posle njegove smrti stan u kojem je živeo pripasti klubu za koji je živeo.

On je preminuo u 92.godini života. Već nekoliko meseci je bio nepokretan, ali je izjavljivao da želi da bude svedok još jednog osvojenog prvenstva crveno-belih.

http://www.mozzartsport.com/vesti/tuzna-vest-za-sve-zvezdase-umro-mile-srbin/114009

Intervju od marta od kako je pao u postelju.

http://www.24sata.rs/dok-zvezda-sla...okretan-sa-samo-jednom-zeljom-foto-video/5762

Nek mu je vecna slava.
 
Pozdrav svima!

U subotu ce derbi,a kao da nece.

Nema ni onog zara,ni one atmosfere napete,uzavrele....na sta smo spali... :(

Nije ni cudo,kad ja ne znam ni pola igraca koji igraju za Zvezdu...

:eek:
Šta si ti pratio,Radnik iz Surdulice??

- - - - - - - - - -


Sreća pa imamo 4 igrača koji mogu da igraju na toj poziciji.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top