Promocija zdravih stilova zivota

AlyonA

Aktivan član
Poruka
1.180
Naravno,ne radi se o hrani.
Kad god nekome izgovorim to(naslov) pita me da li jedem dovoljno zdrave hrane,i deli mi savete gde su najbolje prodavnice.
Uzas!
Elem,radi se o promociji zastite za mlade i uopsteno savetovaliste za tinejdzere.
Secam se kad su objavili procenat ljudi zarazenih sidom u Srbiji da sam umalo pala sa stolice.
Pa,ono,pitanje je,jel ucestvujete vi ljudi u nekoj takvoj organizaciji?
Kako je?
Jel mislite da je zaista moguce pomoci?
Ja mislim da jeste.
Zivimo u takvom vremenu gde je pomoc neophodna.

P.S.Ako je neko na forumu clan Jazasa ili centra E8,nek mi se javi na private,...imam par pitanja vezana za uclanjenje.Hvala najlepse unapred!!!
 
mislim, onaj ko ne mozhe da skonta da mu treba kurton kad se kurtonishe s makar kim, ko ne mozhe da skonta da mu isto treba kad se prca u bulju, i ko ne mozhe da skonta da ne treba da se fixa vecj korishcjenom iglom......... tom nikakav jazas ne mo'sh pomocji (:
 
l
Keeper:
mislim, onaj ko ne mozhe da skonta da mu treba kurton kad se kurtonishe s makar kim, ko ne mozhe da skonta da mu isto treba kad se prca u bulju, i ko ne mozhe da skonta da ne treba da se fixa vecj korishcjenom iglom......... tom nikakav jazas ne mo'sh pomocji (:
Shto je najgore to je sve istina,i shto se mene tiche 90% zarazenih ne bi trebalo ni da dobiju pomotj...onih 10% su oni koji su nesvesnim sluchajem dobili tu gadnu boljku.
 
Pa i narkosi nezdravo zive, tako da su i oni u ovoj prici. Mada kolko god Keeper da je u pravu, ja se pitam kolko je nasha unutrasnjost obrazovana po ovom pitanju. A mislim da nije. Ko u BG-u ne zna za sidu, kurtone, drogu i sl, taj mora da je ziveo pod kamenom. Tako da paradiranje JAZAS-a svake godine istom rutom po BG-u nema nekog smisla. S druge strane nisam nesto primetio da se zavlace po selima :roll:
 
lupatoru, ne boj se za nashu unutrashnjost..... shta mislish koliko negde tamo u selu kod Babinog Potoka ima sluchajeva narkomana, hiv pozitivnih, homoseksualaca, prostitutki, i ostalih kritichnih (:
tako da...... jedino im preti opasnost da ovce, koze, krave i ostala stoka ne dobije HIV, e onda ih treba obrazovati pre nego shto stupe da ih obradjuju ;p
 

Back
Top