VEČITI PROBLEM

Dlakava_Strvina

Ističe se
Banovan
Poruka
2.942
Vidite, baš sam nešto malo razmišljao pa ko rekoh da probamo da odgonetnemo...
Kako godine prolaze žena postaje sve slobodnija pa otvoreno traži...
Sa druge strane kod muškarca prolazi želja i baš ga briga...

Kad će ribe da shvate da ONO treba raditi kad mi želimo?
 
Dlakava_Strvina:
Vidite, baš sam nešto malo razmišljao pa ko rekoh da probamo da odgonetnemo...
Kako godine prolaze žena postaje sve slobodnija pa otvoreno traži...
Sa druge strane kod muškarca prolazi želja i baš ga briga...

Kad će ribe da shvate da ONO treba raditi kad mi želimo?

.........he he he.....evo dajem svoj glas podrške...........
 
...да цитирам Блонди (немој да ме тужиш за ауторска права:wink: )...све ово звучи тако сурово...и истинито.

Али нема везе...сад сам у узлазној фази...почињу да капирају. :wink:

blondi:
pa znas kako je kad su mladi i besni oni ne bi cekali nikako i na taj nacin upropaste sve snove princeza o pravoj ljubavi e onda se situacija okrene pa princeze odrastu i shvate koliko je sex bitan i ne cekaju vise a njima se ceka jer su sad u dobi kad bi mogli i da vole 8)

e najbolje je razdoblje kad se poklope interesi: a to je od 30 - 40 godine (tada niko ne ceka nikoga) jer pre toga zene veruju u ljubavne bajke dok njihov petao ne moze da doceka da svane a posle toga oni vise ne mogu da yebu ali zato mogu da vole :lol:
 
hehehhehehehe
nikad verovatno!!!!!!
mi nismo robovi!!!ako hoces da se istreses ti ga onda otresi u wc solji!!!
I za ONO treba imati stila i raditi sa stilom a ne vecito polemisati ko koga gde i kada!!!!
 
marlon:
Sad ce da te optuze da si muska sovinisticka svinja. A nesto i nisam primetio da se mladje ustezu da traze. :lol:

...да, да...неке се не устежу...увек је тога било, али за старије је готово могуће извршити генерализацију.
 
nerazumem zasto se ovde svi trpaju u isti kos???
pazi te bre ljudi nisu svi ili sve iste!!!!ima i losih,i dobrih i premazanih i one sa govorno manom koje neznaju da kazu ne,ima i onih koje te ne hebu ni dva posto!!!A i ne vidim sta je tu lose ako ja moram da cinim prvi korak???Ti kad bi imao muda mozda bi i ucini!!!To sto je zbog razno raznih siljokurana zenama dokurcilo da cekaju pa stvar uzele u svoje ruke nije njihova greska!!!ja necu da mi mladost prolazi cekajuci na nekog!!!Upamtite jednu stvar

VREMENA SE MENJAJU tako je svuda ne samo kod nas i boriti se sa tim je isto sto i borba sa vetrenjacama!!!!
 
Dlakava_Strvina:
Vidite, baš sam nešto malo razmišljao pa ko rekoh da probamo da odgonetnemo...
Kako godine prolaze žena postaje sve slobodnija pa otvoreno traži...
Sa druge strane kod muškarca prolazi želja i baš ga briga...

Kad će ribe da shvate da ONO treba raditi kad mi želimo?

.........uvek bude vođenje ljubavi sa stilom i bajno i strasno....ali kada se stvari razgolite izgleda upravo ovako...
 
losa_mala:
nerazumem zasto se ovde svi trpaju u isti kos???
pazi te bre ljudi nisu svi ili sve iste!!!!ima i losih,i dobrih i premazanih i one sa govorno manom koje neznaju da kazu ne,ima i onih koje te ne hebu ni dva posto!!!A i ne vidim sta je tu lose ako ja moram da cinim prvi korak???Ti kad bi imao muda mozda bi i ucini!!!To sto je zbog razno raznih siljokurana zenama dokurcilo da cekaju pa stvar uzele u svoje ruke nije njihova greska!!!ja necu da mi mladost prolazi cekajuci na nekog!!!Upamtite jednu stvar

VREMENA SE MENJAJU tako je svuda ne samo kod nas i boriti se sa tim je isto sto i borba sa vetrenjacama!!!!

Nemoj da se nerviras od ranog jutra. Svako normalan zna da svi nisu isti, i zene i muskarci. Mala je zajebancija od teme da se nekima digne pritisak, a nekima nesto drugo :lol:
 
Dlakava_Strvina:
Vidite, baš sam nešto malo razmišljao pa ko rekoh da probamo da odgonetnemo...
Kako godine prolaze žena postaje sve slobodnija pa otvoreno traži...
Sa druge strane kod muškarca prolazi želja i baš ga briga...

Kad će ribe da shvate da ONO treba raditi kad mi želimo?


Pa kad se svet bude vrteo oko vas, mi ćemo raditi ONO samo kad vi hoćete. Ali pošto je situacija malo drugačija, ONO radimo kad mi hoćemo.
 
Vama se malo zavrtelo u glavi od tog vrtenja oko vas.
Ko kome smesti? Ja bih rekao fizicki - mi vama, psihicki - vi nama.
****, jos da me neko ubedi da mi muskarci vise volimo seks od vas zena, i da lepo odem u jedan manastir, pa Bog da me vidi. Bukvalno.
 
marlon:
Nemoj da se nerviras od ranog jutra. Svako normalan zna da svi nisu isti, i zene i muskarci. Mala je zajebancija od teme da se nekima digne pritisak, a nekima nesto drugo :lol:

ma meni se dize tenzija nemam pljugice,napolju lije kao iz kabla,i kolima da odem nista ne bi napravila svi otvaraju ovde posle 10h!neradnici boziji!!!!!

i vise mi je muka da samo prepucavanja na ovom forumu citam vise niko ne pise nista normalno vec svi gledaju gde da se istresu!!!
 
šta je sada bilo?
ne diže ti se kao pre pa ti žena kriva...

ne znam, mislim da je glavni problem u tome što muškarci kako stare i gube svoju seksualnu sposobnost pronalaze svaki mogući izgovor da bi izbegli sex

neće ljudi da rade... treba se tu znojiti!!!
ma fuy
 
Dlakava_Strvina:
Vidite, baš sam nešto malo razmišljao pa ko rekoh da probamo da odgonetnemo...
Kako godine prolaze žena postaje sve slobodnija pa otvoreno traži...
Sa druge strane kod muškarca prolazi želja i baš ga briga...

Kad će ribe da shvate da ONO treba raditi kad mi želimo?


Imas jednu sustinsku gresku u postavci topica. Znas kako kaze nas pametan srpski narod. "Bez starca nema udarca" :lol: :lol: :lol:
 
Ljuba82:
...да цитирам Блонди (немој да ме тужиш за ауторска права:wink: )...све ово звучи тако сурово...и истинито.

Али нема везе...сад сам у узлазној фази...почињу да капирају. :wink:

Citat:
Original postavio blondi
pa znas kako je kad su mladi i besni oni ne bi cekali nikako i na taj nacin upropaste sve snove princeza o pravoj ljubavi e onda se situacija okrene pa princeze odrastu i shvate koliko je sex bitan i ne cekaju vise a njima se ceka jer su sad u dobi kad bi mogli i da vole 8)

e najbolje je razdoblje kad se poklope interesi: a to je od 30 - 40 godine (tada niko ne ceka nikoga) jer pre toga zene veruju u ljubavne bajke dok njihov petao ne moze da doceka da svane a posle toga oni vise ne mogu da yebu ali zato mogu da vole :lol:
hvala za citat, bar ne moram da se ponavljam 8)
mada mi se ova tema cini kao plagijat mog posta naravno okrenut u korist muskog roda :lol:
 
NatasaNatasa:
Pa kad se svet bude vrteo oko vas, mi ćemo raditi ONO samo kad vi hoćete. Ali pošto je situacija malo drugačija, ONO radimo kad mi hoćemo.

...страшно...које размишљање :shock: ...уз то и нетачно.:lol:

...а јеси ли ти чула за израз...санкције на киту? :lol:
 
McMillan:
Vama se malo zavrtelo u glavi od tog vrtenja oko vas.
Ko kome smesti? Ja bih rekao fizicki - mi vama, psihicki - vi nama.
****, jos da me neko ubedi da mi muskarci vise volimo seks od vas zena, i da lepo odem u jedan manastir, pa Bog da me vidi. Bukvalno.


Ne mora niko da te ubedjuje .... činjenica je da vi muški samo više pričate o sexu ... a ja mislim da ga podjedanko volimo ... ;)
 

Back
Top