Moj nachin

ogledalce

Početnik
Poruka
10
Ja sam primetila da zvezde nekretnice sa nekom natalnom planetom u konukciji, takodje mogu reci mnogo o samoj planeti i njenom uticaju, praktikujem direkcije i one takodje mogu dosta pomoci pri obajsnjenju doticne osobe, i vrlo je bitno da da se zna kada osoba menja mesto rodjenja, recimo preseljenje, na neko odredjeno ili neodredjeno vreme jer se u tom slucaju stvari potpuno menjaju u licnom horoskopu.Pozdrav i hvala...
 
Ako ti nije tesko pokazi na nekom primeru svoj metod rada i sta se to menja, ja koliko znam moze da se promeni na primer horoskop solarnog povratka, a ovaj natalni ne, on je isti.
 
Evo mene, pozdravljam Vas sve koje zanima ono sto ja znam iz iskustva jer se astrologijom zanimam vec 15 godina,iz jednog vaznog razloga a taj razlog sam bila ja sama.Zapravo htela sam da upoznam prvo sebe pa tek onda druge ljude, i veoma mi je pomoglo u nekom mom daljem zivotu , u kontaktu sa ljudima jer ne zaboravite, astrologija moze biti na neki nacin i filozofija zivota.
Dakle kada se vase planete pomere za 1 stepen-1 godina za onoliko godina koliko imate i koliko cete ih dalje imati , za svo to vreme vase planete dolaze u kontakt sa nekim zvezdama stajachicama,nekretnicama, i to zapravo oznacava sadejstvo te dve planete koje govore mnogo vise i drugacije, nego li sama natalna palneta. Da bih vam izvela neki primer morala bih da znam vas horoskop. Pozdravljam Vas do sledeceg dolaska.
 

Back
Top