Mythbusters

d1

Domaćin
Banovan
Poruka
4.406
verujem svi znaju sta je... daklem...

mrshave devojke imaju vise sexa (tj od sexa se smrsha) - ?
ciganke teraju maler - ?
vece = bolje - busted
duze = bolje - busted
postoji g-tacka - tacno

postavite i vi neki mit ili diskutujte o koJem
 
Ma ko yebe mitove! Sad bih ja kao trebao da se orjentisem u sexu prema mitovima...nema sanse.
Od svih mitova najvise volim starogrcke mitove.
I volim devojke koje imaju malo jace dupe...ne veliko...nego onako...kao sto je gazdaricino...hehehehe! Sto bi Jenny rekla...real american round ass.
Sve to moze a i ne mora.Mogu da zazmurim i na male sise,ako su dupe i sise dobre.ZAto za mene ne postoje mitovi.
Osim ovaj sa cigankama...ne znam...nisam ***** nijednu ciganku.:)
Ima ono ...da se punije (opet ne debele) ribe bolje yebu od ostalih.Hmhmhmh ...jos uvek utvrdjujem,mada indicira.Vise se daju...mislim daje to prava formulacija.
 
Kiss_me:
ruzne devojke se vise trude u sexu... mislim ovo kad sam cula mi stvarno bilo :?

Mozda je to i tacno....Ruzna devojka, koja je toga svesna, ce na sve nacine pokusati da svoje nedostatke kompenzuje nekim drugim stvarima (npr. time da je dobra u sexu). Jer svaka osoba zeli da se dopadne svom partneru, pa ako ne moze to da postigne fizickim izgledom, onda ce naci drugi nacin. Dok, sa druge strane, lepa devojka, koja je mozda i suvise svesna svoje privlacnosti, smatrace dovoljnim i samu cinjenicu da je tu i da taj muskarac ima sansu da bude sa njom i nece se mnogo truditi.Necu sve da svrstavam u dve grupe: ruzna, a dobra u sexu i lepa a losa, to bi bilo skroz banalno. Naravno da postoji mnogo razlicitih slucajeva, ali nekako sam vrlo cesto nailazila na primere ova dva slucaja.
 

Back
Top