velicina penisa

Dlakava_Strvina:

Veliki penis odvlači puno krvi iz mozga.
Moždane ćelije ostaju bez kiseonika i izumiru.
Vlasnik je prirodno ...
Hehehe
Inače JUNAČINO, pao bi u nesvest da ti je toliki!
Kako mali laaaažeeee
:lol:


Pa gde si video da crnac padne u nesvest:lol: .A i ovi nasi beli pa ne padaju:wink: .Naucno je dokazano da ljudi sa velikim pisama brze umiru i to uglavnom od srca.
 
Dlakava_Strvina:
Sve što raste htelo bi da raste
Neka raste i treba da rasteee

Sve je stalo samo deci rasteee
Sve je stalo samo deci rasteee

(preuzeto iz časopisa BRE!)


Razgovaraju dve Ciganke:
C1: Šta je to PENIS?
C2: A gde si to čula?
C1: Pa u novine...
C2: Eeee PENIS to ti je isto što i **** samo MNOOOGO MANJE!



hahahahahahahahahaha .........:))))
 
AntunTun:
mengele bash poznaje anatomiju.....mora chovek jbga....kako tje da menja boje ochiju crncima ako ne poznaje anatomiju....e mosh da mi zavrshish nekog ciklonab....treba mi za neko zezanje na koncertu zdravka cholitja

Ma mis'im ovo ono, barte, brate... nema problema, kes, kolica, smekerica.
I fudbalica.

Samo je problem sto za mene koncert Z.C.-a ne bi bio zezanje vec prava prilika da se eliminise masa beskorisnih. Najbolje je pustiti gas, recimo neso na bazi HCL sto prozdire pluca.

I dok veseli majmuncici budu skakali u vis od srece sto je scenski nastup obogatio i dim, proslavljace ujedno i kraj svojih bednih zivota.

Ha ha ha ha ha ha ha ha ...
 
Znaci ne me mogu da verujem!!! Ja juce ili prekjuce razmisljam i padne mi na pamet da vec neko vreme nije bila tema o VELICINI!
I evo sta se desi.
Ova danasnja omladina tj. tinejdzeri,mucenice izgleda da nemaju gde da se informisu.Ja bre kad sam imao 12-13 godina dobio sam knjigu,ne mogu da se setim kako se zvala.Ali bila je jako popularna u Americi.I u njoj je sve pisalo o mentalnom i fizickom razvoju jednog tinejdzera.Od mozga do kurtza.
 
PLESsitnihDEMONA:
Znaci ne me mogu da verujem!!! Ja juce ili prekjuce razmisljam i padne mi na pamet da vec neko vreme nije bila tema o VELICINI!
I evo sta se desi.
Ova danasnja omladina tj. tinejdzeri,mucenice izgleda da nemaju gde da se informisu.Ja bre kad sam imao 12-13 godina dobio sam knjigu,ne mogu da se setim kako se zvala.Ali bila je jako popularna u Americi.I u njoj je sve pisalo o mentalnom i fizickom razvoju jednog tinejdzera.Od mozga do kurtza.

Pa ne zive svi u Americi ;)
Posalji im koji primerak :D
 
Kiss_me:
Pa ne zive svi u Americi ;)
Posalji im koji primerak :D
Ma knjiga je prevedena i kod nas! Samo mame i tate nemaju mudda da kupe deci takvu knjigu,pa neki moraju da se raspituju kojekude ili da ostanu sexulano neobazovani. Ja sam imao "srecu" da su meni kupili.
Nikako ne mogu da se setim kako se zove.Imam je jos ali mi je u drugoj gajbi.
 
PLESsitnihDEMONA:
Ma knjiga je prevedena i kod nas! Samo mame i tate nemaju mudda da kupe deci takvu knjigu,pa neki moraju da se raspituju kojekude ili da ostanu sexulano neobazovani. Ja sam imao "srecu" da su meni kupili.
Nikako ne mogu da se setim kako se zove.Imam je jos ali mi je u drugoj gajbi.


lepo si rekao ljudi i dalje imaju tabu prema takvim stvarima zato i dolazi do pometnje sutra dan!mozda je i bolje sto je momak ovde pitao zamislite da pita drugare po skoli pa da ga jadan naj..e znate vec kako to moze da se iskomplikuje kasnije!!!!
 
Lepo i pametno od tvojih roditelja. Znas da su na Balkanu ipak "balkanska pravila" pa i u sexualnom vaspitanju mladih.
Mada, sve vise klinci imaju pravih informacija i dobrih naciina da dodju do njih.
 
патриота:
Zanima me do koje godine raste penis,i koja je najveca,najmanja i prosecna velicina istog ( u erekciji i u opustenom stanju) ?
To ti raste sa stepenom patriotizma? Ma ne, nije itna veličina ako nije funkcionalna. Ako si ti dovoljno potentan, i ako ima čvrstinu, šta se sekiraš, kada može riba da se zadovolji jezikom i prstom, i da dostigne organizam, onda ćeš i ti.
Mengele je rekao sve ostalo, samo što manje budeš se opterećivao, imaćeš bolji sexualni life.
 
Da, to bi moglo tako da funkcionise, kada mnogi muskarci ne bi bili toliko optereceni velicinom...
Sto iz sopstvenog, sto iz tudjih iskustava, mogu da kazem da je znatan broj muskaraca kojima samopouzdanje zavisi od velicine polnog organa... Iliti, sto je veca kita, vece je i samopouzdanje...
Ludilo... :?
 
Meni su najludji likovi koji imaju veliki, a hteli bi jos veci.Hehe!
Skoro gledam na TVu nekog lika koji hiruske zahvatae povecanja penisa.I prica kako mu je dosao lika sa devojkom koji ima savrsen penis i velicina i debljina,ali njima dvoma u sexu nesto ne stima i hoce da ga produzi.Posle mu ovaj doktor objasnjavao da nije problem u njegovoj kiti...ne mogu da se setim da ali ga je operisao.
I interesantno je bila da je pomenuo da kada nekome povecava ili smanjuje kitu obavezno je malo dotera da ide malo iskrivljen na gore.To je pozeljno.Valjda ga zena tako bolje oseca.
Znaci muskrci krivite ga na gore,hehehehe!
 
Nemoj sad da si bukvalac.Ne krivi kao banana...ipak je to mnogo. Taj hirurg je pricao o blagoj zakrilvljenosti.
A da li su ruzni ili ne,ne znam...mislim da je vaznije da zavrse posao kako valja.Neces da ga gledas sve vreme.
 
supersquirrel.jpg
 
strijelcica:
Ne mislim da su krivi kao banana, ali u zargonu su poznati kao takvi. A sto ga ne bih gledala?! Vizuelni momenat je jako bitan u sex-u.
slazem se i to vazi za oba pola...
mada je prica o tome kako mnogi muskarci vole da vide lepe grudi na zeni mnogo popularnija i poznatija od istine da i zene vole da vide nesto lepo u boxericama (iako mnogi toga nisu ni svesni) 8)
 
blondi:
slazem se i to vazi za oba pola...
mada je prica o tome kako mnogi muskarci vole da vide lepe grudi na zeni mnogo popularnija i poznatija od istine da i zene vole da vide nesto lepo u boxericama (iako mnogi toga nisu ni svesni) 8)
pirs sa dijamantom??? :roll:

ili istetoviranog... ammm... johnny depp-a npr...
 

Back
Top