prelazak sa vggs na filozovski fakutete

majija

Početnik
Poruka
31
student sam vise gradjevinsko-geodetske skole u beogradu i interesuje me da li neko zna kakve su moje mogucnosti oko prebacivanja na filozovski fakultet-konkretno etnoloski smer. inace sam prva godina i spadam u samofinansirajuce studente!!
znam da je pre par godina to moglo da se odradi, ali sad ne znam sta se desava. trazila sam na njihovom sajtu neke informacije o tome, ali nista.
volela bih da se informisem pre odlaska tamo... cisto da imam u vidu sta moze, a sta ne.
unapred zahvalna!!!!
 
sa prve godine ne mozes nikako NIGDE da se prebacis !! Mozes samo sa II ili III godine ( i cini mi se na pocetku IV)..

e sad,--svakako proveri , ali ja mislim da nema sanse da se sa Vise geodetske prebacis na filozofski fakultet ...Mislim da bi za tako nesto morala da se ponovo upisujes i polazes prijemni ispit
 
slatko volim :)):
sa prve godine ne mozes nikako NIGDE da se prebacis !! Mozes samo sa II ili III godine ( i cini mi se na pocetku IV)..

e sad,--svakako proveri , ali ja mislim da nema sanse da se sa Vise geodetske prebacis na filozofski fakultet ...Mislim da bi za tako nesto morala da se ponovo upisujes i polazes prijemni ispit
hvala!!! moguce je da cu uspeti zato sto sad upisujem drugu... to sam zaboravila da napomenem :)
 

Back
Top