Dragana Mirković

. . .

Poznat
Poruka
8.586
Posto je stara tema obrisana iz svima nam poznatih razloga ja otvaram novu. Zamolio bih sve ucesnike u ovoj temi da se pridrzavaju pravilnika i da kao LJUDI DISKUTUJU, bez svadja i medjusobnog vredjanja! Nije tesko biti fin :)
 
Sucur:
Sta se ima voditi dalja rasprava, kada ce na kraju opet doci mod i izbrisati temu i tako kao prosli put mojih 20-30 postova ode u neporat, i sto bi onda mi kuckali te postove, ako ce se to obrisati ?
Ako diskutujete ko sav normalan svet (bez svadjanja i uzajamnog vredjanja) ne vidim nijedan razlog za brisanje bilo cijih postova.
 
Mozda nekih 10% postova je bilo uvredljivog sadrzaja, a ostalo je bilo cista diskusija i iznosenje argumenata i cinjenica, zasto se nisu mogli obrisati samo postovi neprimjerenog sadrzaja, nego sto se obrisala citava tema ?
 
Banshee:
hmmmm,i druge teme brises bez razloga.kao one sa koncertima.kao treba sve koncerte da komentarisemo na jednom mestu?! :roll: pa to ide malo teze....i forumasi su se bunili za zatvaranje tema,ali ti ides po svome...sto jednostavno nisi zakljucao ovu temu nego si morao da brises? :roll:
elem,iako po svojim postovima delujes kao sasvim normalna osoba,sto verovatno i jesi,nista ne valjas kao moderator.

Ova tema nije obrisana bez razloga!
 
Hehehehe nije dugo postavljano Draganine slike pa ovo nekoliko slika!
crw6665r9jh.jpg

crw6707r4dw.jpg
 
E ovako. Lepo bih zamolio SVE ucesnike u temi o DM da prestanu sa zaj. . . jednih drugih i sl. Mislim stvarno preterali ste ga svi. Ako vam se nesvidja OK, ako vam se svidja OK ali dajte budite malo civilizovani i postujte jedni druge. . .
Nije tesko biti fin :)
 
bruno x:
Evo ovo je najpoznatiji Draganin album! Da znate pošto neki ovde tvrde da je najpoznatija bila u vreme JV e pa bila je i poznata tj najpoznatija i kad je izašla iz JV!!
Vrijeme je pokazalo kada je Dragana bila najjaca i koje su njene pjesme najjace, danas 95% Draganinih pjesama koje se slusaju su iz perioda "Juznog vetra", na koncertima najbolja atmosfera je za vrijeme kada Dragana pjeva pjesme iz JV-a, na radijima 9/10 su pjesme iz perioda JV-a, na svirkama uzivo (svadbe, ispracaji itd) 99,999% su pjesme iz perioda sa JV-om.
Tako da nema razloga da tvrdis suprotno.
Dragana je kraljica NARODNE muzike i upravo zbog toga nemoze i nije ni blizu sada popularna sa novim albumima, kao sto je bila sa JV-om. Narod ide na koncerte da cuje prave stvari tj. pjesme iz perioda sa JV-om i to i trazi na njenim koncertima, a pjevanje ovih novih je cista formalnost prezentacije novog albuma.

"Kad bi znao kako ceznem,
dok te cekam tu bez nade,
da mi dodjes sa osmehom,
kroz sljivike i livade"

Nema svadbe, ispracaja i slicnih sjela bez ove pjesme, a upravo to je iz perioda sa "Juznim vetrom".
 

Back
Top